1

@Sulimo stabilnie, do 3 cyfr daleko

0

@addept, czy @Czajka90 jest wariatem, który chce adoptować całą la bambe?

1

@tomek8756 chciałbyś ^^

0

@4drian0 wiadomo, że surowe trzeba ugotować w wodzie, ale ja pytam jakie na wigilijnym stole wleciały ;)

0

Pytanie, którego chyba nikt jeszcze nie zadał. Pierogi mieliście z patelsona czy z wody?

0

@PatrychoO u mnie jajek i majonezów nie ma, no ale to też nie jest tak, że jakby przyszedł weganin na wigilię, to nic dla siebie nie znajdzie.

0

@marcin62 no ale wigilia z tradycji jest de facto wegańska, to o czym tu gadać? No może poza rybą…

1

@addept dzisiaj mam wolne i nie myślę o pracy ;)

4

0

@addept ja mówiłam o swojej emeryturze…

2

@Jonyx jednego już nawróciłam

2

@FCB_dimiC może do emerytury ktoś zdąży, ale wtedy to już nie robiłabym sobie nadziei na potomstwo na miejscu tego kogoś.

1

@Gary dzisiaj wigilia, więc jak mam mówić coś niemiłego, to ugryzę się w język…

0

@Fc112 na to wychodzi…

2

@Katalończyk 99 Wam to ciągle jedno w głowie…

2

Witajcie po Wigilii!
Najedzeni?
Kto idzie na pasterkę, a kto już skapitulował?

6

@Katalończyk 99 już tam @gumaz rozgonił towarzystwo

1

@TR3YWAY dożyłowała się tak, że ma niesympatyczne rysy twarzy, wręcz mam wrażenie, że zaczyna mieć kobylastą urodę. A te 5 lat temu taka sympatyczna babka się wydawała.

1

@urbipl „Na zdjęciu przedstawiciel gatunku Rogacza” - czytaj głosem Krystyny Czubówny.

0

@addept to nie ja bym dostawała, tylko dzieci haha
Czasem mam wrażenie, że cała La Rambla to moje dzieci, każde z osobna :)

1

@MateuszQ nawzajem :)

@clyde a Ty myślałaś, że to ja jestem pijana xdd

0

@TR3YWAY ja mam Philips Optima ITemp i sobie chwalę ;)

0

@clyde właśnie nie, ja tak mogę bez % haha

0

@tadzik447 może za rok ^^

0

@tadzik447 choinka już ubrana :(

0

@clyde kochana, ja alkoholu w ustach nie miałam ze 2 tygodnie (od wigilii firmowej), to zapach kompotu z suszu tak na mnie działa xd

@tadzik447 to ja tu obchodzę się z nim jak ze szklanką, żeby jak najszybciej wrócił do formy, a Ty o takie rzeczy wypytujesz… wstyd!

5

@KamQiX a chociaż ksiądz Ci poświęcił?

0

@tadzik447 a Ty w ten sposób…

Kto miał stanąć Pedriemu??? xD

0

@tadzik447 z tego co wiem, to pan Adam ma córkę, która nie skacze, a pan Kamil nie ma dzieci :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?