July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro nie mówię, że wszyscy lecą na takie, mówię tylko, że zawsze z takimi przegrywam…
0
@Faro i tak przegram z doczepianymi rzęsami, botoksem i trzycyfrowym przebiegiem… szkoda wysiłków.
0
@Faro jestem zbyt staroświecka by sama podrywać. I przede wszystkim nie umiem.
0
@Faro Przeciętniacy też jakoś drzwiami i oknami nie walą…
3
@Rastafarnianin @Faro no ja się wykształciłam, zarabiam, chcę rodzić dzieci i co? I jajco, bo i tak nikt mnie nie chce.
@Cryptolis zgadza się!
1
@FCB_dimiC na fb to już tacy, co tutaj są kompletnie zdemaskowani. Ale na insta często jak ktoś podsyła link, to nawet jak ukryje konto potem jest w propozycjach, co widać po podobnych albo takich samych nazwach.
1
@FCB_dimiC ja też kilka osób wystalkowałam (a raczej same mi się przewinęły i drogą dedukcji wywnioskowałam kto to), ale nie zamierzam nikogo bombardować w prywatnej wersji ;)
0
@FCB_dimiC akurat koło domu to nie bardzo mam kogo spotkać, bo albo rodziny z małymi dziećmi, albo emeryci.
1
@gumaz normalka, jak nie wybieram się gdzieś dalej, to się nie maluję.
0
@addept nie skomentuję nawet…
1
@clyde w dodatku nieumalowana i w czapce z pomponem :P
1
@clyde a babka w sklepie dziś myślała, że ja jeszcze do szkoły chodzę xd
1
@michaleu Nope. Ja w ten weekend bojkotuję skoki. Oglądałam tylko kwali wczoraj.
1
@michaleu dla Ciebie Karolina, dla Oskiego Kasia i wszyscy szczęśliwi :)
2
@Pawlak1992 genialnie się bawiłam jak to wrzuciłeś ;)
0
@tadzik447 nasi nie zrobili nic bym miała dla nich zarwać nockę po takim tygodniu. Zresztą chyba tylko ze dwa razy w życiu to zrobiłam. Dla mnie lepsze były te konkursy w Lake Placid i szkoda, że w tym roku nie będzie.
2
@michaleu nie no, ziomeczek na pewno nie jest gruby
3
@michaleu nie no, za gruba na @clyde …
@Pawlak1992 ja Ciebie to najbardziej kojarzę z tego „żartu” w prima aprilis o dwóch kobietach w ciąży z Tobą na raz xD gdyby była kategoria ŻARTOWNIŚ ROKU to bym Cię nominowała ;)
@Eoren podpowiadam jaka kategoria może być za rok :)
1
@Pawlak1992 to jedno, a drugie, że dla mnie bez miłości byłoby po prostu niekomfortowe ;)
1
@Pawlak1992 za słaba ze mnie aktorka jednak xd
2
@michaleu szczupło wyszła jak na nią
@Pawlak1992 nie całuję przypadkowych mężczyzn…
1
@Pawlak1992 to przekaż mu, jak go przypadkiem gdzieś spotkasz
1
@Pawlak1992 to ostatnie zdjęcie, to jakiś nieśmieszny fotomontaż… Pedriemu się bardzo nie podoba.
2
@NeroTFP1 ojeju Bródka… pamiętam jak akurat delektowałam się feriami, czekałam na wieczorny mecz Barcelony i konkurs na dużej skoczni i przerzucałam kanały w tv, a oni tam podgrzewają atmosferę i zostawiłam. Pierwszy i ostatni raz oglądałam ten sport, ale podobało mi się :)
2
@krycha2201 była, jest i będzie dopóki nie osiwieje :)
1
@VegetaPolska Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór? TOP!
1
@macio_944 ja się staram nie pamiętać złego :)
1
@Bocheno1 pięknie brzmi :D
1
@Kapitan hawk czyli u Ciebie w negatywnym sensie te ciary i łzy…
11
Jakie wydarzenia w historii sportu nadal powodują u Was ciary na skórze i łzy w oczach???
U mnie to cały czas jest 6:1 z PSG i Mistrzostwa Świata na skoczni normalnej w Seefeld 2019.