2

@Szczygiel06 jak nie mam fajnych planów, to najchętniej poszłabym spać wcześniej niż zwykle…

0

@FcPortoFan1999 a mają w tych wyrównanych meczach Pedriego?

1

@michaleu skoki skokami. W sobotę nie było ani tego ani tego i nie wiedziałam co ze sobą zrobić,

1

@michaleu i plery bolą

0

@FcPortoFan1999 nie o to chodzi. Już mi się tęskni za meczami Barcelony.

0

@FcPortoFan1999 @michaleu jedynym sensem nowego roku jest to, że Barcelona już nie będzie grała w starym…

0

@FcPortoFan1999 nie no, mam nadzieję, że nie… on musi grać.

1

@michaleu oki, bo prawdopodobne, że jak zacznę sprzątać po nich to trzeba będzie też po mnie sprzątać…

@FcPortoFan1999 teść go uczy

1

@FcPortoFan1999 nie no ja czystej nie piję… mam nadzieję, że sprzątać po nich nie będę musiała.

0

@FcPortoFan1999 aaa Ty o tym hahaha
Pije z moim ojcem.

1

@michaleu fajnie by było mieć znowu 19 lat

1

@michaleu jak się czujesz z tym, że już nie można strzelać na La Rambli?

@FcPortoFan1999 który ulubieniec, bo trochu ich mam?

1

@FcPortoFan1999 lecimy po hat-tricka dla @michaleu, asystujemy Ci z Oskim xdddd

1

@michaleu @FcPortoFan1999 Oski, uda się czy się nie uda?

1

@michaleu co się nie uda jak się uda? Ja tu już robię, żeby się udało.

0

@clyde od roku 2017

0

@michaleu tak xd

0

@michaleu proponuję zrobić gorące z tamtego posta ;)

2

@michaleu dałam Ci wtedy herba, doceń to!

3

Wszystkim skokoholikom przypominam, że właśnie startują kwali do konkursu noworocznego w Ga-Pa!!!

1

@Eklerek może myślałeś, że to ja, bo miał tam długie włosy (:

0

@gumaz zrobiłeś KO jak Ferran na Metropolitano xd

1

@Eklerek nie miałam… żółty Grizou był moim pierwszym awatarem

0

@Eklerek mówisz o pięknym zdjęciu Griezza???

0

@gumaz wystarczy, że zobaczysz z kiedy mam pierwsze posty ;)

0

@gumaz tylko że ja tu jestem dłużej niż Ty xd

6

@Filipem jesteś tu niewiele ponad rok, a jakbyś był całe życie :)

0

@Czyhrynski ostatnio miałam w rękach akt zgonu gościa, który urodził się i umarł tego samego dnia (żył 60 czy 70 lat już nie pamiętam) i to w dodatku w moje urodziny xd

0

@FcPortoFan1999 wiesz, ja kiedyś byłam na sylwestrze w kwadracie, ale proporcje były równe…

1

@FcPortoFan1999 ale tak trzech na jedną?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?