July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Czyli śniło mu się coś xd
0
@Kozinho. W trakcie czego??? Bo z tym białym inaczej to nic nie było… chyba że o czymś nie wiem, bo dał mi pigułkę gwałtu.
2
@Kozinho. A Ty coś wiesz na ten temat??? :O
0
@tomek8756 cały czas jestem dobra, czasem tylko mam okres (:
6
@tomek8756 spróbujcie, to się przekonacie…
1
@Kozinho. Czekaj, póki straż nie przyjedzie.
0
@lucca87 ja tam jestem w bardzo dobrym humorku, dlatego sobie trochę z Was żartuje ;)
0
@Safinetka generalnie, to ja dopiero zaczęłam nabywać urlop, więc wcześniej też nie potrzebowałam.
3
@Safrani Oskarcze pewnie w pracyszczu.
1
@MesQueUnClub_87 @Toretto matkę też byście wyrzucili??? To się tyczyło każdej kobiety, nie tylko partnerki.
4
@MesQueUnClub_87 jak ktoś woli dostać patelsonem w łeb, to spoko ;)
1
@Kapitan hawk najlepszego mordko ;)
4
Jeśli jakaś osoba kobieca w Waszym otoczeniu mówi, żebyście wyszli z pokoju, bo jest w złym humorze, to ważne, żebyście jej posłuchali.
0
@Safinetka i tak cudem wyprosiłam to wolne haha
1
@Safinetka ja dzisiaj zaczęłam urlop :D
0
@Kazragore kobieta kobiecie nierówna. Jak będzie mieć 145 cm wzrostu, to raczej nie będzie tak samo wydajna…
0
@Criss18Barca taaa, a ja jak zwykle dostanę niezapakowany prezent xd
0
@Kgorecki2500 dlatego ja to zrobiłam na spokojnie tydzień temu, żeby dzisiaj jeszcze tego sobie nie dokładać.
0
@mrboom wczoraj byłam do 13, dzisiaj wolne ;)
@Kozinho. rodzynki też trzeba, dobrze że mi przypomniałeś :D
1
@macio_944 to teraz lecisz do sklepu…
0
Najgorzej, to jak chcesz zacząć robić ciasto, a ktoś Ci zeżarł główny składnik kremu…
3
@Sulimo jak się ma brudną wannę, to co się potem dziwić, że ryba, która pływała w niej tydzień śmierdzi?
1
@Lanosss z Koemanem trochę też.
1
@Who_you_mam to już lepiej żadnej premii… paczkę pierniczków i mandarynek by dali.
7
@Who_you_mam ja proponuję, by panie, które promowały tę ustawę, zatrudniły się np. do dźwigania na magazynach czy gdziekolwiek gdzie nie ma szans, by przestrzegały limitu 12 kg. Ciekawe czy po takim doświadczeniu dalej byłyby zdania, że zawód nie ma płci… Niektóre chyba jednak mają.
7
@Lanosss stop holendryzacji Barcelony!
3
@Criss18Barca „szukam madriciszcza do zamiatania chodnika” ;)
3
@macio_944 właśnie jem pierogi. I co mi zrobisz?
0
@Eklerek ja już dawno tych pieniędzy nie mam (:
3
@mrboom to ja coś koło 160 zł na konto…