July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lajcior Nowy rok, stara ja (:
0
@BezglutenowyPedri nie chcesz wiedzieć…
1
@Gary tak, do 7 stycznia nie zrobię nic dla tego kołchozu przetrwania.
1
@MateS a Ty ciągle wyjeżdżasz, że to było wesele, a to nie było wesele.
4
@michaleu ja sobie sama skołowałam. Gram, jak przeciwnik pozwala.
1
@michaleu gotowa ;)
1
@FcPortoFan1999 bo miałam wreszcie odpowiednie warunki.
0
@FcPortoFan1999 tak :D
0
@Fc112 do nocy to ja wspierałam @LAMC_10, bo wstawał o 4 xd
@LAMC_10 wyspany?
0
@Zoker eeee, jak raz tak się zdarzy, to tak od razu nie urośnie ;)
14
Witajcie osoby la ramblowe w tym pięknym dniu!
Nie ma to jak pospać do południa :)))
0
@Zelazny_Mike Miller ostatnio to mistrz riposty niczym JKM.
3
@BorzyKrzys mąż pewnie patrzy na nią z góry dumny…
1
@LAMC_10 wzajemnie ;)
1
@LAMC_10 serio…
1
@LAMC_10 szczerze? Nie. To już za dużo jak na moją głowę.
3
@LAMC_10 nudzi Ci się przed tym wstawaniem o 4, co?
0
@LAMC_10 brzmi obrzydliwie, ale przynajmniej teraz wiem jak to się nazywa xd
1
@LAMC_10 Nie. Chciałabym móc sobie wyjeżdżać o dowolnej porze roku, ale nie na stałe.
2
@LAMC_10 serio, nie każdy myśli takimi kategoriami jak Wy, panowie xD
0
@BezglutenowyPedri musiałam wygooglować co to…
1
@michaleu mnie się akurat super trafiło i super ekipa ;)
2
@michaleu wiesz co, byliśmy w sumie 9 dni, odwiedziliśmy też kilka miejsc we Francji. Wycieczki w liceum to były podróże życia. W maturalnej mieliśmy rejs po krajach bałtyckich.
@majkiii jeszcze mi sucz kazała się pospieszyć w Barça Store…. Jak wydawałam ciężko zarobione pieniądze moich rodziców (xd)
0
@michaleu akurat wycieczka była autokarem, samolotem zawsze byłam w presezonie
0
@BojanKriKicz chciałabym, ale może nie być takiej możliwości
4
@mekston pewnie nie gadałby z takim plebsem jak ja…
2
@michaleu niestety nie :(
Byłam w dzień meczowy na Camp Nou z wycieczką szkolną, ale nauczycielka nie zgodziła się na wyjście na mecz.
4
@michaleu ponad 10 razy w te i we wte na pewno. Najwięcej razy: El Prat i Girona.
0
@Popitek12 to jedź drugi raz na Arkadię lepiej
0
@Popitek12 a gdzie idziesz we wtorek? Bo będę w Wawie i muszę wiedzieć, gdzie nie iść?