1

@lajcior Nowy rok, stara ja (:

0

@BezglutenowyPedri nie chcesz wiedzieć…

1

@Gary tak, do 7 stycznia nie zrobię nic dla tego kołchozu przetrwania.

1

@MateS a Ty ciągle wyjeżdżasz, że to było wesele, a to nie było wesele.

4

@michaleu ja sobie sama skołowałam. Gram, jak przeciwnik pozwala.

1

@michaleu gotowa ;)

1

@FcPortoFan1999 bo miałam wreszcie odpowiednie warunki.

0

0

@Fc112 do nocy to ja wspierałam @LAMC_10, bo wstawał o 4 xd

@LAMC_10 wyspany?

0

@Zoker eeee, jak raz tak się zdarzy, to tak od razu nie urośnie ;)

14

Witajcie osoby la ramblowe w tym pięknym dniu!
Nie ma to jak pospać do południa :)))

0

@Zelazny_Mike Miller ostatnio to mistrz riposty niczym JKM.

3

@BorzyKrzys mąż pewnie patrzy na nią z góry dumny…

1

@LAMC_10 wzajemnie ;)

1

@LAMC_10 serio…

1

@LAMC_10 szczerze? Nie. To już za dużo jak na moją głowę.

3

@LAMC_10 nudzi Ci się przed tym wstawaniem o 4, co?

0

@LAMC_10 brzmi obrzydliwie, ale przynajmniej teraz wiem jak to się nazywa xd

1

@LAMC_10 Nie. Chciałabym móc sobie wyjeżdżać o dowolnej porze roku, ale nie na stałe.

2

@LAMC_10 serio, nie każdy myśli takimi kategoriami jak Wy, panowie xD

0

@BezglutenowyPedri musiałam wygooglować co to…

1

@michaleu mnie się akurat super trafiło i super ekipa ;)

2

@michaleu wiesz co, byliśmy w sumie 9 dni, odwiedziliśmy też kilka miejsc we Francji. Wycieczki w liceum to były podróże życia. W maturalnej mieliśmy rejs po krajach bałtyckich.

@majkiii jeszcze mi sucz kazała się pospieszyć w Barça Store…. Jak wydawałam ciężko zarobione pieniądze moich rodziców (xd)

0

@michaleu akurat wycieczka była autokarem, samolotem zawsze byłam w presezonie

0

@BojanKriKicz chciałabym, ale może nie być takiej możliwości

4

@mekston pewnie nie gadałby z takim plebsem jak ja…

2

@michaleu niestety nie :(
Byłam w dzień meczowy na Camp Nou z wycieczką szkolną, ale nauczycielka nie zgodziła się na wyjście na mecz.

4

@michaleu ponad 10 razy w te i we wte na pewno. Najwięcej razy: El Prat i Girona.

0

@Popitek12 to jedź drugi raz na Arkadię lepiej

0

@Popitek12 a gdzie idziesz we wtorek? Bo będę w Wawie i muszę wiedzieć, gdzie nie iść?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?