1

@ProMILs dokładnie, on musiał tu trafić!

1

@Kessie Miałeś bana, doskonale pamiętam.

0

@bartekvisca mogli mieć Pedriego, ale był dla nich za słaby… przeznaczenia nie oszukasz.

0

@Conradxc mówiłam, żeby nie głosować!!!

2

@NeroTFP1 i jeszcze spędziłam przez to 2 dni na kwarantannie haha

2

@NeroTFP1 to na pewno lepsze, niż moja zmiana e-maila w koncie (:
@Stinger_ no śmieszne to, szczególnie, że nie wszystkie nominacje użytkowników znalazły się w ostatecznych nominacjach, więc pewnie dałoby się wyłonić bardziej adekwatnych.

0

@NeroTFP1 Szczególnie, że ja sygnalizowałam, że to absurdalne. Ba! Ktoś, kto mnie nominował napisał, że „chociaż jest tu z nami dłużej”… A potem redakcja dopuszcza taką nominację…
@krycha2201 a zobacz, z kiedy mam pierwszy komentarz…

1

@Criss18Barca weź i dla mnie!

26

@MateS dlaczego ja mam się tłumaczyć? Niech się tłumaczą ci, co mnie nominowali i ci, którzy dopuścili tę nominację do tej kategorii.

2

@Mario96w a może nie "dryt", tylko "drut"?

2

@michal26 zaryzykuję stwierdzenie, że nawet większe hah

6

@Roobo ciekawe, czy Sławek nauczy się tak nogi zakładać haha

0

@Kubajnos345 ja jednak nieco narzekam na atmosferkę u Maciusiaka…

0

@Wittgenstein to się nazywa: pora przestać chlać, Ty alkoholiku ;)

2

@Popitek12 w punkt

3

@esem91 tęsknisz za wycieczkami czy za ekipą z wycieczek?

0

@michaleu wiadomo, a czyja by miała być??? (:

0

@Frimpong chyba nie przesada, jak dla mnie to Joan się broni

3

@Frimpong dla mnie #RaphaGoldenBall

1

@Czajka90 ja kawy nie odmawiam :P

0

@michaleu taki temat zapodałeś xd

1

@michaleu a potem wychodzą z tego białe dzieci xddd

1

@FcPortoFan1999 osobo kochająca Pedriego*

1

@PiotrekAkReal a to normalka. Taki chrzest bojowy. To dlatego, że są tacy, co wracają pod innymi postaciami ;)

2

@PiotrekAkReal spoko, mamy tu kilku kibiców Twojego klubu @VegetaPolska @lajcior @DonCarletto @AmigoBlancos i wielu innych. Z kulturką wszyscy mile widziani ;)

6

Cancelo is cancelled??? ^^

1

@RosjaninBut ah ta profesor Gersdorf-Giaro

2

@kuz * nigdy nie powiedział Mekambe

2

@Jimmydeska a Gabi kiedyś grał w Atletico ;)

1

@lajcior ahhh to współczuję, pewnie będzie chodziła zła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?