0

Grande DANIIIIIII!!!!

3

Już nie wiem kto się bardziej męczy.
Oni, czy ja oglądając to mając 39 stopni XD

0

@Criss18Barca coś tak czułam, że jednak wolisz chłopców.
I to niemieckich xd

1

@Ogorinho1974 spróbowałby nie żyć…

1

Jezusie Chrystusie…

1

@Eklerek szukam gdzie się da xd

0

@Filipem co ja mu zrobiłam????

1

Jest moje szczęście :D

0

Joan, wyjdź za mnie!

2

La Rambla jak zwykle pierwszy raz ogląda Barcelonę…

0

@tadzik447 jakiego padolino byśmy nie grali, to oglądamy do końca.

0

@tadzik447 nie no, bez takich żartów.

2

Pedri wstaje z ławki po raz drugi!

0

Aby nie pęknąć do tej 67 minuty i będzie dobrze.

0

@Kozinho. Typowe derby u nich. Zero zaskoczenia.

0

Tylko ducha nie traćcie…

6

@Patinka353 Rafinha skończył karierę…

0

@Laminedependencia ateiści w ryk haha

1

@Czajka90 a myślisz, że jestem naprawdę Julka czy Julian?

0

@matirix20 nie znam

3

@gumaz to może z Alejandrą, bo ja dziś zarażam xd

2

Może i lepiej, że zacznie na ławce. Wejdzie w końcówce jak będzie trzeba. Żeby go ci normalni inaczej nie skrzywdzili nam.

1

@michal26 @DariaFCB żarcie, niebieskie światło + nieprawidłowa higiena snu.
Ja za siebie mogę powiedzieć, że coś w tym rodzaju czułam może nie tyle raz, co do jednego jedynego osobnika, ale skończyło się to katastrofą. Trzeba iść dalej.

1

@MirusAmisz w dodatku, w przeciwieństwie do mnie @jowita w ogóle się nie odzywa xd

2

@DariaFCB jak nikogo nie poznają, to trudno żeby się zakochiwali…
Jeszcze pewnie nie bez znaczenia jest żywność i inne czynniki które zaburzają gospodarkę hormonalną.

0

@Criss18Barca No ja myślę, że szalę przeciążyło na korzyść @jowita (:

0

@Criss18Barca a Ty którą wolisz??? ^^

0

@gumaz dużo to nie, po prostu szybciej po niej.

0

@michal26 dosłownie. I powiem Ci więcej. Ja osobiście może nie jestem jakaś super towarzyska, ale od czasu do czasu lubię gdzieś wyjść i bardzo źle zniosłam myśl, że sylwestra spędziłam na kanapie z przyjaciółką. Trzeci z rzędu. Ale jak potem przejrzałam instagrama, to zdecydowana większość moich znajomych tak spędzała sylwestra (mamy po 25 lat), czyli można było pomyśleć o czymś fajniejszym (ja już raz próbowałam wyjść z inicjatywą i nic z tego, więc więcej nie będę tego robiła). Natomiast bardzo ciężko mi się żyje ze świadomością, że moi rówieśnicy to już tacy starzy rupiecie, bo mnie wszystko co związane z młodością mam wrażenie, że obeszło bokiem. Dodajmy jeszcze dwa lata w pandemii (trafiło na moje 20-22 lata). Dramat.

1

@gumaz u mnie trochę ponad 3l samej wody + 1-3 herbatki zielone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?