4

@Fc112 dlatego tym bardziej trzeba doceniać takich ludzi ;)

0

@FcPortoFan1999 a pasowałoby do Ciebie.

0

@xVENUMx najpierw to upewnij się, że to prawdziwy Kruk, a nie oszuści, którzy chcą wyłudzić od Ciebie pieniądze.

1

@JordiAlbion ja absolutnie nie odbieram mu jego dokonań, bo raczej prędko nie będziemy mieć rodaka na takim poziomie, ale te jego karne to z roku na rok coraz gorsze…
Ale i Messi miał moment, kiedy karne mu nie wychodziły. Wszyscy jesteśmy ludźmi.

0

@JordiAlbion ale patrząc na formę z tego sezonu, to duże prawdopodobieństwo przeżycia jednak xd

1

@macio_944 za późno… ale spoko, stulejarze poblokowani, a jak będzie trzeba to się kolejnych zablokuje i zostanie mi 3 ziomków na la rambli xD
@LeszekFCB to po domu mam chodzić tak?

1

@gumaz zasadniczo, cały czas mam taką ochotę, tylko okazji brak.

2

@Andi18 przecież się nie przyzna, ale na bank to on!

0

@Andi18 przecież to jest on ;)

2

@barcelonaLM jak z 11 metrów, to Lewandowski

0

@addept kupiłam nowy, tylko Ty go synek nie widzisz. Podobno nie wolno dzieciom pokazywać tv.

1

@michaleu pewnie jeszcze czerwo obowiązuje. Nie ogarniam tych nowych przepisów za bardzo.

0

@Criss18Barca dobrze, to chyba Cię zaraziłam xddd

1

@Stinger_ ja to się pełzać wtedy uczyłam, to nie wiem…

4

Oficjalnie:
Kubacki - Stoch
Wąsek - Kot
Insam - Tomasiak

1

@michaleu najpierw trzeba być takim Demonem, żeby łamać zasady grawitacji

3

@Stinger_ i możliwe, że Kamil z Dawidem

1

Po prostu Domen!

1

@Kapitan hawk ciiiii, bo sąsiad usłyszy, a on kosi te swoje 1000 m po 12 godzin xdd

0

Jasio Hoerl to chyba dziś nie wygra haha

2

@Kgorecki2500 Nie skaczesz, a i tak jesteś w top 15 :D

4

Kacper 130,5 m w najgorszych warunkach z Polaków. Zakończy quali w TOP 15!

1

@Stinger_ Może i tak. Wiem, że obcięli, ale już nie pamiętam jak dokładnie.

0

@Czajka90 Jest mi on obojętny.

0

@michal26 zmieniły się zasady i zdaje się, że dużo mniej zawodników może podejść do kwalifikacji. Dlatego od nas pewnie pojedzie 3+1 rezerwowy.

3

Kamil wreszcie dostał 19 (i tak nie weszła do noty, ale dostał)!

No i najważniejsze: będzie rozstawiony!

1

@michal26 Tomasiaka* ;)

3

Pawełek fluorek podobnie do Kubackiego, spokojny awans.

1

@Stinger_ u mnie akurat jest odwrotnie, proboszcz jest najszczuplejszy.

2

Dawid przyzwoicie, Kotek elegancko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?