2

@Gary u mnie jedna babcia nie tyka ani tego, ani tego, tylko je kompot z suszu z makaronem…

2

@Frimpong wiem, dlatego omijam to miejsce xd

2

@Frimpong wiesz co to sarkazm???

6

@Kessie jak to miałeś perma? Przyznałeś się właśnie, że jesteś mulciakiem?

5

@Kessie Pedri też fajny ;)

1

7

@tomek8756 @clyde jak zawsze celne riposty

0

@Popitek12 Popitson, a ten kurczak to wegański? Bo w wigilię to raczej post…

0

@MessiForeverTheBest a można na tym ugotować barszcz grzybowy (bądź zupę, jak kto tam zwie)???

0

@tomek8756 Tomeczku… bo sobie mnie rozgniewasz przed samymi świętami…

0

@Kazragore on na razie może być zaślepiony zauroczeniem, ale gdy wedrze się rutyna zmieni zdanie.

5

@Vegeta88 @Rastafarnianin nie ma czegoś takiego jak rozwód kościelny… to bardziej skomplikowana i zbyt nadużywana instytucja, czyli stwierdzenie nieważności sakramentu

0

@kubix05 nigdy haha

2

@kubix05 a nie bo u mnie grzybowa. Barszcz dopiero na Nowy Rok!

7

@Rastafarnianin problem w tym, że to nie ma nic wspólnego z konserwatywnymi wartościami…

0

@Criss18Barca właśnie znudziło mnie siedzenie na La Bambie i wzięłam się za pakowanie prezentów

0

@ProMILs fuuuuuuuuj

0

@Rastafarnianin ja mistrzynią tańca nie jestem, ale jak ktoś umie prowadzić to spoko, gorzej jak się trafi ktoś z kijem w kręgosłupie, to dostanie ode mnie w odcisk.

2

@Criss18Barca ja to myślę, że temu panu bardziej przyda się @Kessie z nowymi rowerami…

0

@Gacek5 Vamos Barça!

1

@tomek8756 ale on szuka samotnej matki, a ja nie jestem matkom xd

0

@Rastafarnianin nie ma źle tańczących kobiet, są tylko mężczyźni, którzy nie potrafią prowadzić ^^

0

@Gary Rany… to ja wychodzę żeńską wersje CR7 xD

0

@Kazragore Alejandra to dla mnie żadna konkurencja ^^

1

@Gary skąd założenie, że ja siebie lubię?

0

@Gary żeby iść na jakąś randkę, to muszę najpierw mieć z kim, bo sama się nie liczy xd

0

@FCB_dimiC albo ktoś z góry zakłada, że mam takie wymagania.

A w jaki sposób chciałbyś pomóc, bo to mnie ciekawi???

1

@MessiForeverTheBest jeśli by go to nie uwierało, to jak najbardziej, ale to już by była jego decyzja.

0

@vivalaice21 przypominasz mi kogoś

2

@MessiForeverTheBest gdyby facet mi powiedział, że nie chce ślubu sakramentalnego, nie chce dzieci, chce „wolnego związku”, nie traktowałby mojej rodziny jak swojej to uczciwie bym mu powiedziała, żebyśmy nie marnowali swojego czasu nawzajem. W kwestii polityki, to uważam, że nie musiałby mieć identycznych poglądów (bo chyba nie ma kogoś, kto ma dokładnie takie same poglądy), ale fajnie gdyby szły w jednym kierunku. Natomiast wszystkie inne kwestie myślę, że można wypracować rozmową. Związek to też sztuka kompromisów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?