July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde kochana, ja alkoholu w ustach nie miałam ze 2 tygodnie (od wigilii firmowej), to zapach kompotu z suszu tak na mnie działa xd
@tadzik447 to ja tu obchodzę się z nim jak ze szklanką, żeby jak najszybciej wrócił do formy, a Ty o takie rzeczy wypytujesz… wstyd!
5
@KamQiX a chociaż ksiądz Ci poświęcił?
0
@tadzik447 a Ty w ten sposób…
Kto miał stanąć Pedriemu??? xD
0
@tadzik447 z tego co wiem, to pan Adam ma córkę, która nie skacze, a pan Kamil nie ma dzieci :(
18
@Bolton przed Tobą ;)
32
No to moi drodzy, żeby nam się dzieci zdrowo chowały (te la ramblowe również) :D
Wesołych Świąt Wszystkim!
Bona nadal i Força Barça!
2
@Zoker zainwestuj w parownicę ;)
2
@gumaz okaże się, nigdy w święta się jakoś szczególnie nie przejadam.
1
@Fc112 Kryśce też w końcu przeszło, więc to minie miejmy nadzieję (:
1
@Fc112 nie no bez przesady, Kryśka miała martwych. Ci co ze mną zadzierają mają gorzej, bo tylko im coś jest i muszą cierpieć…
Przy czym zadrzeć ze mną = podejść bliżej niż 3 metry xD
1
@Fc112 jak się to podsumuje, to robi się kolekcja (:
0
@Fc112 aaa to w dużym skrócie: Krysia Tuchałowa była pechowa, bo nie żeby specjalnie, a zwyczajnie przez nieuwagę, czego się nie dotknęła, to jakiś chłop ginął. I ja mam tego samego pecha co ona.
Więc już lepiej, żebym krzyczała, niż jakoś inaczej próbowała reagować.
1
@Criss18Barca a mi nie (:
0
@Kozinho. To będzie problem… coś się wykombinuje
9
@Criss18Barca Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :*
0
@Fc112 a znasz Krysię Tuchałową?
0
@esem91 ok, a można przy tym krzyczeć? Bo ogólnie boję się facetów w żonobijkach…
3
@Jakchcesz wujek Cię tego nauczył?
2
@FcPortoFan1999 nawet tu może poszukać, są tacy co wolą facetów.
2
@FcPortoFan1999 i jak poszuka swojej rodaczki, to w jej oczach pewnie też będzie ładniejszy
0
@malicinho pytanie jak wyżej: z teściową też?
3
@Luciano99 a niech wysyła, ja spamu nie czytam. Jak mu od tego lepiej, to proszę bardzo.
1
@JimMorrisonFCB teraz będę się pytać jaką kto ma końcówkę ;)
1
@FcPortoFan1999 jutro Oski, jutro!
3
@sergio5 super ludzie :D
0
@Kozinho. to musisz zacząć
0
@Kozinho. Jak się miniemy w metrze, to Ci je dam. Tylko jakbym zapomniała, to mi przypomnij.
0
@TR3YWAY ja nie udaję niedostępnej, po prostu nie dla każdego chcę być dostępna ^^
0
@Kozinho. Pamiętam o nich!
0
@MessiForeverTheBest to ta gorączka przedświąteczna :P
@Kozinho. Wątpisz we mnie?