July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. bez przesady, taka zdesperowana to nie jestem...
0
@Kazragore kandydat nie musiałby być stąd ;)
0
@Criss18Barca cóż, największa konkurencja w tym sezonie…
0
@clyde dobry żarcik ;)
1
@gumaz miałeś rację, że przyjdą, ale nie mówiłeś, że będą kradli energię elektryczną…
0
@FcPortoFan1999 w Twoim wieku xd
0
Akurat dupli mi prąd jak Kacper ma skakać…
1
@Kgorecki2500 Maciak to też Maciek xd
1
@Fc112 chcę zobaczyć jak zjeżdżasz z Wielkiej Krokwi na łyżwo-sankach…
4
Maciek nie pęka na robocie.
Chyba już nie ma co dyskutować, czy powinien jechać na Igrzyska, przy tym co obecnie prezentuje reszta.
1
@MessiForeverTheBest nie zmieniam, za trudno by mi było tworzyć co chwila jakieś nowe wcielenia. Musicie się męczyć z jedną moją postacią xD
0
@Filipem szczególnie tym, którzy to czytają xddd
0
@FcPortoFan1999 nie pojedzie na Igrzyska.
0
@gumaz czasem i pilnowanie nic nie da. Taka decyzja jest straszna i pozostawia po sobie straszne przeżycia dla tych, co zostają.
5
Kamil spokojnie „przelatuje” Dawida (:
2
Dawid Kamilowi nie utrudnia…
W ogóle, coś Dawida ściąga ostatnio na ten 122 metr xD
6
@Conradxc Nie zazdroszczę nikomu, kto cierpi tak, że ma odwagę sam sobie odebrać życie. Rodzinie, o ile na to zasługuje, bo różnie bywa, również nie zazdroszczę tego, co będzie przeżywać po takim wydarzeniu.
0
@FcPortoFan1999 Oski, głosowanie jest tajne, nie wymusisz ze mnie odpowiedzi XD
0
@FcPortoFan1999 raczej nie będą startować na tej samej liście. Pożyjemy, zobaczymy.
Zazwyczaj jednak skreślam kobity, więc zobaczymy kogo mi zaproponują.
1
@FcPortoFan1999 Sławomira to raczej na mojej liście nie będzie. Dostanę listę, to będę wybierać.
0
@FcPortoFan1999 jakoś nie…
0
@Criss18Barca Jasiu - mistrz wygrywania
serii niepunktowanych.
Dzisiaj oglądasz?
0
@Filipem cóż, jako konfiara mogę mieć z tym problem… tak samo jak z nakrętkami.
1
@marcin62 nie chciałam tego pisać tak wprost, ale gdzie indziej by mogła tak się realizować jak nie w Hiszpanii?
2
@marcin62 wątpię, by poszedł do Arabii. Jeśli już to kierunek europejski/amerykański. Ale pewnie najchętniej zostanie.
2
@Filipem nie, bo jeszcze mi ktoś da mandat, że niby kasy samoobsługowej nie umiem obsłużyć xd
18
@Filipem po każdym spaniu wywalam pościel razem z łóżkiem i kupuję nowe
0
@JanneAhonen jak dla mnie, może być i za rok. Ale patrząc na to, że nasi później dojrzewają, to jednak dałabym mu trochę większy margines czasowy.
0
@FcPortoFan1999 ja tam bardziej liczę, że nadejdzie taki TCS, że wygra Kacperek. Tak za 4-7 lat.
0
@FcPortoFan1999 patrząc na ich aktualny potencjał, raczej mało prawdopodobne.