2

@gumaz karp jak jest dobry, to lubię. Ale ostatnie 3 lata był niedobry, więc liczę na odmianę w tym roku.

1

@qbsonFCBarca taaa bo mam godziny do odebrania, a to mój ostatni dzień w tym roku…
@lajcior a to mi się nie opyla…

0

@lajcior możesz popracować za mnie jeszcze 3,5 godziny…

0

@Popitek12 ja cała la Ramblę biorę na dystans, tylko nie wszyscy to wyczuwają xdd

2

@Popitek12 jak nie nadejdzie, jak za 15 lat masz być prezydentem???

3

@macio_944 gdzie bombka Barcelony?

0

@TR3YWAY oj tam, oj tam. Każdemu się może zdarzyć. (wcale nie piszę tak, bo @jowita właśnie stoi nade mną)

0

@tadzik447 zobaczymy, czy Pedri się podniesie ^^

1

@Luciano99 dawno nie było zadym z madryckimi trollami...

1

@NeroTFP1 masakra… po prostu brakuje słów.

1

@mekston kompletnie mnie to nie interesuje

3

@Popitek12 za 15 lat, to ja będę trad-wife rozwożącą dzieci do szkoły.

0

@Czyhrynski ja odkąd skończyłam liceum, to czuję, że to już nie to samo. W liceum to się chociaż na wigilię klasową wyczekiwało i się planowało i przeżywało. Była nawet ważniejsza, niż domowa.

0

@Popitek12 a to już nie Twoja sprawa, Popitku. Wszystko na legalu.

0

@tadzik447 czasem najlepsze prezenty nie są pod choinką, tylko razem z Tobą ją ubierają ;)

0

@Szczygiel06 tak, ale krócej.

3

@Bocheno1 z tym, że rowery to nie praca, a powołanie xd

4

@gumaz wysłał mnie raz na wygnanie, więc oceniam tak samo jak @Bocheno1

0

@Czajka90 teraz ma czas, niech zdrowieje i wraca ;)

0

@Czajka90 i tak mi brakowało jego gry

3

@Kapitan hawk gdyby babcia miała wąsy…

19

Piękny to był rok, Barcelono ♥️

8

@Kasy La Rambla jest od jakiegoś 2015-2016 roku z tego co pamiętam, a @Comentateiro ma ponad 160 lat.

0

@Kasy bo trzeba dziękować Bogu za ten prezent :D

0

@tadzik447 powiedziałam mu, że się zgłaszasz na zastępstwo i zaczął cokać… chyba mu się nie podoba ten pomysł

4

@Jakchcesz wykapany ojciec

0

@Kasy mógłby, bo nie chciałabym iść sama w nocy na pasterkę.

0

@clyde absolutnie, po prostu choć obie jesteśmy wspaniałe, to zupełnie inne :*

1

@tadzik447 no ładnie, pomylić mnie z @clyde haha

5

Kacper Tomasiak w TOP3 kwalifikacji!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?