July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek ja ogólnie jestem wyluzowana, ale są pewne granice xd
1
@Eklerek od tego tu jestem xd
0
@FcPortoFan1999 właśnie szkoda, bo byłoby śmieszniej XD
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak jak Oski mówi, jakoś ok. 55 minuty.
9
@Eklerek oczywiście, że tak. Wojtas składy wyrównał.
0
@MessiForeverTheBest super…
@Eklerek zeby wrócić, to najpierw trzeba było gdzieś być xD
0
Granerud nie doleciał, mamy podium!
2
Kacperek odpalił petardę w ostatnim skoku!
1
@europejczyk bo puchar nic nie znaczy, tylko gdy go nie wygrywają xd
1
@VegetaPolska żenada. Nie walczymy o nic w tym sezonie. Można było dać Kamila i zrobić piękne pożegnanie z kibicami w Zakopanem.
3
Myślałam, że jak robimy pożegnanie, to robimy pożegnanie.
Szczególnie, że nie bijemy się nawet o złotą pietruszkę.
1
@Andi18 ot paradoks haha
1
@gumaz nie powiem xd
3
@gumaz skąd wiesz, że mam koszulkę???
0
@michaleu ja w liceum między 1+ a 2+, ale ona wyżej jak 1 nie stawiała, więc de facto byłam najlepsza w klasie. Po maturze mi powiedziała, że ona jest spokojna o moją rozprawkę, bo dobrze piszę xD
0
@michaleu akurat w tym, to i ja dobra jestem, ale na razie się skupiam na oglądaniu XD
0
@michaleu jeszcze nie
1
@michaleu FIS udostępnił stronę https://kamildziekujemy.pl
Można napisać Kamilowi podziękowania za karierę
1
@SkN od następnego sezonu
0
@michaleu niech nie marnuje siły na kwali, pewny awans wystarczy, a tyłek niech zepnie na duety, bo to 3 serie.
0
@michaleu od tego tu jestem
3
Przypominam, że za kwadrans startują kwalifikacje do konkursu w Zakopanem, a zaraz po nich konkurs duetów!!!
1
@sebasarna ja też
1
@Bejb dobrze, Leo
0
@addept Nie skomentuję nawet…
2
@paweldunajecfcb mnie przerażają Twoje posty, za każdym razem…
0
@kanver_ ja się pytam, co te herby faktycznie dają?
0
@addept @gumaz nie myślcie tak, bo to błędne myślenie.
1
@Witekk10 skoro tak się stało, to jest to znak, żeby już jej nie odblokowywać…
7
@Kgorecki2500 Osioł ze Shreka coś wie na ten temat :)