0

@vangoor Dziękuję, za tę garść bezsensownych informacji.

0

@betonito bo ma zdrowe kolana

2

@karci0 zdaje się, że są one specjalnie na Superpuchar ;)

1

@DragonxNF zmieściłby się :)

1

@macio_944 dziękuję za pozwolenie

2

Zabrakło mi brameczki Pedriego…
Może w niedzielę się uda ^^

1

@Kozinho. No nie wiem…

1

@clyde cóż, jeśli mamy nie mówić szczerze, co myślimy, to chyba nie miała sensu… Przemyśl to.


(xD)

3

@vangoor mnie rozwalają Frankie de Jong i Rafinia.
Chłopaki już tyle lat grają, ale niektórych dalej przerastają.

2

@MOLESTA Simon Negreira

2

@Kapitan hawk i w maju też im strzelili 4 do przerwy…

0

Co La Bamba dzisiaj taka szczęśliwa? Przerwa meczu jest.
Gdzie: sprzedać wszystkich, kupić wszystkich?

2

@pep71 jeszcze leci

1

@macio_944 myślisz, że musisz mi to mówić??? Przyjacielu…

0

@Czajka90 właśnie dlatego… xd

2

@kanver_ nie wiem, ale jeszcze trochę i obłoży La Ramblę ekskomuniką.

0

@addept ja Ci już mówiłam synuś, żebyś zmienił sobie wzór do naśladowania, bo źle skończysz…

2

@esem91 Nie. Niektórzy owijają w watę cukrową.

0

@Szczygiel06 lepiej po prostu nie doprowadzać mnie do zawału xD

1

@Szczygiel06 ale @Kessie nie robi wdechów, jakby co!!!

5

@Bocheno1 też się cieszę, że Cię widzę ;)

3

@MessiForeverTheBest laska ode mnie ze szkoły zmarła na zawał mając 19, więc nigdy nie wiadomo…

2

@Tomaszekkkkk a weź, kiedyś to w końcu pikawa nie wytrzymie xd

3

@MessiForeverTheBest Espanyol oglądałam z wysoką gorączką, to jak znieczulenie na świat xD

1

@MessiForeverTheBest czyli po prostu pech chłopa dopadł?

14

Dzięki redakcjo, zobaczyłam zdjęcie Pedriego i już zawał, że nie zagra XD

0

@MessiForeverTheBest nie wiem jaka jest Twoja teoria spiskowa na ten temat, po prostu próbuję zmienić temat na la Rambli zanim się wszyscy pozabijają ;)

Mógł się specjalnie uszkodzić np…

4

Pora zmienić płaszczyznę tematyczną:

Ter Stegen zrobił to specjalnie, czy ma giga pecha?

Biorę po 500 od każdego zespołu i słucham państwa!

1

@macio_944 Dobrze, że mecz jest wieczorem

4

@dingoDingo W dużym skrócie to tak:
- Pismo Święte składa się z wielu form literackich, jedne są bardziej alegoryczne, drugie bardziej dosłowne. Przydaje się wiedza z języka polskiego.
Zmartwychwstanie, w przeciwieństwie do wszystkiego, co jest opisane w Genesis, było spisane przez naocznych świadków.
- Dalej: ok, może i kościół dyskutował z pewnymi faktami naukowymi, ale weźmy pod uwagę, że wielu z tych odkrywców było duchownymi, na przestrzeni wieków wśród osób wysoko wykształconych większość stanowili duchowni, to głównie oni byli lekarzami, kronikarzami, urzędnikami na dworach itp. Zresztą, nawet dziś kościół prowadzi wiele placówek edukacyjnych, od szkół podstawowych po uniwersytety, mimo, że np. W Polsce jest dostęp do nauki zapewniony przez Państwo.
Już więcej nie będę spamować… Jeśli naprawdę czujesz potrzebę zgłębienia tematu, to polecam Ci encyklikę Fides et ratio, czyli wiara i rozum.
Pozdrawiam serdecznie :)
@Kazragore miłego dnia Ci życzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?