July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz wiesz, że z tego wynika, że ja Ci robię pazurki??? xD
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, jakoś nie zastanawiam się nad tym xd
0
@FcPortoFan1999 generalnie lubię się podśmiewać z ludzi…
2
@FcPortoFan1999 czyli dziurkacz dostawał na dziurę?
2
@TR3YWAY tak. Miała go pod spódnicą sukienki. Dlatego taka obszerna.
0
@michaleu a to ciekawe, może ją znam…
1
@michaleu przepraszam, że spłoszyłam Ci pannę :(
1
@Vegeta88 ja jej jeszcze dopłacę, aby go wzięła XD
0
@Vegeta88 tego, to ja oddam walkowerem…
1
@Eklerek kiedyś oglądałam trochę…
0
@Eklerek ja już jestem za stara, żeby się zmienić. Trzeba mnie kochać taką, jaka jestem XD
0
@Katalończyk 99 będzie solo za Orlenem
@FcPortoFan1999 ja też nie xd
0
@FcPortoFan1999 ładne insynuacje tam Oski robiłeś mi i koleżance rok temu…
2
@Szczygiel06 ja miałam coś podobnego listopad/grudzień, z tym, że ostatnie dni grudnia to był dramat. Ale złapała mnie grypa i przeszło…
@LAMC_10 czyli teraz bardziej palenie rzuca Tobą xD
1
@ShawnC pamiętam jak w przedszkolu nam dali do jedzenia nieobrane, to zabrałam do domu, żeby mama mi obrała. Nie pomyślałabym, że można to jeść ze skórką…
0
@ZuczekFCB1899 powtarzaj sobie, że śmieci się same wyniosły, a na poprawę humoru polecam kompilację najlepszych meczów Barcelony
2
One lecą po 20?
11:1
2
@Kozinho. Nie i nie chcę słyszeć…
0
Decima ha ha!!!
0
@Kazragore dobrze, więcej dla mnie xd
2
@MirusAmisz @michaleu trzeba ważyć słowa, niestety
3
Ale jak słychać kibiców z Polski: dajesz! Dajesz! Dajesz!
Duma z Polaków Rodaków :D
0
@michaleu dziewczyna co zaginęła po 6:1 z PSG
6
Ewka już 4!!!!!!
1
@Kozinho. Kto by nie chciał?
3
@FcPortoFan1999 Oski, to nie jest kobieta z La Rambli, żeby były wątpliwości xd
2
@Eklerek no w wątkach dotyczących nocnego moderatora lepiej nie xd
0
@Eklerek ja ogólnie jestem wyluzowana, ale są pewne granice xd
1
@Eklerek od tego tu jestem xd
0
@FcPortoFan1999 właśnie szkoda, bo byłoby śmieszniej XD