July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szczygiel06 jak nie mam fajnych planów, to najchętniej poszłabym spać wcześniej niż zwykle…
0
@FcPortoFan1999 a mają w tych wyrównanych meczach Pedriego?
1
@michaleu skoki skokami. W sobotę nie było ani tego ani tego i nie wiedziałam co ze sobą zrobić,
1
@michaleu i plery bolą
0
@FcPortoFan1999 nie o to chodzi. Już mi się tęskni za meczami Barcelony.
0
@FcPortoFan1999 @michaleu jedynym sensem nowego roku jest to, że Barcelona już nie będzie grała w starym…
0
@FcPortoFan1999 nie no, mam nadzieję, że nie… on musi grać.
1
@michaleu oki, bo prawdopodobne, że jak zacznę sprzątać po nich to trzeba będzie też po mnie sprzątać…
@FcPortoFan1999 teść go uczy
1
@FcPortoFan1999 nie no ja czystej nie piję… mam nadzieję, że sprzątać po nich nie będę musiała.
0
@FcPortoFan1999 aaa Ty o tym hahaha
Pije z moim ojcem.
1
@michaleu fajnie by było mieć znowu 19 lat
1
@michaleu jak się czujesz z tym, że już nie można strzelać na La Rambli?
@FcPortoFan1999 który ulubieniec, bo trochu ich mam?
1
@FcPortoFan1999 lecimy po hat-tricka dla @michaleu, asystujemy Ci z Oskim xdddd
1
@michaleu @FcPortoFan1999 Oski, uda się czy się nie uda?
1
@michaleu co się nie uda jak się uda? Ja tu już robię, żeby się udało.
0
@clyde od roku 2017
0
@michaleu tak xd
0
@michaleu proponuję zrobić gorące z tamtego posta ;)
2
@michaleu dałam Ci wtedy herba, doceń to!
3
Wszystkim skokoholikom przypominam, że właśnie startują kwali do konkursu noworocznego w Ga-Pa!!!
1
@Eklerek może myślałeś, że to ja, bo miał tam długie włosy (:
0
@gumaz zrobiłeś KO jak Ferran na Metropolitano xd
1
@Eklerek nie miałam… żółty Grizou był moim pierwszym awatarem
0
@Eklerek mówisz o pięknym zdjęciu Griezza???
0
@gumaz wystarczy, że zobaczysz z kiedy mam pierwsze posty ;)
0
@gumaz tylko że ja tu jestem dłużej niż Ty xd
6
@Filipem jesteś tu niewiele ponad rok, a jakbyś był całe życie :)
0
@Czyhrynski ostatnio miałam w rękach akt zgonu gościa, który urodził się i umarł tego samego dnia (żył 60 czy 70 lat już nie pamiętam) i to w dodatku w moje urodziny xd
0
@FcPortoFan1999 wiesz, ja kiedyś byłam na sylwestrze w kwadracie, ale proporcje były równe…
1
@FcPortoFan1999 ale tak trzech na jedną?