July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91 Kamilek wraca do ustawień fabrycznych, czyli robi się apatyczny.
3
@tomek8756 podziwiam ludzi prowadzących podwójne życie, ja na pojedyczne mam ciągle za mało czasu… xdddd
0
@TR3YWAY wujek Marek do Ciebie przyjeżdża?
11
@tomek8756 jak ktoś się nazywa Andrzej Andrzej to już można nie czytać dalej…
1
@Pawlak1992 a to tego wersu to nie znam xd
@tadzik447 reniferze, wierne zwierzę…
2
@macio_944 @tadzik447 ale na razie wciąż biegnie
2
@majkiii wiadomo, dbamy o niego razem z Raphą ;)
0
@LeoMessiiBarcaPepa tak, ale moja przyjaciółka zawsze wie w czym rzecz…
2
@macio_944 wiem, ale nie wszystko mogę powiedzieć...
@gumaz żebym go bardziej nie uszkodziła (:
8
@krycha2201 jutro po treningu będzie decyzja.
1
@gumaz szczerze to nie próbowałam nawet
2
@Kapitan hawk spokojnie, odrosną ;)
2
@Sulimo za symbolicznym wynagrodzeniem mogę pomóc
0
@Eklerek czyli mówisz, że lubisz chińskie żarcie? :P
1
@Commando ważne, żeby umiejętnie z niego korzystać ;)
@Eklerek ciekawe dlaczego… (:
1
@Eklerek jak to baba
@Commando nie no, do tego kolegi to nic nie mam akurat. Ale różni tu bywają xd
2
@Commando bywają tu tacy nowi, co jeszcze szybciej kończą swoje pobyty tu xd
@Bolton co masz na myśli mówiąc, że jestem rozwiązła???
2
@DanielPlainview pogadamy jak zaliczysz hat-tricka haha
1
@Criss18Barca po Jachira przestałam czytać
0
@Criss18Barca ja to tylko orkisz ;)
2
@Lanosss panie, jak ja od 3 godzin już po robocie
4
@Kapitan hawk wróciłeś!!! Witamy w domu :D
0
@DanielPlainview problem w tym, że już uznali go za chorego psychicznie i posiedzi co najwyżej w psychiatryku, nie w więzieniu…
1
@Criss18Barca z tego co pamiętam, to w zeszłym roku w święta na TVP sport leciały powtórki z euro.
3
@DanielPlainview powinnam być na starym kampusie UW, wtedy gdy tamten śmieć dokonał rzezi na tej niewinnej kobiecie. Tego samego dnia też prawie mnie rozjechał samochód wyjeżdżający z bramy na chodnik.
0
@Popitek12 jeszcze się nawet nie zaczęły…
1
@Chada podbijam pytanie, nic na nie nie chce działać
1
@Gary podobno nie zajmowałam się pracą tylko darciem się, przeklinaniem i rzucaniem przedmiotami. Ostatnio tak się uśmiałam, jak w piaskownicy jakaś debilka powiedziała, że ugryzłam ją w nos, a w życiu bym tego nie zrobiła, bo była tak brzydka, że brzydziłam się podejść XD
1
@Gary Mam HRy i to takie, że szefowa HR sama na mnie doniosła do przełożonego mojej przełożonej, w dodatku wymyśliła nieprawdziwe rzeczy na mnie xD
1
@Safrani jak będziemy szukać kogoś, to mogę Cię polecić ;)