July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gumaz karp jak jest dobry, to lubię. Ale ostatnie 3 lata był niedobry, więc liczę na odmianę w tym roku.
1
@qbsonFCBarca taaa bo mam godziny do odebrania, a to mój ostatni dzień w tym roku…
@lajcior a to mi się nie opyla…
0
@lajcior możesz popracować za mnie jeszcze 3,5 godziny…
0
@Popitek12 ja cała la Ramblę biorę na dystans, tylko nie wszyscy to wyczuwają xdd
2
@Popitek12 jak nie nadejdzie, jak za 15 lat masz być prezydentem???
3
@macio_944 gdzie bombka Barcelony?
0
@TR3YWAY oj tam, oj tam. Każdemu się może zdarzyć. (wcale nie piszę tak, bo @jowita właśnie stoi nade mną)
0
@tadzik447 zobaczymy, czy Pedri się podniesie ^^
1
@Luciano99 dawno nie było zadym z madryckimi trollami...
1
@NeroTFP1 masakra… po prostu brakuje słów.
1
@mekston kompletnie mnie to nie interesuje
3
@Popitek12 za 15 lat, to ja będę trad-wife rozwożącą dzieci do szkoły.
0
@Czyhrynski ja odkąd skończyłam liceum, to czuję, że to już nie to samo. W liceum to się chociaż na wigilię klasową wyczekiwało i się planowało i przeżywało. Była nawet ważniejsza, niż domowa.
0
@Popitek12 a to już nie Twoja sprawa, Popitku. Wszystko na legalu.
0
@tadzik447 czasem najlepsze prezenty nie są pod choinką, tylko razem z Tobą ją ubierają ;)
0
@Szczygiel06 tak, ale krócej.
3
@Bocheno1 z tym, że rowery to nie praca, a powołanie xd
4
@gumaz wysłał mnie raz na wygnanie, więc oceniam tak samo jak @Bocheno1
0
@Czajka90 teraz ma czas, niech zdrowieje i wraca ;)
0
@Czajka90 i tak mi brakowało jego gry
3
@Kapitan hawk gdyby babcia miała wąsy…
19
Piękny to był rok, Barcelono ♥️
8
@Kasy La Rambla jest od jakiegoś 2015-2016 roku z tego co pamiętam, a @Comentateiro ma ponad 160 lat.
0
@Kasy bo trzeba dziękować Bogu za ten prezent :D
0
@tadzik447 powiedziałam mu, że się zgłaszasz na zastępstwo i zaczął cokać… chyba mu się nie podoba ten pomysł
4
@Jakchcesz wykapany ojciec
0
@Kasy mógłby, bo nie chciałabym iść sama w nocy na pasterkę.
0
@clyde absolutnie, po prostu choć obie jesteśmy wspaniałe, to zupełnie inne :*
1
@tadzik447 no ładnie, pomylić mnie z @clyde haha
5
Kacper Tomasiak w TOP3 kwalifikacji!!!