3

@esem91 Kamilek wraca do ustawień fabrycznych, czyli robi się apatyczny.

3

@tomek8756 podziwiam ludzi prowadzących podwójne życie, ja na pojedyczne mam ciągle za mało czasu… xdddd

0

@TR3YWAY wujek Marek do Ciebie przyjeżdża?

11

@tomek8756 jak ktoś się nazywa Andrzej Andrzej to już można nie czytać dalej…

1

@Pawlak1992 a to tego wersu to nie znam xd

@tadzik447 reniferze, wierne zwierzę…

2

@macio_944 @tadzik447 ale na razie wciąż biegnie

2

@majkiii wiadomo, dbamy o niego razem z Raphą ;)

0

@LeoMessiiBarcaPepa tak, ale moja przyjaciółka zawsze wie w czym rzecz…

2

@macio_944 wiem, ale nie wszystko mogę powiedzieć...
@gumaz żebym go bardziej nie uszkodziła (:

8

@krycha2201 jutro po treningu będzie decyzja.

1

@gumaz szczerze to nie próbowałam nawet

2

@Kapitan hawk spokojnie, odrosną ;)

2

@Sulimo za symbolicznym wynagrodzeniem mogę pomóc

0

@Eklerek czyli mówisz, że lubisz chińskie żarcie? :P

1

@Commando ważne, żeby umiejętnie z niego korzystać ;)
@Eklerek ciekawe dlaczego… (:

1

@Eklerek jak to baba
@Commando nie no, do tego kolegi to nic nie mam akurat. Ale różni tu bywają xd

2

@Commando bywają tu tacy nowi, co jeszcze szybciej kończą swoje pobyty tu xd

@Bolton co masz na myśli mówiąc, że jestem rozwiązła???

2

@DanielPlainview pogadamy jak zaliczysz hat-tricka haha

1

@Criss18Barca po Jachira przestałam czytać

0

@Criss18Barca ja to tylko orkisz ;)

2

@Lanosss panie, jak ja od 3 godzin już po robocie

4

@Kapitan hawk wróciłeś!!! Witamy w domu :D

0

@DanielPlainview problem w tym, że już uznali go za chorego psychicznie i posiedzi co najwyżej w psychiatryku, nie w więzieniu…

1

@Criss18Barca z tego co pamiętam, to w zeszłym roku w święta na TVP sport leciały powtórki z euro.

3

@DanielPlainview powinnam być na starym kampusie UW, wtedy gdy tamten śmieć dokonał rzezi na tej niewinnej kobiecie. Tego samego dnia też prawie mnie rozjechał samochód wyjeżdżający z bramy na chodnik.

0

@Popitek12 jeszcze się nawet nie zaczęły…

1

@Chada podbijam pytanie, nic na nie nie chce działać

1

@Gary podobno nie zajmowałam się pracą tylko darciem się, przeklinaniem i rzucaniem przedmiotami. Ostatnio tak się uśmiałam, jak w piaskownicy jakaś debilka powiedziała, że ugryzłam ją w nos, a w życiu bym tego nie zrobiła, bo była tak brzydka, że brzydziłam się podejść XD

1

@Gary Mam HRy i to takie, że szefowa HR sama na mnie doniosła do przełożonego mojej przełożonej, w dodatku wymyśliła nieprawdziwe rzeczy na mnie xD

1

@Safrani jak będziemy szukać kogoś, to mogę Cię polecić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?