July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu mnie się akurat super trafiło i super ekipa ;)
2
@michaleu wiesz co, byliśmy w sumie 9 dni, odwiedziliśmy też kilka miejsc we Francji. Wycieczki w liceum to były podróże życia. W maturalnej mieliśmy rejs po krajach bałtyckich.
@majkiii jeszcze mi sucz kazała się pospieszyć w Barça Store…. Jak wydawałam ciężko zarobione pieniądze moich rodziców (xd)
0
@michaleu akurat wycieczka była autokarem, samolotem zawsze byłam w presezonie
0
@BojanKriKicz chciałabym, ale może nie być takiej możliwości
4
@mekston pewnie nie gadałby z takim plebsem jak ja…
2
@michaleu niestety nie :(
Byłam w dzień meczowy na Camp Nou z wycieczką szkolną, ale nauczycielka nie zgodziła się na wyjście na mecz.
4
@michaleu ponad 10 razy w te i we wte na pewno. Najwięcej razy: El Prat i Girona.
0
@Popitek12 to jedź drugi raz na Arkadię lepiej
0
@Popitek12 a gdzie idziesz we wtorek? Bo będę w Wawie i muszę wiedzieć, gdzie nie iść?
0
@FcPortoFan1999 Wiesz, że już zapomniałam…
0
28 grudnia to nie tylko „dzień pocałunku”
W Hiszpanii obchodzony jest Dzień Niewiniątek, podczas którego tradycyjnie robi się niewinne żarty a osoba, która się nabierze jest "niewiniątkiem", tak jak dzieci w Beltejem, które z racji swojego wieku były niewinne.
I tu jest haczyk panowie ;)
0
@esem91 cóż… nie chciałam, ale się udało.
0
@addept dobrze myślisz…
1
@addept dziecko kochane…
1
@addept to nie jest Twój wujek!!! Synku, skąd ty znasz tych panów?
2
@addept zaufaj mamie. Kiedyś mi podziękujesz. I na przyszłość: nie rozmawiaj z obcymi, szczególnie jak są czarni.
1
@addept zablokuj tego kumpla i usuń to zdjęcie z komputera, synuś.
1
@addept co zamazałeś na tym ekranie, co?
0
@Eklerek ale przez to, że zapytałeś, zauważyłam, że go nie ma.
2
@BulaKG osoba gejowata jednak za bardzo definiuje płeć.
Tu bardziej pasuje osoba waginosceptyczna.
1
@Eklerek właśnie, gdzie jest @gumaz???
1
@Eklerek ok, dostarczę razem z Pedrim ;)
0
@Kozinho. Czekam, aż ktoś się wreszcie domyśli, gdzie w tym wszystkim drugie dno xD
0
@Eklerek pewnie z takich dobrych
1
@Criss18Barca dzień niewiniątek obowiązuje też na la rambli
@Eklerek i może chcecie jeszcze frytki do tego???
3
@Eklerek Luckowi wierzysz?
1
@escarabajo niestety, nie spełniam
1
@Criss18Barca a no widzisz… i teraz znam Twoje myśli ^^
@Marusek jak gdzieś zobaczyłam info o tym dniu, to stwierdziłam, że nie mogę się z Wami nim nie podzielić.
2
@Roobo pamiętaj, że zawsze jest jakiś haczyk
0
@Criss18Barca myślisz, że mam klatkę piersiową na plechach???