0

@tomek8756 nie zadziałał

0

@Czajka90 trzymam za slowo

0

@michaleu skoki

1

@michaleu na sanki co najwyżej, ale do 14 tylko mogę.

0

@fejkenq to nie wierz…

0

@addept dzięki, chyba już wszystko z siebie wylałam. Sylwester minął to i humor lepszy ;)

0

@Popitek12 ze mną tak nie ma. Jak mężczyzna chce Gucci to musi sam je kupić.

0

@mekston czy ciągłe przypisywanie mi @Kessiego to nie jest już przypadkiem uporczywe nękanie?

6

@Popitek12 nic, bo mam tyle kasy, że do 7 stycznia nie muszę pracować.

0

@fejkenq a przecież to są posty generowane przez oszustów, żeby badać kto się złapie i wyłudzać hajsy.

0

@addept 100% prawdy synuś, ogólnie prawnicy mają ciężko ze stałymi związkami. Ale chyba najgorsze są połączenia prawnik-prawnik…

0

@Sinirsey no właśnie, żeby było śmieszniej to nie xd
@Encore a co Ty mnie do kazirodztwa namawiasz?

2

@FcPortoFan1999 to na którą dzisiaj?

2

@FcPortoFan1999 pa jaka synchronizacja. Ja w tym samym momencie oznaczyłam Ciebie haha

1

@FcPortoFan1999 Oski, czy padło już pytanie: na którą dzisiaj?

3

@gumaz w życiu… czasem jak mi się wyświetli coś z takich grupek, to wchodzę się ponabijać z ludzi. Oczywiście najwięcej chętnych pod postami AI.

0

@Vegeta88 była trzeźwa. Piła bezalkoholowe (swoją drogą straszny tyfus to coś, co udaje alkohol)…

0

@Arkon opinie akurat mam gdzieś, po prostu doskwiera mi to, że te moje „najlepsze lata” były po prostu jałowe, czuję że pewne rzeczy po prostu przeszły bokiem obok mojego życia. I zawsze mam taką refleksję w sylwestra, dlatego go nie lubię.

1

@Vegeta88 no cóż…

0

@michaleu moja przyjaciółka w szoku, ale chyba nie jest zainteresowana, bo nie pytała o szczegóły.

1

@Adi123456789 nie mam żony i nie chcę mieć…

0

@krefi10 nic, pół roku do końca kontraktu.

0

@Arkon to już pisałam na dzień pocałunku, ale niektórzy to opacznie zrozumieli haha
@addept kocham Cię synuś!

1

@Kozinho. Specjalnie zapuszczę haha

1

@Kozinho. Stópek może dostanie jak się postara, ale niczego innego.

0

@Kozinho. Zobacz, co Ci wysłałam na DM.

0

@Criss18Barca śpisz na skrajnym brzegu, a ja na drugim xd

1

@Roobo no co? Klasyka.

0

@Criss18Barca mogę Cię zabrać, ale nie śpię z Tobą w jednym pokoju ^^

0

@Who_you_mam a nie, bo owoce tropikalne ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?