0

@FcPortoFan1999 na początek może być pisany

0

@FcPortoFan1999 jak chcesz.

0

@FcPortoFan1999 moim zdaniem to by mogło być ciekawe doświadczenie…

0

@FcPortoFan1999 @Encore zaproponował Ciebie, a ja go grzecznie słucham.

0

@FcPortoFan1999 grzecznościowo

0

@FcPortoFan1999 jejuuu, no od Ciebie właśnie.

0

@FcPortoFan1999 a to już od pana redaktora zależy ;)

1

@norbi77 a to już szpileczka hahaha

1

@MessiForeverTheBest nawet nie wiem co to za jedni xd

2

@FcPortoFan1999 dzięki Oski, po prostu mnie nie lubisz i dlatego nie chcesz ze mną gadać…

1

@Encore a bardzo proszę
@Eklerek brakowało mi pytania o to xd

3

Po przesłuchaniu tego wywiadu powiem Wam, że pozytywne odczucie. Robercik ciutkę zrzucił tego swojego pancerza. Wiemy, że jest jednak człowiekiem.

2

@JimMorrisonFCB kto wie, za pierogiem nie częstują rogiem?

4

@BorzyKrzys jakbym zobaczyła, że grupa się uruchomiła to do godziny jestem na miejscu :)

0

@Kozinho. Tak samo jak Osła i Shreka w odniesieniu do Kota w Butach.

5

@juarez że tylko babskie alkohole? No właściwie tak. Tylko z ekipką wchodzą mocniejsze trunki - bo liczy się towarzystwo i też zaufanie, że gdybym przegięła, to włos mi z głowy nie spadnie, poza tym z nimi lepiej smakuje. Natomiast tak normalnie, to dla smaku. Wyłącznie w celach degustacyjnych. Jakieś winko, drink czy likier. Nie jestem abstynentką, ale i nie mam potrzeby pić dla picia. Wiadomo, kilka razy w życiu się przegięło, ale też nie jakoś specjalnie.

@BorzyKrzys pytam na kiedy zwołujesz ludzi.

5

@Szczygiel06 też nie, ja tylko babskie alkohole dla smaku

1

@FCB_dimiC Dziady cz. II wersja La Rambla xd

A tak serio to 00

7

@Katalończyk 99 nie jem śniadań, jak Pedri xd

1

@FCB_dimiC 1906 xd

6

@Kessie wódeczkę pije tylko z kolegami z liceum, z nikim innym mi nie smakuje

1

@FCB_dimiC żaden z wymienionych xddd

8

@Kessie nie lubię piwa

3

@michaleu to jest chyba choroba naszego pokolenia, że nie pasujemy do tego świata. Szczególnie tych, którzy uchowali się normalni.

0

@Kozinho. W kąkuterze też nie znajdę. Ja nie wiem gdzie (czy) znajdę xd

7

@Roobo albo Danuśka, nad wyraz wyrazista…

2

@TR3YWAY a to może być
@FCB_dimiC do desperacji to jeszcze mi daleko, na razie pojawia się czasowa nostalgia.

8

@kanver_ ja jednak jestem spokojniejsza, gdy strzela Rapha.

1

@TR3YWAY a bieżnię masz?

2

@TR3YWAY a to cardio to u Ciebie w domu???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?