1

@barcelonaLM ale jaja xd
@Aragorn33 taka trochę seksmisja

1

@Karol145 mocne, ale nie niemożliwe jak już się ma dwóch tych ojców xd

1

@ranger3120 tak, ale gadu gadu mi nie działa

1

@blakkudium si, claro

3

@blakkudium ja kiedyś miałam Barcelony :P

33

@Rastafarnianin lepiej mieć jednego ojca, niż dwóch ojców alkoholików

0

@Criss18Barca no wolałabym, żeby jak najszybciej wyleczył kontuzję ^^

0

@Criss18Barca a Ty razem z nami, tylko śpisz w nogach z tego, co słyszałam ;)

0

@Kazragore ale ja nie powiedziałam, że z Raphinhą ^^

0

@Czajka90 pod warunkiem, że z właścicielem

0

@Mateonvious im większy gruz, tym większa więź (:

1

@Mateonvious gdzie tam 20? Najlepsi są ci, co mają gruzy starsze od siebie, a chwalą się jakby mieli niewiadomo co.

0

@Bolton generalnie, to mi się te samochody nie podobają, ale z pewnych powodów nie narzekam na to, że ludzie to kupują...

0

@Bolton jak porysuje, to kupi jej nowy. Stać go.

1

@macio_944 aaaa, to Dragon Balla kojarzę, ale nie oglądałam.

3

@Munio to chyba ja, bo nie wiem co to...

1

Zniszczoł zniszczoł XD

2

@Criss18Barca widzę, że coś knuliście ^^

4

Powiem Wam, życie jest dziwne...
Cały dzień jest mi jakoś smutno, bo jakiś milioner kopiący piłkę na drugim końcu kontynentu ma kontuzję i nie zagra przez miesiąc... :(

2

@Zoker to nie zmienia fabuły do robienia kontentu na LR, nie wszystko trzeba brać na poważnie :D

3

@Dari0G się nie fika, bo się obrywa xd

1

@Kozinho. akurat on to taki żarłoczek jest, to może się skusić :)

0

@mekston chyba bym się załamała

0

@mekston dobrze, że nie pół roku

2

@Gary @Kessiemu to wyznaczyłam sądowy zakaz zbliżania się i okej xd

0

@RivaldoVitorBorba no ja tak nie mam na szczęście (:

1

@Rastafarnianin w obie strony obrzydliwe jak dla mnie, ale ludzie mają różne fetysze. No i umówmy się, nie dla niektórych ważniejsze są cyfry na koncie niż w peselu.

0

@Kozinho. Dwa atuty to podejrzewam, że większość lasek mu wysyła. A ja jestem inna niż wszystkie.

1

@BorzyKrzys no jakoś nieszczególnie…

0

@Eklerek nie bardzo :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?