0

@Faro nie mówię, że wszyscy lecą na takie, mówię tylko, że zawsze z takimi przegrywam…

0

@Faro i tak przegram z doczepianymi rzęsami, botoksem i trzycyfrowym przebiegiem… szkoda wysiłków.

0

@Faro jestem zbyt staroświecka by sama podrywać. I przede wszystkim nie umiem.

0

@Faro Przeciętniacy też jakoś drzwiami i oknami nie walą…

3

@Rastafarnianin @Faro no ja się wykształciłam, zarabiam, chcę rodzić dzieci i co? I jajco, bo i tak nikt mnie nie chce.
@Cryptolis zgadza się!

1

@FCB_dimiC na fb to już tacy, co tutaj są kompletnie zdemaskowani. Ale na insta często jak ktoś podsyła link, to nawet jak ukryje konto potem jest w propozycjach, co widać po podobnych albo takich samych nazwach.

1

@FCB_dimiC ja też kilka osób wystalkowałam (a raczej same mi się przewinęły i drogą dedukcji wywnioskowałam kto to), ale nie zamierzam nikogo bombardować w prywatnej wersji ;)

0

@FCB_dimiC akurat koło domu to nie bardzo mam kogo spotkać, bo albo rodziny z małymi dziećmi, albo emeryci.

1

@gumaz normalka, jak nie wybieram się gdzieś dalej, to się nie maluję.

0

@addept nie skomentuję nawet…

1

@clyde w dodatku nieumalowana i w czapce z pomponem :P

1

@clyde a babka w sklepie dziś myślała, że ja jeszcze do szkoły chodzę xd

1

@michaleu Nope. Ja w ten weekend bojkotuję skoki. Oglądałam tylko kwali wczoraj.

1

@michaleu dla Ciebie Karolina, dla Oskiego Kasia i wszyscy szczęśliwi :)

2

@Pawlak1992 genialnie się bawiłam jak to wrzuciłeś ;)

0

@tadzik447 nasi nie zrobili nic bym miała dla nich zarwać nockę po takim tygodniu. Zresztą chyba tylko ze dwa razy w życiu to zrobiłam. Dla mnie lepsze były te konkursy w Lake Placid i szkoda, że w tym roku nie będzie.

2

@michaleu nie no, ziomeczek na pewno nie jest gruby

3

@michaleu nie no, za gruba na @clyde
@Pawlak1992 ja Ciebie to najbardziej kojarzę z tego „żartu” w prima aprilis o dwóch kobietach w ciąży z Tobą na raz xD gdyby była kategoria ŻARTOWNIŚ ROKU to bym Cię nominowała ;)
@Eoren podpowiadam jaka kategoria może być za rok :)

1

@Pawlak1992 to jedno, a drugie, że dla mnie bez miłości byłoby po prostu niekomfortowe ;)

1

@Pawlak1992 za słaba ze mnie aktorka jednak xd

2

@michaleu szczupło wyszła jak na nią
@Pawlak1992 nie całuję przypadkowych mężczyzn…

1

@Pawlak1992 to przekaż mu, jak go przypadkiem gdzieś spotkasz

1

@Pawlak1992 to ostatnie zdjęcie, to jakiś nieśmieszny fotomontaż… Pedriemu się bardzo nie podoba.

2

@NeroTFP1 ojeju Bródka… pamiętam jak akurat delektowałam się feriami, czekałam na wieczorny mecz Barcelony i konkurs na dużej skoczni i przerzucałam kanały w tv, a oni tam podgrzewają atmosferę i zostawiłam. Pierwszy i ostatni raz oglądałam ten sport, ale podobało mi się :)

2

@krycha2201 była, jest i będzie dopóki nie osiwieje :)

1

@VegetaPolska Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór? TOP!

1

@macio_944 ja się staram nie pamiętać złego :)

1

@Bocheno1 pięknie brzmi :D

1

@Kapitan hawk czyli u Ciebie w negatywnym sensie te ciary i łzy…

11

Jakie wydarzenia w historii sportu nadal powodują u Was ciary na skórze i łzy w oczach???

U mnie to cały czas jest 6:1 z PSG i Mistrzostwa Świata na skoczni normalnej w Seefeld 2019.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?