0

@Czajka90 @addept mówiłam Ci już, że jak tego tatusia skreśliliśmy, to on Ci nie da Ferrari. Musimy znaleźć nowego.

1

@Eklerek nie lubię ich, ale nie bym przeżywała, że wtedy będzie tyle, a wtedy tyle. Od przeżywania pogody jest moja babcia.

1

@Eklerek to się nazywa starość

4

@Rastafarnianin a ja zaryzykuję stwierdzenie, że szczujnie są takie same, tylko różnią się sposobem przekazu dostosowanym do odbiorców.

1

@misterio ej ale to serio Waldek

5

@Jakchcesz i jeszcze może do lekarza sam pójść i mówić sam, co Ci jest???

5

@ricardo0705 gratulacje! Dużo zdrówka!

0

@Aragorn33 ja tam mu ufam. Jak będzie chciał wywinąć jakiś numer, to przecież go wywinie, czy zadzwoni czy nie.

1

@macio_944 aktualnie jest u babci i się nie odzywał od wigilii. Jak się tam nie uszkodzi, to będzie git.

0

@FcPortoFan1999 zawiodłam się :(

0

@FcPortoFan1999 nie no Ty przeprowadź wywiad, a @Encore będzie producentem.

0

@FcPortoFan1999 na początek może być pisany

0

@FcPortoFan1999 jak chcesz.

0

@FcPortoFan1999 moim zdaniem to by mogło być ciekawe doświadczenie…

0

@FcPortoFan1999 @Encore zaproponował Ciebie, a ja go grzecznie słucham.

0

@FcPortoFan1999 grzecznościowo

0

@FcPortoFan1999 jejuuu, no od Ciebie właśnie.

0

@FcPortoFan1999 a to już od pana redaktora zależy ;)

1

@norbi77 a to już szpileczka hahaha

1

@MessiForeverTheBest nawet nie wiem co to za jedni xd

2

@FcPortoFan1999 dzięki Oski, po prostu mnie nie lubisz i dlatego nie chcesz ze mną gadać…

1

@Encore a bardzo proszę
@Eklerek brakowało mi pytania o to xd

3

Po przesłuchaniu tego wywiadu powiem Wam, że pozytywne odczucie. Robercik ciutkę zrzucił tego swojego pancerza. Wiemy, że jest jednak człowiekiem.

2

@JimMorrisonFCB kto wie, za pierogiem nie częstują rogiem?

4

@BorzyKrzys jakbym zobaczyła, że grupa się uruchomiła to do godziny jestem na miejscu :)

0

@Kozinho. Tak samo jak Osła i Shreka w odniesieniu do Kota w Butach.

5

@juarez że tylko babskie alkohole? No właściwie tak. Tylko z ekipką wchodzą mocniejsze trunki - bo liczy się towarzystwo i też zaufanie, że gdybym przegięła, to włos mi z głowy nie spadnie, poza tym z nimi lepiej smakuje. Natomiast tak normalnie, to dla smaku. Wyłącznie w celach degustacyjnych. Jakieś winko, drink czy likier. Nie jestem abstynentką, ale i nie mam potrzeby pić dla picia. Wiadomo, kilka razy w życiu się przegięło, ale też nie jakoś specjalnie.

@BorzyKrzys pytam na kiedy zwołujesz ludzi.

5

@Szczygiel06 też nie, ja tylko babskie alkohole dla smaku

1

@FCB_dimiC Dziady cz. II wersja La Rambla xd

A tak serio to 00

7

@Katalończyk 99 nie jem śniadań, jak Pedri xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?