1

@michaleu mnie się akurat super trafiło i super ekipa ;)

2

@michaleu wiesz co, byliśmy w sumie 9 dni, odwiedziliśmy też kilka miejsc we Francji. Wycieczki w liceum to były podróże życia. W maturalnej mieliśmy rejs po krajach bałtyckich.

@majkiii jeszcze mi sucz kazała się pospieszyć w Barça Store…. Jak wydawałam ciężko zarobione pieniądze moich rodziców (xd)

0

@michaleu akurat wycieczka była autokarem, samolotem zawsze byłam w presezonie

0

@BojanKriKicz chciałabym, ale może nie być takiej możliwości

4

@mekston pewnie nie gadałby z takim plebsem jak ja…

2

@michaleu niestety nie :(
Byłam w dzień meczowy na Camp Nou z wycieczką szkolną, ale nauczycielka nie zgodziła się na wyjście na mecz.

4

@michaleu ponad 10 razy w te i we wte na pewno. Najwięcej razy: El Prat i Girona.

0

@Popitek12 to jedź drugi raz na Arkadię lepiej

0

@Popitek12 a gdzie idziesz we wtorek? Bo będę w Wawie i muszę wiedzieć, gdzie nie iść?

0

@FcPortoFan1999 Wiesz, że już zapomniałam…

0

28 grudnia to nie tylko „dzień pocałunku”

W Hiszpanii obchodzony jest Dzień Niewiniątek, podczas którego tradycyjnie robi się niewinne żarty a osoba, która się nabierze jest "niewiniątkiem", tak jak dzieci w Beltejem, które z racji swojego wieku były niewinne.

I tu jest haczyk panowie ;)

0

@esem91 cóż… nie chciałam, ale się udało.

0

@addept dobrze myślisz…

1

@addept dziecko kochane…

1

@addept to nie jest Twój wujek!!! Synku, skąd ty znasz tych panów?

2

@addept zaufaj mamie. Kiedyś mi podziękujesz. I na przyszłość: nie rozmawiaj z obcymi, szczególnie jak są czarni.

1

@addept zablokuj tego kumpla i usuń to zdjęcie z komputera, synuś.

1

@addept co zamazałeś na tym ekranie, co?

0

@Eklerek ale przez to, że zapytałeś, zauważyłam, że go nie ma.

2

@BulaKG osoba gejowata jednak za bardzo definiuje płeć.
Tu bardziej pasuje osoba waginosceptyczna.

1

@Eklerek właśnie, gdzie jest @gumaz???

1

@Eklerek ok, dostarczę razem z Pedrim ;)

0

@Kozinho. Czekam, aż ktoś się wreszcie domyśli, gdzie w tym wszystkim drugie dno xD

0

@Eklerek pewnie z takich dobrych

1

@Criss18Barca dzień niewiniątek obowiązuje też na la rambli

@Eklerek i może chcecie jeszcze frytki do tego???

3

@Eklerek Luckowi wierzysz?

1

@escarabajo niestety, nie spełniam

1

@Criss18Barca a no widzisz… i teraz znam Twoje myśli ^^

@Marusek jak gdzieś zobaczyłam info o tym dniu, to stwierdziłam, że nie mogę się z Wami nim nie podzielić.

2

@Roobo pamiętaj, że zawsze jest jakiś haczyk

0

@Criss18Barca myślisz, że mam klatkę piersiową na plechach???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?