July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kessie wszystko pomiędzy "Pedri" a "duma" jest zbędne :D
1
@Stinger_ Cóż, do wersji pro-boszcz trzeba nabyć trochę praktyki :)
2
@FcPortoFan1999 u mnie był taki, co by się za bardzo nie uniósł w powietrzu.
2
@Stinger_ On jest księdzem?
0
@Trojanek23 spokojnie, pierwszy Polak (Kubacki) dopiero z 37 numerem startowym, może się załapiesz :)
3
@Kessie też nie, ja chyba jestem po prostu tym nielicznym wyjątkiem i nie jarają mnie przestępcy xd
1
@Rastafarnianin ja może zbyt wybredna jestem, ale dla mnie ten z obrazka nie jest na tyle piękny, żeby puścić płazem, że kryminalista...
2
@mrboom i słusznie. Zwykłe piwo jest po prostu niedobre.
3
@Jakchcesz Codziennie?
2
@Stinger_ No to chyba tylko jakaś osobista katastrofa może Domena powstrzymać w tym sezonie. Czego oczywiście nie życzę.
4
@mrboom to Ty jak ja, pijesz piwo dla bab xD
2
@gumaz wątpię, by @mrboom prosił o zerówkę xd
7
@mrboom wszędzie xd
8
@mrboom jeszcze mnie @Kessie napadnie...
9
Przypominam, że za kwadrans skaczemy w Bischofshofen :D
3
@tomek8756 od jutra odśnieżam keczupem i papierem toaletowym xd
1
@kryhaa mi covid przerwał idealnie po 10 dniach drugiego semestru :’)
3
@draxidox a potem się dziwić, że ludzie teraz są singlami. Studia przesiedzą w domu, pracują w domu. Nawet nie ma jak kogoś poznać.
Mi na czas studiów przypadła pandemia i jestem chyba jedyną, która cieszyła się z powrotu na uczelnię. Ludzie byli mocno zdeterminowani, by iść z petycją o przejście w tryb zdalny na stałe.
3
@Criss18Barca Ci Norwegowie to naprawdę… Chyba są ostatnimi, którzy mają prawo zabrać głos w kwestiach dyskwalifikacji.
1
@michaleu kiedyś 30 latek to był już stary człowiek, a dzisiaj to dzieciak.
0
@FcPortoFan1999 przecież ten co ma jest najmłodszy xdd
2
@Conradxc masz życiową szansę, by się nawrócić ;)
0
@pluszek moja babcia daje z tym radę, ale zawsze połowę przy tym wyleje, a ma trudności z poruszaniem się, zatem ze sprzątnięciem tego co wylała również.
0
@gumaz obaj jesteście dziwni dla jasności xd
Ale ja też więc luz ;)
1
@gumaz i Oski mnie zaraził na ramblowym padole,
3
@Filipem i spojrzałem na pole - dwieście armat grzmiało.
1
@FcPortoFan1999 dzięki Oski :D
0
@FcPortoFan1999 nie, ale jak miałam taką najwyższą temperaturę, to śniło mi się, że La Bamba hejtowała Pedriego.
1
@Popitek12 Messi nie lubi tego.
1
@FcPortoFan1999 tak, w dodatku nie chorowałam tak poważnie od mundialu w Katarze, więc wyjątkowo ciężko to znoszę.