July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 czy ja Cię bije???
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16370953#comment-16371084
1
@Sulimo stabilnie, do 3 cyfr daleko
0
@addept, czy @Czajka90 jest wariatem, który chce adoptować całą la bambe?
1
@tomek8756 chciałbyś ^^
0
@4drian0 wiadomo, że surowe trzeba ugotować w wodzie, ale ja pytam jakie na wigilijnym stole wleciały ;)
0
Pytanie, którego chyba nikt jeszcze nie zadał. Pierogi mieliście z patelsona czy z wody?
0
@PatrychoO u mnie jajek i majonezów nie ma, no ale to też nie jest tak, że jakby przyszedł weganin na wigilię, to nic dla siebie nie znajdzie.
0
@marcin62 no ale wigilia z tradycji jest de facto wegańska, to o czym tu gadać? No może poza rybą…
1
@addept dzisiaj mam wolne i nie myślę o pracy ;)
4
@Kgorecki2500 fuuj
0
@addept ja mówiłam o swojej emeryturze…
2
@Jonyx jednego już nawróciłam
2
@FCB_dimiC może do emerytury ktoś zdąży, ale wtedy to już nie robiłabym sobie nadziei na potomstwo na miejscu tego kogoś.
1
@Gary dzisiaj wigilia, więc jak mam mówić coś niemiłego, to ugryzę się w język…
0
@Fc112 na to wychodzi…
2
@Katalończyk 99 Wam to ciągle jedno w głowie…
2
Witajcie po Wigilii!
Najedzeni?
Kto idzie na pasterkę, a kto już skapitulował?
6
@Katalończyk 99 już tam @gumaz rozgonił towarzystwo
1
@TR3YWAY dożyłowała się tak, że ma niesympatyczne rysy twarzy, wręcz mam wrażenie, że zaczyna mieć kobylastą urodę. A te 5 lat temu taka sympatyczna babka się wydawała.
1
@urbipl „Na zdjęciu przedstawiciel gatunku Rogacza” - czytaj głosem Krystyny Czubówny.
0
@addept to nie ja bym dostawała, tylko dzieci haha
Czasem mam wrażenie, że cała La Rambla to moje dzieci, każde z osobna :)
1
@MateuszQ nawzajem :)
@clyde a Ty myślałaś, że to ja jestem pijana xdd
0
@TR3YWAY ja mam Philips Optima ITemp i sobie chwalę ;)
0
@clyde właśnie nie, ja tak mogę bez % haha
0
@tadzik447 może za rok ^^
0
@tadzik447 choinka już ubrana :(
0
@clyde kochana, ja alkoholu w ustach nie miałam ze 2 tygodnie (od wigilii firmowej), to zapach kompotu z suszu tak na mnie działa xd
@tadzik447 to ja tu obchodzę się z nim jak ze szklanką, żeby jak najszybciej wrócił do formy, a Ty o takie rzeczy wypytujesz… wstyd!
5
@KamQiX a chociaż ksiądz Ci poświęcił?
0
@tadzik447 a Ty w ten sposób…
Kto miał stanąć Pedriemu??? xD
0
@tadzik447 z tego co wiem, to pan Adam ma córkę, która nie skacze, a pan Kamil nie ma dzieci :(