July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Fc112 dlatego tym bardziej trzeba doceniać takich ludzi ;)
0
@FcPortoFan1999 a pasowałoby do Ciebie.
0
@xVENUMx najpierw to upewnij się, że to prawdziwy Kruk, a nie oszuści, którzy chcą wyłudzić od Ciebie pieniądze.
1
@JordiAlbion ja absolutnie nie odbieram mu jego dokonań, bo raczej prędko nie będziemy mieć rodaka na takim poziomie, ale te jego karne to z roku na rok coraz gorsze…
Ale i Messi miał moment, kiedy karne mu nie wychodziły. Wszyscy jesteśmy ludźmi.
0
@JordiAlbion ale patrząc na formę z tego sezonu, to duże prawdopodobieństwo przeżycia jednak xd
1
@macio_944 za późno… ale spoko, stulejarze poblokowani, a jak będzie trzeba to się kolejnych zablokuje i zostanie mi 3 ziomków na la rambli xD
@LeszekFCB to po domu mam chodzić tak?
1
@gumaz zasadniczo, cały czas mam taką ochotę, tylko okazji brak.
2
@Andi18 przecież się nie przyzna, ale na bank to on!
0
@Andi18 przecież to jest on ;)
2
@barcelonaLM jak z 11 metrów, to Lewandowski
0
@addept kupiłam nowy, tylko Ty go synek nie widzisz. Podobno nie wolno dzieciom pokazywać tv.
1
@michaleu pewnie jeszcze czerwo obowiązuje. Nie ogarniam tych nowych przepisów za bardzo.
0
@Criss18Barca dobrze, to chyba Cię zaraziłam xddd
1
@Stinger_ ja to się pełzać wtedy uczyłam, to nie wiem…
4
Oficjalnie:
Kubacki - Stoch
Wąsek - Kot
Insam - Tomasiak
1
@michaleu najpierw trzeba być takim Demonem, żeby łamać zasady grawitacji
3
@Stinger_ i możliwe, że Kamil z Dawidem
1
Po prostu Domen!
1
@Kapitan hawk ciiiii, bo sąsiad usłyszy, a on kosi te swoje 1000 m po 12 godzin xdd
0
Jasio Hoerl to chyba dziś nie wygra haha
2
@Kgorecki2500 Nie skaczesz, a i tak jesteś w top 15 :D
4
Kacper 130,5 m w najgorszych warunkach z Polaków. Zakończy quali w TOP 15!
1
@Stinger_ Może i tak. Wiem, że obcięli, ale już nie pamiętam jak dokładnie.
0
@Czajka90 Jest mi on obojętny.
0
@michal26 zmieniły się zasady i zdaje się, że dużo mniej zawodników może podejść do kwalifikacji. Dlatego od nas pewnie pojedzie 3+1 rezerwowy.
3
Kamil wreszcie dostał 19 (i tak nie weszła do noty, ale dostał)!
No i najważniejsze: będzie rozstawiony!
1
@michal26 Tomasiaka* ;)
3
Pawełek fluorek podobnie do Kubackiego, spokojny awans.
1
@Stinger_ u mnie akurat jest odwrotnie, proboszcz jest najszczuplejszy.
2
Dawid przyzwoicie, Kotek elegancko!