0

@Kozinho. Ten tego znaczy się gonię go do odkurzacza, odśnieżania itp. Jest w ciągłym ruchu :P

0

@Kozinho. Ten rozruszany to grzeje ławę XD

4

Dopiero ogarnęłam, że Casado jest na boisku…

Bardzo przykry zjazd :(

0

@Kozinho. Wierzę na słowo xd

1

@cymek1 ja tak miałam na euro 2020 (2021). Zazwyczaj i tak nie chodzę, ale wtedy miałam jakieś zapalenie pęcherza, ale tylko na momenty gdy Polacy strzelali (tak dużo znowu tego nie było)…

5

@Piotrek1993 opóźniony

1

@blakkudium akurat dla mnie tym razem spoko

1

@gumaz sprawdziłam. To był 2016 rok, poważny błąd Ter-Stegena. 2 razy trafił Pique i raz Neymar i właśnie bramkę Neymara przegapiłam.

2

@gumaz no nie bardzo, bo wróciłam wtedy do domu równo z gwizdkiem i już naprawdę czułam, że zaraz pójdzie w majty.

1

@gumaz tak. W meczu, w którym Barcelona przegrała z Celtą 4:3. To był zdaje się 2015 rok.

0

@Kozinho. Ja nie jestem sztywniarą, ja zgrywam teatralnego, babskiego focha xD

0

@Kozinho. Myśl co chcesz, ja tylko zacytowałam kolegę po fachu.

0

@Eklerek to nie ja. To mec. Łukasz Mróz.
@Kozinho. to ironia ;)

3

Szukam specjalisty od restrukturyzacji, który nie boi się najcięższych wyzwań.

Zaprzyjaźniony klub piłkarski ze stolicy Hiszpanii potrzebuje kogoś, kto pomoże mu wyjść na prostą.

PS Doświadczenie w cudotwórstwie będzie dodatkowym atutem.

/Prawnik na budowie/

0

@Kubsoleon Rapha

0

@BojanKriKicz odpowiednia dawka estrogenów to dobra rzecz

9

@kundee głosowanie było do wczoraj xd

1

@Bocheno1 chyba wolę nie wiedzieć, czego to dotyczyło xd

1

@TR3YWAY ja bym nie obrażała estrogenów...

1

@Bocheno1 Nie wiem, za co przepraszasz, bo jak wyświetliłam to już było usunięte, więc nie wiem, czy mogę Ci wybaczyć...

3

@Bocheno1 Może i alimentów nie płacisz, ale jesteś dla Oskiego dobrym ojcem.

3

@NeroTFP1 Tadeusza*

1

@Roobo każdy, którego real w tym sezonie nie wygra

0

@FCBMati10 no właśnie nie są po kolei, bo wczoraj pan Marszałek gratulował Norkowi potomka, a dziś dopiero Danka powiedziała, że jest w ciąży :(

0

@addept i dobrze, że poszedłeś ;)

3

W sumie szkoda, że nie złoimy ich znowu w finale…

1

@addept to rób w podpaskę!

2

@addept synuś, rób w pampersa!

2

@Bolton czasami mózg potrzebuje się zresetować, a patrzenie na naszych chłopaków, to zawsze przyjemność ;)

0

Wy oglądacie jakieś reale, a ja sobie oglądam rolki z „¿Y què fue?”…
Jak myślicie, kto jest szczęśliwszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?