July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 @addept mówiłam Ci już, że jak tego tatusia skreśliliśmy, to on Ci nie da Ferrari. Musimy znaleźć nowego.
1
@Eklerek nie lubię ich, ale nie bym przeżywała, że wtedy będzie tyle, a wtedy tyle. Od przeżywania pogody jest moja babcia.
1
@Eklerek to się nazywa starość
4
@Rastafarnianin a ja zaryzykuję stwierdzenie, że szczujnie są takie same, tylko różnią się sposobem przekazu dostosowanym do odbiorców.
1
@misterio ej ale to serio Waldek
5
@Jakchcesz i jeszcze może do lekarza sam pójść i mówić sam, co Ci jest???
5
@ricardo0705 gratulacje! Dużo zdrówka!
0
@Aragorn33 ja tam mu ufam. Jak będzie chciał wywinąć jakiś numer, to przecież go wywinie, czy zadzwoni czy nie.
1
@macio_944 aktualnie jest u babci i się nie odzywał od wigilii. Jak się tam nie uszkodzi, to będzie git.
0
@FcPortoFan1999 zawiodłam się :(
0
@FcPortoFan1999 nie no Ty przeprowadź wywiad, a @Encore będzie producentem.
0
@FcPortoFan1999 na początek może być pisany
0
@FcPortoFan1999 jak chcesz.
0
@FcPortoFan1999 moim zdaniem to by mogło być ciekawe doświadczenie…
0
@FcPortoFan1999 @Encore zaproponował Ciebie, a ja go grzecznie słucham.
0
@FcPortoFan1999 grzecznościowo
0
@FcPortoFan1999 jejuuu, no od Ciebie właśnie.
0
@FcPortoFan1999 a to już od pana redaktora zależy ;)
1
@norbi77 a to już szpileczka hahaha
1
@MessiForeverTheBest nawet nie wiem co to za jedni xd
2
@FcPortoFan1999 dzięki Oski, po prostu mnie nie lubisz i dlatego nie chcesz ze mną gadać…
1
@Encore a bardzo proszę
@Eklerek brakowało mi pytania o to xd
3
Po przesłuchaniu tego wywiadu powiem Wam, że pozytywne odczucie. Robercik ciutkę zrzucił tego swojego pancerza. Wiemy, że jest jednak człowiekiem.
2
@JimMorrisonFCB kto wie, za pierogiem nie częstują rogiem?
4
@BorzyKrzys jakbym zobaczyła, że grupa się uruchomiła to do godziny jestem na miejscu :)
0
@Kozinho. Tak samo jak Osła i Shreka w odniesieniu do Kota w Butach.
5
@juarez że tylko babskie alkohole? No właściwie tak. Tylko z ekipką wchodzą mocniejsze trunki - bo liczy się towarzystwo i też zaufanie, że gdybym przegięła, to włos mi z głowy nie spadnie, poza tym z nimi lepiej smakuje. Natomiast tak normalnie, to dla smaku. Wyłącznie w celach degustacyjnych. Jakieś winko, drink czy likier. Nie jestem abstynentką, ale i nie mam potrzeby pić dla picia. Wiadomo, kilka razy w życiu się przegięło, ale też nie jakoś specjalnie.
@BorzyKrzys pytam na kiedy zwołujesz ludzi.
5
@Szczygiel06 też nie, ja tylko babskie alkohole dla smaku
1
@FCB_dimiC Dziady cz. II wersja La Rambla xd
A tak serio to 00
7
@Katalończyk 99 nie jem śniadań, jak Pedri xd