July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawid ze spokojnym awansem. Oczywiście bez szału.
0
@michaleu zaczynasz wyrastać na psychofana. Nie lubimy tego.
1
@michaleu Timiś ma czerwoną kartkę, więc nie skacze.
0
@FcPortoFan1999 dosłownie cmentarzysko ;)
0
@michaleu daję fory innym.
2
Przypominam, że za 5 minut rozpoczynają się kwalifikacje na kapryśnej Bergisel!
2
@kanver_ Xavi do defensywy, Flick do ofensywy i tworzymy potwora.
0
@michaleu ale ja nie chcę być dzisiaj w gorących xd
3
@NeroTFP1 Myślę, że byłam za młoda podczas jego prezydentury, by się wypowiadać. Pozdrawiam!
0
@FcPortoFan1999 nie wiem. Ja co najwyżej czasem się boję o Ciebie. Ale Ciebie nigdy.
0
@Popitek12 nic za zasługi. Jeśli faktycznie miałby porządny projekt to ok.
0
@gumaz tylko ja się Oskarka nie boję
0
@michaleu kolejny z zapędami kazirodczymi…
0
@FcPortoFan1999 szczególnie, że odpisujemy sobie nie raz po kilku sekundach, więc w życiu by się nie dawało przelogowywać w te i z powrotem xdd
0
@FcPortoFan1999 nie wiem Oski, ale ewidentnie coś jest nie tak.
1
@Kapitan hawk ale nieco mądrzejsza haha
1
@Kapitan hawk moment zwrotny, pamiętam jak dzisiaj. Wtedy bardzo byłam za zwolnieniem LE. Dobrze, że byłam młoda i głupia.
1
@Criss18Barca już chyba lepiej wystawić mniejszą kwotę niż patrzeć na te męki.
2
@Kozinho. I dobrze, jestem z Was dumna!
1
@Sinirsey xddddddd
0
@Sinirsey a to pytaj @FcPortoFan1999
16
Pedri z pozwoleniem na grę, no i fajnie ;)
0
@Kozinho. Ja jak Michałowa z rancza. Sama nie, ale innych namawiam xddd
0
@Kozinho. Obrałam sobie za cel poprawę demografii wśród Polaków, więc logiczne, że nie będę za xd
0
@Kozinho. No tak, niedługo w Polsce to w ogóle Polaków nie będzie.
2
@Safrani i to jest dobra decyzja!
0
@michaleu i tak lepiej niż Brajan albo Dżesika.
1
@FcPortoFan1999 oby tylko nikogo nie skontuzjowali…
1
@addept tak synku, możesz być spokojny o mamusię :D
0
@MessiForeverTheBest jestem już za stara, żeby mnie porwali.