0

@Criss18Barca bo Polakowi to nie można

4

Kamil wreszcie się odblokował, daj Boże ten Innsbruck i 40. wygraną!

0

@addept wczułeś się hahah

0

@addept nie jestem taka stara jak Ty, synuś ;)

0

@addept leniuchowałam sama, bo mogę :P

2

Kamilek nie zawodzi :D

Uffff

9

Paweł to lucky winner xdd

1

Wyścig ślimaków xd

2

I po Pieterze…..

2

@Mario96w tak. + 5 najlepszych przegranych w parach.

1

No to już mamy 2 Polaków w drugiej serii!

0

@mekston i jeszcze noty po 19.5

0

No to lecim po tego Złotego Orła!

0

@Fog_W_1899 i super, kołdra na łeb i do zobaczenia za rok!

1

@Czajka90 Sylwester z la Ramblą się szykuje. Chyba, że mnie życie zaskoczy.

1

@Criss18Barca pójdą za Twoim wzorem ;)

1

@MessiForeverTheBest nawet nie kuś, bo jeszcze się uda i to bez @Faro .

1

@Criss18Barca serię próbną*

1

@mordini123 tylko skoki

1

@Criss18Barca paradoksalnie, ja się cieszę, że Kamil słabiej w próbnej, bo to znaczy, że w konkursie będzie lepiej.

2

@esem91 zawsze można pójść na kolejne studia ^^

Ale chyba już mi się nie chce…

2

@Filipem ja gdzieś koło 2 usnęłam, dwa razy się po drodze budziłam. Ale potrzebowałam takiej beztroski.

W ogóle mówią, że mając dzieci nie da się spać, a Ty do 13 dałeś radę haha

2

@Filipem a po mnie cisnęli, że wstałam przed 12…
Ja natomiast bardzo się cieszę, że wreszcie się wyspałam.

1

@Criss18Barca z tym, że Żyła to wiemy jak skacze w seriach próbnych.

0

@Kubix03 seria próbna przed konkursem

0

@esem91 a ja to napisałam, żeby sprawdzić kto czyta posty do końca, a kto tylko łapiące hasełka xd

12

Czego Was nauczył ten rok? Mnie np. że dwie minuty to bardzo dużo czasu.

Konkretnie dowiedziałam się tego 6 maja, tak ok. 22:50.

2 MINUTY OD FINAŁU LIGI MISTRZÓW!!!

0

@TR3YWAY z kobietami to zależy jak kto dba ^^

1

@Gary ja widzę na grupie na messengerze, że u nas zadyma z klientem, więc cieszę się, że mnie nie ma.

0

@TR3YWAY ale za łatwo się psuje i bez gwarancji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?