July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Dwa atuty to podejrzewam, że większość lasek mu wysyła. A ja jestem inna niż wszystkie.
1
@BorzyKrzys no jakoś nieszczególnie…
0
@Eklerek nie bardzo :/
3
@Eklerek to się nazywa miłość na zabój xd
0
@FcPortoFan1999 Oski zawsze kulturka :)
5
@NeroTFP1 utożsamiam się
2
@WiecekFCB on jest z tytanu akurat
3
@Criss18Barca obejrzyj to sobie. Chłop przeszedł specjalne badania genetyczne mięśni, ma dopasowane do tego dodatkowe treningi i dietę. Myślę, że po prostu ma takie uwarunkowania, że będzie łapał kontuzje i tyle. Trochę jak Iniesta swego czasu.
1
@Criss18Barca ostatnio oglądałam program Pawła Grabowskiego na yt na temat Pedriego i nie wydaje mi się, by problem był z jego prowadzeniu się.
2
@macio_944 dlatego przeczytałam najpierw Twój komentarz xd
0
@Gary to myślę, że akurat jest atutem drugim od końca.
2
@RozowaPantera @wojopancer ja to myślę, że tylko dr Artur Rudolf Góra
1
@addept tak. Addeptowałeś całą la Ramblę.
0
@Kozinho. Właśnie nie :(
@Gary uważam, że mam lepsze atuty niż taki banał XD
0
@DragonxNF w tej gminie lekarza zasadniczo to nie ma.
2
@Aragorn33 smuteczek :(
1
@Kozinho. Nie powiem (:
2
@Katalończyk 99 - Wezół. Przez O z kreską.
- Jaką kreską?
- No nad O!
1
@Czajka90 dostał
1
@Kozinho. Mi już jest smutno. Nawet gorzej niż po Sociedad.
1
@Aragorn33 jeszcze trochę i wywieziecie mnie stąd na taczkach…
1
@MessiForeverTheBest już uruchamiam znajomych fizjo
1
@Kozinho. Bez przesady, ja spokojna dziewczyna jestem.
6
@misterio Nie można zawsze grać super meczu. Ot co.
4
@macio_944 masz jak w banku! By teraz jakieś nocne czuwanie było, to bym od razu poleciała.
1
@jacobFCB szok termiczny (dosłownie), Fermin po ferminowemu, Lewy ładny samobój, ukradziony gol, kontuzja Pedriego, bomba Olmo, dobitka Lewego, bezpieczna gra na utrzymanie wyniku.
0
@LukaszFan Gavi to jest wariat
1
@RivaldoVitorBorba takie są wobec mnie oskarżenia
2
@blakkudium @Kozinho. masz info
2
@Kozinho. Sztab go tam teraz ogląda. Nic jeszcze nie wiem. Ale winę biorę na własne sumienie.