July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grande DANIIIIIII!!!!
3
Już nie wiem kto się bardziej męczy.
Oni, czy ja oglądając to mając 39 stopni XD
0
@Criss18Barca coś tak czułam, że jednak wolisz chłopców.
I to niemieckich xd
1
@Ogorinho1974 spróbowałby nie żyć…
1
Jezusie Chrystusie…
1
@Eklerek szukam gdzie się da xd
0
@Filipem co ja mu zrobiłam????
1
Jest moje szczęście :D
0
Joan, wyjdź za mnie!
2
La Rambla jak zwykle pierwszy raz ogląda Barcelonę…
0
@tadzik447 jakiego padolino byśmy nie grali, to oglądamy do końca.
0
@tadzik447 nie no, bez takich żartów.
2
Pedri wstaje z ławki po raz drugi!
0
Aby nie pęknąć do tej 67 minuty i będzie dobrze.
0
@Kozinho. Typowe derby u nich. Zero zaskoczenia.
0
Tylko ducha nie traćcie…
6
@Patinka353 Rafinha skończył karierę…
0
@Laminedependencia ateiści w ryk haha
1
@Czajka90 a myślisz, że jestem naprawdę Julka czy Julian?
0
@matirix20 nie znam
3
@gumaz to może z Alejandrą, bo ja dziś zarażam xd
2
Może i lepiej, że zacznie na ławce. Wejdzie w końcówce jak będzie trzeba. Żeby go ci normalni inaczej nie skrzywdzili nam.
1
@michal26 @DariaFCB żarcie, niebieskie światło + nieprawidłowa higiena snu.
Ja za siebie mogę powiedzieć, że coś w tym rodzaju czułam może nie tyle raz, co do jednego jedynego osobnika, ale skończyło się to katastrofą. Trzeba iść dalej.
1
@MirusAmisz w dodatku, w przeciwieństwie do mnie @jowita w ogóle się nie odzywa xd
2
@DariaFCB jak nikogo nie poznają, to trudno żeby się zakochiwali…
Jeszcze pewnie nie bez znaczenia jest żywność i inne czynniki które zaburzają gospodarkę hormonalną.
0
@Criss18Barca No ja myślę, że szalę przeciążyło na korzyść @jowita (:
0
@Criss18Barca a Ty którą wolisz??? ^^
0
@gumaz dużo to nie, po prostu szybciej po niej.
0
@michal26 dosłownie. I powiem Ci więcej. Ja osobiście może nie jestem jakaś super towarzyska, ale od czasu do czasu lubię gdzieś wyjść i bardzo źle zniosłam myśl, że sylwestra spędziłam na kanapie z przyjaciółką. Trzeci z rzędu. Ale jak potem przejrzałam instagrama, to zdecydowana większość moich znajomych tak spędzała sylwestra (mamy po 25 lat), czyli można było pomyśleć o czymś fajniejszym (ja już raz próbowałam wyjść z inicjatywą i nic z tego, więc więcej nie będę tego robiła). Natomiast bardzo ciężko mi się żyje ze świadomością, że moi rówieśnicy to już tacy starzy rupiecie, bo mnie wszystko co związane z młodością mam wrażenie, że obeszło bokiem. Dodajmy jeszcze dwa lata w pandemii (trafiło na moje 20-22 lata). Dramat.
1
@gumaz u mnie trochę ponad 3l samej wody + 1-3 herbatki zielone.