2

Dawid ze spokojnym awansem. Oczywiście bez szału.

0

@michaleu zaczynasz wyrastać na psychofana. Nie lubimy tego.

1

@michaleu Timiś ma czerwoną kartkę, więc nie skacze.

0

@FcPortoFan1999 dosłownie cmentarzysko ;)

0

@michaleu daję fory innym.

2

Przypominam, że za 5 minut rozpoczynają się kwalifikacje na kapryśnej Bergisel!

2

@kanver_ Xavi do defensywy, Flick do ofensywy i tworzymy potwora.

0

@michaleu ale ja nie chcę być dzisiaj w gorących xd

3

@NeroTFP1 Myślę, że byłam za młoda podczas jego prezydentury, by się wypowiadać. Pozdrawiam!

0

@FcPortoFan1999 nie wiem. Ja co najwyżej czasem się boję o Ciebie. Ale Ciebie nigdy.

0

@Popitek12 nic za zasługi. Jeśli faktycznie miałby porządny projekt to ok.

0

@gumaz tylko ja się Oskarka nie boję

0

@michaleu kolejny z zapędami kazirodczymi…

0

@FcPortoFan1999 szczególnie, że odpisujemy sobie nie raz po kilku sekundach, więc w życiu by się nie dawało przelogowywać w te i z powrotem xdd

0

@FcPortoFan1999 nie wiem Oski, ale ewidentnie coś jest nie tak.

1

@Kapitan hawk ale nieco mądrzejsza haha

1

@Kapitan hawk moment zwrotny, pamiętam jak dzisiaj. Wtedy bardzo byłam za zwolnieniem LE. Dobrze, że byłam młoda i głupia.

1

@Criss18Barca już chyba lepiej wystawić mniejszą kwotę niż patrzeć na te męki.

2

@Kozinho. I dobrze, jestem z Was dumna!

1

@Sinirsey xddddddd

0

16

Pedri z pozwoleniem na grę, no i fajnie ;)

0

@Kozinho. Ja jak Michałowa z rancza. Sama nie, ale innych namawiam xddd

0

@Kozinho. Obrałam sobie za cel poprawę demografii wśród Polaków, więc logiczne, że nie będę za xd

0

@Kozinho. No tak, niedługo w Polsce to w ogóle Polaków nie będzie.

2

@Safrani i to jest dobra decyzja!

0

@michaleu i tak lepiej niż Brajan albo Dżesika.

1

@FcPortoFan1999 oby tylko nikogo nie skontuzjowali…

1

@addept tak synku, możesz być spokojny o mamusię :D

0

@MessiForeverTheBest jestem już za stara, żeby mnie porwali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?