July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca bo Polakowi to nie można
4
Kamil wreszcie się odblokował, daj Boże ten Innsbruck i 40. wygraną!
0
@addept wczułeś się hahah
0
@addept nie jestem taka stara jak Ty, synuś ;)
0
@addept leniuchowałam sama, bo mogę :P
2
Kamilek nie zawodzi :D
Uffff
9
Paweł to lucky winner xdd
1
Wyścig ślimaków xd
2
I po Pieterze…..
2
@Mario96w tak. + 5 najlepszych przegranych w parach.
1
No to już mamy 2 Polaków w drugiej serii!
0
@mekston i jeszcze noty po 19.5
0
No to lecim po tego Złotego Orła!
0
@Fog_W_1899 i super, kołdra na łeb i do zobaczenia za rok!
1
@Czajka90 Sylwester z la Ramblą się szykuje. Chyba, że mnie życie zaskoczy.
1
@Criss18Barca pójdą za Twoim wzorem ;)
1
@MessiForeverTheBest nawet nie kuś, bo jeszcze się uda i to bez @Faro .
1
@Criss18Barca serię próbną*
1
@mordini123 tylko skoki
1
@Criss18Barca paradoksalnie, ja się cieszę, że Kamil słabiej w próbnej, bo to znaczy, że w konkursie będzie lepiej.
2
@esem91 zawsze można pójść na kolejne studia ^^
Ale chyba już mi się nie chce…
2
@Filipem ja gdzieś koło 2 usnęłam, dwa razy się po drodze budziłam. Ale potrzebowałam takiej beztroski.
W ogóle mówią, że mając dzieci nie da się spać, a Ty do 13 dałeś radę haha
2
@Filipem a po mnie cisnęli, że wstałam przed 12…
Ja natomiast bardzo się cieszę, że wreszcie się wyspałam.
1
@Criss18Barca z tym, że Żyła to wiemy jak skacze w seriach próbnych.
0
@Kubix03 seria próbna przed konkursem
0
@esem91 a ja to napisałam, żeby sprawdzić kto czyta posty do końca, a kto tylko łapiące hasełka xd
12
Czego Was nauczył ten rok? Mnie np. że dwie minuty to bardzo dużo czasu.
Konkretnie dowiedziałam się tego 6 maja, tak ok. 22:50.
2 MINUTY OD FINAŁU LIGI MISTRZÓW!!!
0
@TR3YWAY z kobietami to zależy jak kto dba ^^
1
@Gary ja widzę na grupie na messengerze, że u nas zadyma z klientem, więc cieszę się, że mnie nie ma.
0
@TR3YWAY ale za łatwo się psuje i bez gwarancji.