1

Kacper też nie wygra…

Beznadzieja. Zero historii.

0

@Pawlik321 tymczasem Forfang, który skoczył metr bliżej i ma o 0,5 pkt mniejszą note od sędziów XD

1

@Pawlik321 zepsuli zabawę

2

@mekston na pewno xd

1

@Pawlik321 ja byłam przekonana, że zejdzie z belki i chwilę poczekają na lepsze warunki…

1

Aaaaaajjjjjjjjj :(

0

@esem91 ja też lubię ;)

0

@esem91 mizierię???

1

@Czajka90 lubię :)

1

To Maciek Kotek jednak w drugiej serii, dzięki uprzejmości Szwajcara.

2

No i Maciek Kotek mizeria…

0

@UriBoyka ja się obawiam, że Maciusiak go przepchnie.

1

Paweł przyzwoicie, naprawdę :)

9

@VegetaPolska czasami praca to dobra odskocznia, szczególnie że Pan Babiarz tym naprawdę żyje.

0

Zobaczycie, że Kubacki pojedzie do Mediolanu…

1

@FanBarcy22 ale realizatorem zawodów jest TVP.

1

@Bolton wiem, wiem. Nie ma nic bardziej męskiego niż seks dwóch chłopów.

0

@Bolton jaka homofobia? Ty widzisz ich koszulki?

0

@TR3YWAY obrzydliwe, ale pasuje.

1

@Szczygiel06 ja go nie mogę karmić w dni meczowe. Kucharza do Arabii zabrali.

2

@VegetaPolska czyli Kamil upadek, a Kacper wygra?

0

@Eklerek ok, znaczy się, będziesz mnie tym terroryzować, tak?

2

@Stinger_ pogoda trochę jak podczas zawodów w 2011 roku ^^

0

@Eklerek podśpiewujesz Max Verstappen do miłości w Zakopanem?

0

- Nic z tego nie będzie. Jest zawierucha śnieżna.
- Wtedy też była zawierucha…

0

@Pawlik321 dlaczego by nie? ;)

1

@Dari0G by nie kombinował, to by nie dostał. Proste.

4

Przypominam, że za 10 minut…
Skoki, skoki w Zakopanem tu tu tu rut
Każdy bułkę je z bananem tu tu tu rut

@michaleu

1

@Dari0G dostał kopa w dupę zanim nakrył, bo ja go nakryłam na pisaniu xd

1

@tadzik447 @Criss18Barca to chuchajcie tam dobrze Kamilowi pod narty ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?