0

@Kozinho. bez przesady, taka zdesperowana to nie jestem...

0

@Kazragore kandydat nie musiałby być stąd ;)

0

@Criss18Barca cóż, największa konkurencja w tym sezonie…

0

@clyde dobry żarcik ;)

1

@gumaz miałeś rację, że przyjdą, ale nie mówiłeś, że będą kradli energię elektryczną…

0

@FcPortoFan1999 w Twoim wieku xd

0

Akurat dupli mi prąd jak Kacper ma skakać…

1

@Kgorecki2500 Maciak to też Maciek xd

1

@Fc112 chcę zobaczyć jak zjeżdżasz z Wielkiej Krokwi na łyżwo-sankach…

4

Maciek nie pęka na robocie.
Chyba już nie ma co dyskutować, czy powinien jechać na Igrzyska, przy tym co obecnie prezentuje reszta.

1

@MessiForeverTheBest nie zmieniam, za trudno by mi było tworzyć co chwila jakieś nowe wcielenia. Musicie się męczyć z jedną moją postacią xD

0

@Filipem szczególnie tym, którzy to czytają xddd

0

@FcPortoFan1999 nie pojedzie na Igrzyska.

0

@gumaz czasem i pilnowanie nic nie da. Taka decyzja jest straszna i pozostawia po sobie straszne przeżycia dla tych, co zostają.

5

Kamil spokojnie „przelatuje” Dawida (:

2

Dawid Kamilowi nie utrudnia…

W ogóle, coś Dawida ściąga ostatnio na ten 122 metr xD

6

@Conradxc Nie zazdroszczę nikomu, kto cierpi tak, że ma odwagę sam sobie odebrać życie. Rodzinie, o ile na to zasługuje, bo różnie bywa, również nie zazdroszczę tego, co będzie przeżywać po takim wydarzeniu.

0

@FcPortoFan1999 Oski, głosowanie jest tajne, nie wymusisz ze mnie odpowiedzi XD

0

@FcPortoFan1999 raczej nie będą startować na tej samej liście. Pożyjemy, zobaczymy.
Zazwyczaj jednak skreślam kobity, więc zobaczymy kogo mi zaproponują.

1

@FcPortoFan1999 Sławomira to raczej na mojej liście nie będzie. Dostanę listę, to będę wybierać.

0

@FcPortoFan1999 jakoś nie…

0

@Criss18Barca Jasiu - mistrz wygrywania
serii niepunktowanych.

Dzisiaj oglądasz?

0

@Filipem cóż, jako konfiara mogę mieć z tym problem… tak samo jak z nakrętkami.

1

@marcin62 nie chciałam tego pisać tak wprost, ale gdzie indziej by mogła tak się realizować jak nie w Hiszpanii?

2

@marcin62 wątpię, by poszedł do Arabii. Jeśli już to kierunek europejski/amerykański. Ale pewnie najchętniej zostanie.

2

@Filipem nie, bo jeszcze mi ktoś da mandat, że niby kasy samoobsługowej nie umiem obsłużyć xd

18

@Filipem po każdym spaniu wywalam pościel razem z łóżkiem i kupuję nowe

0

@JanneAhonen jak dla mnie, może być i za rok. Ale patrząc na to, że nasi później dojrzewają, to jednak dałabym mu trochę większy margines czasowy.

0

@FcPortoFan1999 ja tam bardziej liczę, że nadejdzie taki TCS, że wygra Kacperek. Tak za 4-7 lat.

0

@FcPortoFan1999 patrząc na ich aktualny potencjał, raczej mało prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?