0

@FcPortoFan1999 trzeźwa, ja zawsze na Mszy jestem trzeźwa

0

@FcPortoFan1999 tak, bo nikt nie ogarniał co się dzieje, organista śpiewał
Wśród nocnej ciszy dopóki mu się zgłoski nie zgubiły, a ja na cały: naród niewierny, trwoży się przestraszaaa, na cud Jonaaaszaaaaa, Aaaaaallllelllujaaaaa!

1

@FcPortoFan1999 już dzisiaj wyjaśniłam cały kościół. I tak nic nie przebije organisty, co tydzień temu zaczął śpiewać Wśród nocnej ciszy na melodię do Zwycięzca śmierci i coś mu nie grało… ja po prostu zaczęłam śpiewać pieśń wielkanocną.

1

@FcPortoFan1999 w chórze śpiewają ci, co nie potrafią.

0

@gumaz nie prowokuj mnie do śpiewania, dzisiaj ludzie w kościele przeze mnie ogłuchli…

2

@Kessie mleko sojowe to nie mleko. Fakty.

0

@Trojanek23 Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie…

2

@Popitek12 żarłeś i nie ćwiczyłeś

0

@gumaz szczerze? Nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć. Oczywiście, jeśli byłby dobrym ojcem, to nie odcinałabym go od dzieci, ale naprawdę nie wiem, czy umiałabym z takim człowiekiem dalej być. Pewnie dużo by też zależało od tego, czy to byłby jeden raz czy wiele razy i czy sam by się przyznał, czy dowiedziałabym się od kogoś, jakby się zachowywał dalej itp.
Ciężko powiedzieć, jeśli się czegoś nie doświadczyło…

A co do tego, dlaczego kobiety nie odchodzą od przemocowców?
- wzorzec z domu: ojciec bił matkę, więc tak musi być
- matka satrapa: jak to? Rozwiedziesz się? Wstydu nam tylko zrobisz. To twoja wina, bo myślisz o rozwodzie, on nie jest taki zły.
- brak wsparcia też od innych członków rodziny, np. Rodzeństwa, które by pomogło po takim odejściu od przemocowca stanąć na własne nogi, wesprzeć finansowo, mieszkaniowo itp.

@kamyk_23 nakręcił kilka zbiórek na dzieci pilnie potrzebujących pieniędzy na leczenie, wraz z kanałem zero pomogli wybudować dom dla jakiejś rodziny (nie pamiętam okoliczności czy im się spalił czy dlaczego żyli w warunkach poniżej minimum egzystencjalnego)…

2

@LAMC_10 mógł być taki plan, żeby było głośno. W końcu za 2 tygodnie startuje kanał 0 w TV. Ale przy tym ile Krzysiek potrafił zrobić dobrych rzeczy, to teraz słaba zagrywka, jeśli to w ogóle była zagrywka.

10

@Peciak Niech wizyta Krzysztofa Jakuba Stanowskiego w klubie go-go nie odwiedzie nas od faktu, że real to obrzydliwy klub.

18

@gumaz jakby się Krzysiek nie tłumaczył, to z całym szacunkiem, ale człowiek szanujący siebie i swoją rodzinę nie idzie w takie miejsce.

1

@Kgorecki2500 Nobel dla osoby, która policzy wszystkie związki Korwina.

2

@Cochise skoro lubisz ryzyko…

2

@Safrani dubajski to byłby jeszcze z czekoladą. A u mnie tradycja: lukier i płatki migdałowe albo skórka pomarańczowa. Ale nie ma drugich takich na świecie niż z przepisu mojej matuli, więc będziemy sobie działać i się zajadać :P

21

@Lanosss ja generalnie nie mam szacunku, do ludzi którzy już w swojej głowie są gotowi posunąć się do zdrady. Jak ktoś chce luźno żyć, to może po prostu nie wchodzić w związki.

3

@clyde @Safrani z orkiszowej jasnej smakują dokładnie tak samo jak pszenne, uważam, że nawet lepsza struktura ciasta jest. A dodatki to już tradycyjne czyli swoje powidła, ja też lubię dać krem pistacjowy.

2

@Cochise moi sąsiedzi potrafią zadzwonić, że u nas ciężki sprzęt hałasuje w południe… Tymczasem jak oni się dopiero budowali i do 2-3 w nocy hałasowali, to było dobrze. Człowiek próbował być wyrozumiały, że chcą się jak najszybciej wprowadzić itp. Nie ma co mieć litości.

0

@Popitek12 Twoje tak, moje się skończyło i Alleluja!

2

@Safrani @clyde u mnie będą z mąki orkiszowej, także się trochę pobawimy ;)

0

@Cochise dopóki nie donoszą na Ciebie, to są spoko.

0

@Popitek12 otóż nie. Najlepszy dzień w 2016 roku to zakończenie mojego gimnazjum, które było koszmarem. 2022 był stabilny, ani dobry ani zły.

4

@gumaz czemu usunąłeś pierwszy post, gdzie napisałam komentarz, że ciekawe co małżonka Marta na to?

Pan prezydent będzie mu musiał rozmowę dyscyplinującą przeprowadzić…

4

@Laminedependencia robi formę na mistrzostwa w lotach?

0

@gumaz ciekawe, co na to jego małżonka, pani Marta Sosnowska…

0

@mrboom wiesz co, ja myślę, że jak ktoś faktycznie próbuje zagadać, to robi to priv ;)
A w rzeczywistości to nie wiem… po pierwsze, mało facetów w moim wieku się przewijało czy na studiach czy teraz w pracy, a ciężko rozwinąć jakąkolwiek rozmowę, gdy ktoś Ci nawet na cześć nie odpowiada, więc… No słabo z jakimikolwiek szansami.

@kryhaa najpierw musi być do kogo…

0

@clyde dokładnie tak.

0

@Faro nie mówię, że wszyscy lecą na takie, mówię tylko, że zawsze z takimi przegrywam…

0

@Faro i tak przegram z doczepianymi rzęsami, botoksem i trzycyfrowym przebiegiem… szkoda wysiłków.

0

@Faro jestem zbyt staroświecka by sama podrywać. I przede wszystkim nie umiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?