0

@Eklerek ja ogólnie jestem wyluzowana, ale są pewne granice xd

1

@Eklerek od tego tu jestem xd

0

@FcPortoFan1999 właśnie szkoda, bo byłoby śmieszniej XD

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak jak Oski mówi, jakoś ok. 55 minuty.

9

@Eklerek oczywiście, że tak. Wojtas składy wyrównał.

0

@MessiForeverTheBest super…

@Eklerek zeby wrócić, to najpierw trzeba było gdzieś być xD

0

Granerud nie doleciał, mamy podium!

2

Kacperek odpalił petardę w ostatnim skoku!

1

@europejczyk bo puchar nic nie znaczy, tylko gdy go nie wygrywają xd

1

@VegetaPolska żenada. Nie walczymy o nic w tym sezonie. Można było dać Kamila i zrobić piękne pożegnanie z kibicami w Zakopanem.

3

Myślałam, że jak robimy pożegnanie, to robimy pożegnanie.
Szczególnie, że nie bijemy się nawet o złotą pietruszkę.

1

@Andi18 ot paradoks haha

1

@gumaz nie powiem xd

3

@gumaz skąd wiesz, że mam koszulkę???

0

@michaleu ja w liceum między 1+ a 2+, ale ona wyżej jak 1 nie stawiała, więc de facto byłam najlepsza w klasie. Po maturze mi powiedziała, że ona jest spokojna o moją rozprawkę, bo dobrze piszę xD

0

@michaleu akurat w tym, to i ja dobra jestem, ale na razie się skupiam na oglądaniu XD

0

@michaleu jeszcze nie

1

@michaleu FIS udostępnił stronę https://kamildziekujemy.pl
Można napisać Kamilowi podziękowania za karierę

1

@SkN od następnego sezonu

0

@michaleu niech nie marnuje siły na kwali, pewny awans wystarczy, a tyłek niech zepnie na duety, bo to 3 serie.

0

@michaleu od tego tu jestem

3

Przypominam, że za kwadrans startują kwalifikacje do konkursu w Zakopanem, a zaraz po nich konkurs duetów!!!

1

@sebasarna ja też

1

@Bejb dobrze, Leo

0

@addept Nie skomentuję nawet…

2

@paweldunajecfcb mnie przerażają Twoje posty, za każdym razem…

0

@kanver_ ja się pytam, co te herby faktycznie dają?

0

@addept @gumaz nie myślcie tak, bo to błędne myślenie.

1

@Witekk10 skoro tak się stało, to jest to znak, żeby już jej nie odblokowywać…

7

@Kgorecki2500 Osioł ze Shreka coś wie na ten temat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?