0

@clyde kochana, ja alkoholu w ustach nie miałam ze 2 tygodnie (od wigilii firmowej), to zapach kompotu z suszu tak na mnie działa xd

@tadzik447 to ja tu obchodzę się z nim jak ze szklanką, żeby jak najszybciej wrócił do formy, a Ty o takie rzeczy wypytujesz… wstyd!

5

@KamQiX a chociaż ksiądz Ci poświęcił?

0

@tadzik447 a Ty w ten sposób…

Kto miał stanąć Pedriemu??? xD

0

@tadzik447 z tego co wiem, to pan Adam ma córkę, która nie skacze, a pan Kamil nie ma dzieci :(

18

@Bolton przed Tobą ;)

32

No to moi drodzy, żeby nam się dzieci zdrowo chowały (te la ramblowe również) :D
Wesołych Świąt Wszystkim!
Bona nadal i Força Barça!

2

@Zoker zainwestuj w parownicę ;)

2

@gumaz okaże się, nigdy w święta się jakoś szczególnie nie przejadam.

1

@Fc112 Kryśce też w końcu przeszło, więc to minie miejmy nadzieję (:

1

@Fc112 nie no bez przesady, Kryśka miała martwych. Ci co ze mną zadzierają mają gorzej, bo tylko im coś jest i muszą cierpieć…

Przy czym zadrzeć ze mną = podejść bliżej niż 3 metry xD

1

@Fc112 jak się to podsumuje, to robi się kolekcja (:

0

@Fc112 aaa to w dużym skrócie: Krysia Tuchałowa była pechowa, bo nie żeby specjalnie, a zwyczajnie przez nieuwagę, czego się nie dotknęła, to jakiś chłop ginął. I ja mam tego samego pecha co ona.
Więc już lepiej, żebym krzyczała, niż jakoś inaczej próbowała reagować.

1

@Criss18Barca a mi nie (:

0

@Kozinho. To będzie problem… coś się wykombinuje

9

@Criss18Barca Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :*

0

@Fc112 a znasz Krysię Tuchałową?

0

@esem91 ok, a można przy tym krzyczeć? Bo ogólnie boję się facetów w żonobijkach…

3

@Jakchcesz wujek Cię tego nauczył?

2

@FcPortoFan1999 nawet tu może poszukać, są tacy co wolą facetów.

2

@FcPortoFan1999 i jak poszuka swojej rodaczki, to w jej oczach pewnie też będzie ładniejszy

0

@malicinho pytanie jak wyżej: z teściową też?

3

@Luciano99 a niech wysyła, ja spamu nie czytam. Jak mu od tego lepiej, to proszę bardzo.

1

@JimMorrisonFCB teraz będę się pytać jaką kto ma końcówkę ;)

1

@FcPortoFan1999 jutro Oski, jutro!

3

@sergio5 super ludzie :D

0

@Kozinho. to musisz zacząć

0

@Kozinho. Jak się miniemy w metrze, to Ci je dam. Tylko jakbym zapomniała, to mi przypomnij.

0

@TR3YWAY ja nie udaję niedostępnej, po prostu nie dla każdego chcę być dostępna ^^

0

@Kozinho. Pamiętam o nich!

0

@MessiForeverTheBest to ta gorączka przedświąteczna :P
@Kozinho. Wątpisz we mnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?