July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Ten tego znaczy się gonię go do odkurzacza, odśnieżania itp. Jest w ciągłym ruchu :P
0
@Kozinho. Ten rozruszany to grzeje ławę XD
4
Dopiero ogarnęłam, że Casado jest na boisku…
Bardzo przykry zjazd :(
0
@Kozinho. Wierzę na słowo xd
1
@cymek1 ja tak miałam na euro 2020 (2021). Zazwyczaj i tak nie chodzę, ale wtedy miałam jakieś zapalenie pęcherza, ale tylko na momenty gdy Polacy strzelali (tak dużo znowu tego nie było)…
5
@Piotrek1993 opóźniony
1
@blakkudium akurat dla mnie tym razem spoko
1
@gumaz sprawdziłam. To był 2016 rok, poważny błąd Ter-Stegena. 2 razy trafił Pique i raz Neymar i właśnie bramkę Neymara przegapiłam.
2
@gumaz no nie bardzo, bo wróciłam wtedy do domu równo z gwizdkiem i już naprawdę czułam, że zaraz pójdzie w majty.
1
@gumaz tak. W meczu, w którym Barcelona przegrała z Celtą 4:3. To był zdaje się 2015 rok.
0
@Kozinho. Ja nie jestem sztywniarą, ja zgrywam teatralnego, babskiego focha xD
0
@Kozinho. Myśl co chcesz, ja tylko zacytowałam kolegę po fachu.
0
@Eklerek to nie ja. To mec. Łukasz Mróz.
@Kozinho. to ironia ;)
3
Szukam specjalisty od restrukturyzacji, który nie boi się najcięższych wyzwań.
Zaprzyjaźniony klub piłkarski ze stolicy Hiszpanii potrzebuje kogoś, kto pomoże mu wyjść na prostą.
PS Doświadczenie w cudotwórstwie będzie dodatkowym atutem.
/Prawnik na budowie/
0
@Kubsoleon Rapha
0
@BojanKriKicz odpowiednia dawka estrogenów to dobra rzecz
9
@kundee głosowanie było do wczoraj xd
1
@Bocheno1 chyba wolę nie wiedzieć, czego to dotyczyło xd
1
@TR3YWAY ja bym nie obrażała estrogenów...
1
@Bocheno1 Nie wiem, za co przepraszasz, bo jak wyświetliłam to już było usunięte, więc nie wiem, czy mogę Ci wybaczyć...
3
@Bocheno1 Może i alimentów nie płacisz, ale jesteś dla Oskiego dobrym ojcem.
3
@NeroTFP1 Tadeusza*
1
@Roobo każdy, którego real w tym sezonie nie wygra
0
@FCBMati10 no właśnie nie są po kolei, bo wczoraj pan Marszałek gratulował Norkowi potomka, a dziś dopiero Danka powiedziała, że jest w ciąży :(
0
@addept i dobrze, że poszedłeś ;)
3
W sumie szkoda, że nie złoimy ich znowu w finale…
1
@addept to rób w podpaskę!
2
@addept synuś, rób w pampersa!
2
@Bolton czasami mózg potrzebuje się zresetować, a patrzenie na naszych chłopaków, to zawsze przyjemność ;)
0
Wy oglądacie jakieś reale, a ja sobie oglądam rolki z „¿Y què fue?”…
Jak myślicie, kto jest szczęśliwszy?