0

@michaleu koleżanki z pracy stwierdziły, że będę lepszą babcią niż matką xD

0

@draxidox Ciebie też dopadło?
Jak chcesz tramadol, to ukrusz sobie kość ogonową, albo cokolwiek zrób z kręgosłupem, zazwyczaj na to dają. Ale ogólnie nie polecam sobie niczego robić.

1

@michaleu a potem nie będzie mi już potrzebna, bo będę babcią (:

0

@draxidox zasadniczo, nie lubię leków przeciwbólowych, ale jak jest konieczność…

0

@michaleu dokładnie ta xd
Obym nie osiwiała za szybko, bo nie chce mi się takich zabiegów. Chyba bym zwariowała, jakbym musiała to co chwila poprawiać.

0

@michaleu moja przyjaciółka już od roku farbuje siwe, ale u niej to genetyczne. Ja natomiast jeśli geny nie zawiodą, to mam szanse nie osiwieć do 70.

2

@michaleu brązowe są mega ładne i gdybym miała kiedyś farbować to raczej na jakiś ładny brąz. Ale chyba to nie nastąpi, bo nie zamierzam dopóki nie osiwieje, a jak osiwieje to pewnie już będę na tyle stara, że nie będzie mi się chciało.

0

@michaleu dość mało jest naturalnych blondynek. Ale zauważyłam, że teraz dziewczyny (normalne oczywiście, nie jakieś pokemony), farbują się albo na blond, albo na czarny, a zapominają, że brązowe włosy też mogą być piękne.
Ale najgorszy jest chyba siwy balejaż xd

0

@Gall jedno jest pewne: genów nie wydłubiesz

0

@michaleu jestem i w przeciwieństwie do tej lalki nie mam ani ml farby na łbie xd

0

@michaleu już bez przesady, nie każda blondi taka jest xd

0

@michaleu na biednego nie trafiło

6

@macio_944 na koniec dnia, liczy się, żebyśmy wygrali co trzeba, a nie to ile bramek straciliśmy.

0

@michaleu tylko po co mu niszczyć rodzinne szczęście?

0

@michaleu a bo ja wiem? Może Vini uznał, że są białe po matce…

3

@michaleu a skąd my to z Oskim mamy wiedzieć? Przecież materacami nie byliśmy…

15

@michaleu ja nic nie sugeruję, ale jakieś białe te dzieci…

0

@Giwera dlatego lepiej w ogóle ich nie tworzyć ;)

1

@kryhaa już nie studiuje. Skończyłam pół roku temu.
Z pierwszych studiów z paczki czteroosobowej ostał mi się kontakt z jedną koleżanką, która siedzi za granicą. Także pewnie i z drugiego za te 3 lata nie będzie już co zbierać…
Nasze pokolenie nie umie w trwałe przyjaźnie czy koleżeństwa, niestety.

1

@LeszekFCB do obejrzenia raz, żeby się przekonać, że to badziewie. Tak samo z Królowym Mostem.

0

@michaleu i tak nie chcę nic uważać. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, ale czy miały i jaki faktycznie miały wpływ, to się nie wypowiadam.

3

@LeszekFCB pierwsza i druga to jedyne jakie uznaję. Te „nowe” nijak nie powinny być łączone z pierwotnymi filmami.

0

@Katalończyk 99 powrotu to Europy to one raczej nie dożyją :(

2

Nasi panowie w Arabii dostali na przywitanie wiązanki ślubne… fajnie, fajnie xd

2

@kubix05 ostatnio odświeżałam tę pozycje filmową ;)

0

@michaleu ja nie jestem od sądzenia

0

@Criss18Barca akurat z tym Griezmannem to ja też byłam przeciw. Szczególnie, że on odszedł już po Messim.

0

@Criss18Barca no to by chodziło, myślałam, że na trenera go chcesz przywrócić.
@michaleu

3

@4drian0 nie przesadzajmy…

1

@Criss18Barca @michaleu Xaviego? Od razu Koemana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?