July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM ale jaja xd
@Aragorn33 taka trochę seksmisja
1
@Karol145 mocne, ale nie niemożliwe jak już się ma dwóch tych ojców xd
1
@ranger3120 tak, ale gadu gadu mi nie działa
1
@blakkudium si, claro
3
@blakkudium ja kiedyś miałam Barcelony :P
33
@Rastafarnianin lepiej mieć jednego ojca, niż dwóch ojców alkoholików
0
@Criss18Barca no wolałabym, żeby jak najszybciej wyleczył kontuzję ^^
0
@Criss18Barca a Ty razem z nami, tylko śpisz w nogach z tego, co słyszałam ;)
0
@Kazragore ale ja nie powiedziałam, że z Raphinhą ^^
0
@Czajka90 pod warunkiem, że z właścicielem
0
@Mateonvious im większy gruz, tym większa więź (:
1
@Mateonvious gdzie tam 20? Najlepsi są ci, co mają gruzy starsze od siebie, a chwalą się jakby mieli niewiadomo co.
0
@Bolton generalnie, to mi się te samochody nie podobają, ale z pewnych powodów nie narzekam na to, że ludzie to kupują...
0
@Bolton jak porysuje, to kupi jej nowy. Stać go.
1
@macio_944 aaaa, to Dragon Balla kojarzę, ale nie oglądałam.
3
@Munio to chyba ja, bo nie wiem co to...
1
Zniszczoł zniszczoł XD
2
@Criss18Barca widzę, że coś knuliście ^^
4
Powiem Wam, życie jest dziwne...
Cały dzień jest mi jakoś smutno, bo jakiś milioner kopiący piłkę na drugim końcu kontynentu ma kontuzję i nie zagra przez miesiąc... :(
2
@Zoker to nie zmienia fabuły do robienia kontentu na LR, nie wszystko trzeba brać na poważnie :D
3
@Dari0G się nie fika, bo się obrywa xd
1
@Kozinho. akurat on to taki żarłoczek jest, to może się skusić :)
0
@mekston chyba bym się załamała
0
@mekston dobrze, że nie pół roku
2
@Gary @Kessiemu to wyznaczyłam sądowy zakaz zbliżania się i okej xd
0
@RivaldoVitorBorba no ja tak nie mam na szczęście (:
1
@Rastafarnianin w obie strony obrzydliwe jak dla mnie, ale ludzie mają różne fetysze. No i umówmy się, nie dla niektórych ważniejsze są cyfry na koncie niż w peselu.
0
@Kozinho. Dwa atuty to podejrzewam, że większość lasek mu wysyła. A ja jestem inna niż wszystkie.
1
@BorzyKrzys no jakoś nieszczególnie…
0
@Eklerek nie bardzo :/