July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 nie zadziałał
0
@Czajka90 trzymam za slowo
0
@michaleu skoki
1
@michaleu na sanki co najwyżej, ale do 14 tylko mogę.
0
@fejkenq to nie wierz…
0
@addept dzięki, chyba już wszystko z siebie wylałam. Sylwester minął to i humor lepszy ;)
0
@Popitek12 ze mną tak nie ma. Jak mężczyzna chce Gucci to musi sam je kupić.
0
@mekston czy ciągłe przypisywanie mi @Kessiego to nie jest już przypadkiem uporczywe nękanie?
6
@Popitek12 nic, bo mam tyle kasy, że do 7 stycznia nie muszę pracować.
0
@fejkenq a przecież to są posty generowane przez oszustów, żeby badać kto się złapie i wyłudzać hajsy.
0
@addept 100% prawdy synuś, ogólnie prawnicy mają ciężko ze stałymi związkami. Ale chyba najgorsze są połączenia prawnik-prawnik…
0
@Sinirsey no właśnie, żeby było śmieszniej to nie xd
@Encore a co Ty mnie do kazirodztwa namawiasz?
2
@FcPortoFan1999 to na którą dzisiaj?
2
@FcPortoFan1999 pa jaka synchronizacja. Ja w tym samym momencie oznaczyłam Ciebie haha
1
@FcPortoFan1999 Oski, czy padło już pytanie: na którą dzisiaj?
3
@gumaz w życiu… czasem jak mi się wyświetli coś z takich grupek, to wchodzę się ponabijać z ludzi. Oczywiście najwięcej chętnych pod postami AI.
0
@Vegeta88 była trzeźwa. Piła bezalkoholowe (swoją drogą straszny tyfus to coś, co udaje alkohol)…
0
@Arkon opinie akurat mam gdzieś, po prostu doskwiera mi to, że te moje „najlepsze lata” były po prostu jałowe, czuję że pewne rzeczy po prostu przeszły bokiem obok mojego życia. I zawsze mam taką refleksję w sylwestra, dlatego go nie lubię.
1
@Vegeta88 no cóż…
0
@michaleu moja przyjaciółka w szoku, ale chyba nie jest zainteresowana, bo nie pytała o szczegóły.
1
@Adi123456789 nie mam żony i nie chcę mieć…
0
@krefi10 nic, pół roku do końca kontraktu.
0
@Arkon to już pisałam na dzień pocałunku, ale niektórzy to opacznie zrozumieli haha
@addept kocham Cię synuś!
1
@Kozinho. Specjalnie zapuszczę haha
1
@Kozinho. Stópek może dostanie jak się postara, ale niczego innego.
0
@Kozinho. Zobacz, co Ci wysłałam na DM.
0
@Criss18Barca śpisz na skrajnym brzegu, a ja na drugim xd
1
@Roobo no co? Klasyka.
0
@Criss18Barca mogę Cię zabrać, ale nie śpię z Tobą w jednym pokoju ^^
0
@Who_you_mam a nie, bo owoce tropikalne ;)