5

@Kessie wszystko pomiędzy "Pedri" a "duma" jest zbędne :D

1

@Stinger_ Cóż, do wersji pro-boszcz trzeba nabyć trochę praktyki :)

2

@FcPortoFan1999 u mnie był taki, co by się za bardzo nie uniósł w powietrzu.

2

@Stinger_ On jest księdzem?

0

@Trojanek23 spokojnie, pierwszy Polak (Kubacki) dopiero z 37 numerem startowym, może się załapiesz :)

3

@Kessie też nie, ja chyba jestem po prostu tym nielicznym wyjątkiem i nie jarają mnie przestępcy xd

1

@Rastafarnianin ja może zbyt wybredna jestem, ale dla mnie ten z obrazka nie jest na tyle piękny, żeby puścić płazem, że kryminalista...

2

@mrboom i słusznie. Zwykłe piwo jest po prostu niedobre.

3

@Jakchcesz Codziennie?

2

@Stinger_ No to chyba tylko jakaś osobista katastrofa może Domena powstrzymać w tym sezonie. Czego oczywiście nie życzę.

4

@mrboom to Ty jak ja, pijesz piwo dla bab xD

2

@gumaz wątpię, by @mrboom prosił o zerówkę xd

7

@mrboom wszędzie xd

8

@mrboom jeszcze mnie @Kessie napadnie...

9

Przypominam, że za kwadrans skaczemy w Bischofshofen :D

3

@tomek8756 od jutra odśnieżam keczupem i papierem toaletowym xd

1

@kryhaa mi covid przerwał idealnie po 10 dniach drugiego semestru :’)

3

@draxidox a potem się dziwić, że ludzie teraz są singlami. Studia przesiedzą w domu, pracują w domu. Nawet nie ma jak kogoś poznać.
Mi na czas studiów przypadła pandemia i jestem chyba jedyną, która cieszyła się z powrotu na uczelnię. Ludzie byli mocno zdeterminowani, by iść z petycją o przejście w tryb zdalny na stałe.

3

@Criss18Barca Ci Norwegowie to naprawdę… Chyba są ostatnimi, którzy mają prawo zabrać głos w kwestiach dyskwalifikacji.

1

@michaleu kiedyś 30 latek to był już stary człowiek, a dzisiaj to dzieciak.

0

@FcPortoFan1999 przecież ten co ma jest najmłodszy xdd

2

@Conradxc masz życiową szansę, by się nawrócić ;)

0

@pluszek moja babcia daje z tym radę, ale zawsze połowę przy tym wyleje, a ma trudności z poruszaniem się, zatem ze sprzątnięciem tego co wylała również.

0

@gumaz obaj jesteście dziwni dla jasności xd
Ale ja też więc luz ;)

1

@gumaz i Oski mnie zaraził na ramblowym padole,

3

@Filipem i spojrzałem na pole - dwieście armat grzmiało.

1

@FcPortoFan1999 dzięki Oski :D

0

@FcPortoFan1999 nie, ale jak miałam taką najwyższą temperaturę, to śniło mi się, że La Bamba hejtowała Pedriego.

1

@Popitek12 Messi nie lubi tego.

1

@FcPortoFan1999 tak, w dodatku nie chorowałam tak poważnie od mundialu w Katarze, więc wyjątkowo ciężko to znoszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?