July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 na początek może być pisany
0
@FcPortoFan1999 jak chcesz.
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem to by mogło być ciekawe doświadczenie…
0
@FcPortoFan1999 @Encore zaproponował Ciebie, a ja go grzecznie słucham.
0
@FcPortoFan1999 grzecznościowo
0
@FcPortoFan1999 jejuuu, no od Ciebie właśnie.
0
@FcPortoFan1999 a to już od pana redaktora zależy ;)
1
@norbi77 a to już szpileczka hahaha
1
@MessiForeverTheBest nawet nie wiem co to za jedni xd
2
@FcPortoFan1999 dzięki Oski, po prostu mnie nie lubisz i dlatego nie chcesz ze mną gadać…
1
@Encore a bardzo proszę
@Eklerek brakowało mi pytania o to xd
3
Po przesłuchaniu tego wywiadu powiem Wam, że pozytywne odczucie. Robercik ciutkę zrzucił tego swojego pancerza. Wiemy, że jest jednak człowiekiem.
2
@JimMorrisonFCB kto wie, za pierogiem nie częstują rogiem?
4
@BorzyKrzys jakbym zobaczyła, że grupa się uruchomiła to do godziny jestem na miejscu :)
0
@Kozinho. Tak samo jak Osła i Shreka w odniesieniu do Kota w Butach.
5
@juarez że tylko babskie alkohole? No właściwie tak. Tylko z ekipką wchodzą mocniejsze trunki - bo liczy się towarzystwo i też zaufanie, że gdybym przegięła, to włos mi z głowy nie spadnie, poza tym z nimi lepiej smakuje. Natomiast tak normalnie, to dla smaku. Wyłącznie w celach degustacyjnych. Jakieś winko, drink czy likier. Nie jestem abstynentką, ale i nie mam potrzeby pić dla picia. Wiadomo, kilka razy w życiu się przegięło, ale też nie jakoś specjalnie.
@BorzyKrzys pytam na kiedy zwołujesz ludzi.
5
@Szczygiel06 też nie, ja tylko babskie alkohole dla smaku
1
@FCB_dimiC Dziady cz. II wersja La Rambla xd
A tak serio to 00
7
@Katalończyk 99 nie jem śniadań, jak Pedri xd
1
@FCB_dimiC 1906 xd
6
@Kessie wódeczkę pije tylko z kolegami z liceum, z nikim innym mi nie smakuje
1
@FCB_dimiC żaden z wymienionych xddd
8
@Kessie nie lubię piwa
3
@michaleu to jest chyba choroba naszego pokolenia, że nie pasujemy do tego świata. Szczególnie tych, którzy uchowali się normalni.
0
@Kozinho. W kąkuterze też nie znajdę. Ja nie wiem gdzie (czy) znajdę xd
7
@Roobo albo Danuśka, nad wyraz wyrazista…
2
@TR3YWAY a to może być
@FCB_dimiC do desperacji to jeszcze mi daleko, na razie pojawia się czasowa nostalgia.
8
@kanver_ ja jednak jestem spokojniejsza, gdy strzela Rapha.
1
@TR3YWAY a bieżnię masz?
2
@TR3YWAY a to cardio to u Ciebie w domu???