July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 trzeźwa, ja zawsze na Mszy jestem trzeźwa
0
@FcPortoFan1999 tak, bo nikt nie ogarniał co się dzieje, organista śpiewał
Wśród nocnej ciszy dopóki mu się zgłoski nie zgubiły, a ja na cały: naród niewierny, trwoży się przestraszaaa, na cud Jonaaaszaaaaa, Aaaaaallllelllujaaaaa!
1
@FcPortoFan1999 już dzisiaj wyjaśniłam cały kościół. I tak nic nie przebije organisty, co tydzień temu zaczął śpiewać Wśród nocnej ciszy na melodię do Zwycięzca śmierci i coś mu nie grało… ja po prostu zaczęłam śpiewać pieśń wielkanocną.
1
@FcPortoFan1999 w chórze śpiewają ci, co nie potrafią.
0
@gumaz nie prowokuj mnie do śpiewania, dzisiaj ludzie w kościele przeze mnie ogłuchli…
2
@Kessie mleko sojowe to nie mleko. Fakty.
0
@Trojanek23 Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie…
2
@Popitek12 żarłeś i nie ćwiczyłeś
0
@gumaz szczerze? Nie wiem czy byłabym w stanie wybaczyć. Oczywiście, jeśli byłby dobrym ojcem, to nie odcinałabym go od dzieci, ale naprawdę nie wiem, czy umiałabym z takim człowiekiem dalej być. Pewnie dużo by też zależało od tego, czy to byłby jeden raz czy wiele razy i czy sam by się przyznał, czy dowiedziałabym się od kogoś, jakby się zachowywał dalej itp.
Ciężko powiedzieć, jeśli się czegoś nie doświadczyło…
A co do tego, dlaczego kobiety nie odchodzą od przemocowców?
- wzorzec z domu: ojciec bił matkę, więc tak musi być
- matka satrapa: jak to? Rozwiedziesz się? Wstydu nam tylko zrobisz. To twoja wina, bo myślisz o rozwodzie, on nie jest taki zły.
- brak wsparcia też od innych członków rodziny, np. Rodzeństwa, które by pomogło po takim odejściu od przemocowca stanąć na własne nogi, wesprzeć finansowo, mieszkaniowo itp.
@kamyk_23 nakręcił kilka zbiórek na dzieci pilnie potrzebujących pieniędzy na leczenie, wraz z kanałem zero pomogli wybudować dom dla jakiejś rodziny (nie pamiętam okoliczności czy im się spalił czy dlaczego żyli w warunkach poniżej minimum egzystencjalnego)…
2
@LAMC_10 mógł być taki plan, żeby było głośno. W końcu za 2 tygodnie startuje kanał 0 w TV. Ale przy tym ile Krzysiek potrafił zrobić dobrych rzeczy, to teraz słaba zagrywka, jeśli to w ogóle była zagrywka.
10
@Peciak Niech wizyta Krzysztofa Jakuba Stanowskiego w klubie go-go nie odwiedzie nas od faktu, że real to obrzydliwy klub.
18
@gumaz jakby się Krzysiek nie tłumaczył, to z całym szacunkiem, ale człowiek szanujący siebie i swoją rodzinę nie idzie w takie miejsce.
1
@Kgorecki2500 Nobel dla osoby, która policzy wszystkie związki Korwina.
2
@Cochise skoro lubisz ryzyko…
2
@Safrani dubajski to byłby jeszcze z czekoladą. A u mnie tradycja: lukier i płatki migdałowe albo skórka pomarańczowa. Ale nie ma drugich takich na świecie niż z przepisu mojej matuli, więc będziemy sobie działać i się zajadać :P
21
@Lanosss ja generalnie nie mam szacunku, do ludzi którzy już w swojej głowie są gotowi posunąć się do zdrady. Jak ktoś chce luźno żyć, to może po prostu nie wchodzić w związki.
3
@clyde @Safrani z orkiszowej jasnej smakują dokładnie tak samo jak pszenne, uważam, że nawet lepsza struktura ciasta jest. A dodatki to już tradycyjne czyli swoje powidła, ja też lubię dać krem pistacjowy.
2
@Cochise moi sąsiedzi potrafią zadzwonić, że u nas ciężki sprzęt hałasuje w południe… Tymczasem jak oni się dopiero budowali i do 2-3 w nocy hałasowali, to było dobrze. Człowiek próbował być wyrozumiały, że chcą się jak najszybciej wprowadzić itp. Nie ma co mieć litości.
0
@Popitek12 Twoje tak, moje się skończyło i Alleluja!
2
@Safrani @clyde u mnie będą z mąki orkiszowej, także się trochę pobawimy ;)
0
@Cochise dopóki nie donoszą na Ciebie, to są spoko.
0
@Popitek12 otóż nie. Najlepszy dzień w 2016 roku to zakończenie mojego gimnazjum, które było koszmarem. 2022 był stabilny, ani dobry ani zły.
4
@gumaz czemu usunąłeś pierwszy post, gdzie napisałam komentarz, że ciekawe co małżonka Marta na to?
Pan prezydent będzie mu musiał rozmowę dyscyplinującą przeprowadzić…
4
@Laminedependencia robi formę na mistrzostwa w lotach?
0
@gumaz ciekawe, co na to jego małżonka, pani Marta Sosnowska…
0
@mrboom wiesz co, ja myślę, że jak ktoś faktycznie próbuje zagadać, to robi to priv ;)
A w rzeczywistości to nie wiem… po pierwsze, mało facetów w moim wieku się przewijało czy na studiach czy teraz w pracy, a ciężko rozwinąć jakąkolwiek rozmowę, gdy ktoś Ci nawet na cześć nie odpowiada, więc… No słabo z jakimikolwiek szansami.
@kryhaa najpierw musi być do kogo…
0
@clyde dokładnie tak.
0
@Faro nie mówię, że wszyscy lecą na takie, mówię tylko, że zawsze z takimi przegrywam…
0
@Faro i tak przegram z doczepianymi rzęsami, botoksem i trzycyfrowym przebiegiem… szkoda wysiłków.
0
@Faro jestem zbyt staroświecka by sama podrywać. I przede wszystkim nie umiem.