July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kacper też nie wygra…
Beznadzieja. Zero historii.
0
@Pawlik321 tymczasem Forfang, który skoczył metr bliżej i ma o 0,5 pkt mniejszą note od sędziów XD
1
@Pawlik321 zepsuli zabawę
2
@mekston na pewno xd
1
@Pawlik321 ja byłam przekonana, że zejdzie z belki i chwilę poczekają na lepsze warunki…
1
Aaaaaajjjjjjjjj :(
0
@esem91 ja też lubię ;)
0
@esem91 mizierię???
1
@Czajka90 lubię :)
1
To Maciek Kotek jednak w drugiej serii, dzięki uprzejmości Szwajcara.
2
No i Maciek Kotek mizeria…
0
@UriBoyka ja się obawiam, że Maciusiak go przepchnie.
1
Paweł przyzwoicie, naprawdę :)
9
@VegetaPolska czasami praca to dobra odskocznia, szczególnie że Pan Babiarz tym naprawdę żyje.
0
Zobaczycie, że Kubacki pojedzie do Mediolanu…
1
@FanBarcy22 ale realizatorem zawodów jest TVP.
1
@Bolton wiem, wiem. Nie ma nic bardziej męskiego niż seks dwóch chłopów.
0
@Bolton jaka homofobia? Ty widzisz ich koszulki?
0
@TR3YWAY obrzydliwe, ale pasuje.
1
@Szczygiel06 ja go nie mogę karmić w dni meczowe. Kucharza do Arabii zabrali.
2
@VegetaPolska czyli Kamil upadek, a Kacper wygra?
0
@Eklerek ok, znaczy się, będziesz mnie tym terroryzować, tak?
2
@Stinger_ pogoda trochę jak podczas zawodów w 2011 roku ^^
0
@Eklerek podśpiewujesz Max Verstappen do miłości w Zakopanem?
0
- Nic z tego nie będzie. Jest zawierucha śnieżna.
- Wtedy też była zawierucha…
0
@Pawlik321 dlaczego by nie? ;)
1
@Dari0G by nie kombinował, to by nie dostał. Proste.
4
Przypominam, że za 10 minut…
Skoki, skoki w Zakopanem tu tu tu rut
Każdy bułkę je z bananem tu tu tu rut
@michaleu
1
@Dari0G dostał kopa w dupę zanim nakrył, bo ja go nakryłam na pisaniu xd
1
@tadzik447 @Criss18Barca to chuchajcie tam dobrze Kamilowi pod narty ;)