2

@gumaz wiesz, że z tego wynika, że ja Ci robię pazurki??? xD

0

@FcPortoFan1999 nie wiem, jakoś nie zastanawiam się nad tym xd

0

@FcPortoFan1999 generalnie lubię się podśmiewać z ludzi…

2

@FcPortoFan1999 czyli dziurkacz dostawał na dziurę?

2

@TR3YWAY tak. Miała go pod spódnicą sukienki. Dlatego taka obszerna.

0

@michaleu a to ciekawe, może ją znam…

1

@michaleu przepraszam, że spłoszyłam Ci pannę :(

1

@Vegeta88 ja jej jeszcze dopłacę, aby go wzięła XD

0

@Vegeta88 tego, to ja oddam walkowerem…

1

@Eklerek kiedyś oglądałam trochę…

0

@Eklerek ja już jestem za stara, żeby się zmienić. Trzeba mnie kochać taką, jaka jestem XD

0

@Katalończyk 99 będzie solo za Orlenem

@FcPortoFan1999 ja też nie xd

0

@FcPortoFan1999 ładne insynuacje tam Oski robiłeś mi i koleżance rok temu…

2

@Szczygiel06 ja miałam coś podobnego listopad/grudzień, z tym, że ostatnie dni grudnia to był dramat. Ale złapała mnie grypa i przeszło…
@LAMC_10 czyli teraz bardziej palenie rzuca Tobą xD

1

@ShawnC pamiętam jak w przedszkolu nam dali do jedzenia nieobrane, to zabrałam do domu, żeby mama mi obrała. Nie pomyślałabym, że można to jeść ze skórką…

0

@ZuczekFCB1899 powtarzaj sobie, że śmieci się same wyniosły, a na poprawę humoru polecam kompilację najlepszych meczów Barcelony

2

One lecą po 20?

11:1

2

@Kozinho. Nie i nie chcę słyszeć…

0

Decima ha ha!!!

0

@Kazragore dobrze, więcej dla mnie xd

2

@MirusAmisz @michaleu trzeba ważyć słowa, niestety

3

Ale jak słychać kibiców z Polski: dajesz! Dajesz! Dajesz!

Duma z Polaków Rodaków :D

0

@michaleu dziewczyna co zaginęła po 6:1 z PSG

6

Ewka już 4!!!!!!

1

@Kozinho. Kto by nie chciał?

3

@FcPortoFan1999 Oski, to nie jest kobieta z La Rambli, żeby były wątpliwości xd

2

@Eklerek no w wątkach dotyczących nocnego moderatora lepiej nie xd

0

@Eklerek ja ogólnie jestem wyluzowana, ale są pewne granice xd

1

@Eklerek od tego tu jestem xd

0

@FcPortoFan1999 właśnie szkoda, bo byłoby śmieszniej XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?