July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Z okazji tego, że jest dziś 28 grudnia, czyli dzień pocałunku, to pocałujcie mnie wszyscy w ….
Dolną część pleców.
0
@Dankho94isback obydwa skończyłam
0
@Dankho94isback właściwie wszystko po trochu: studiowałam dwa kierunki i szłam przez to jak burza, jednocześnie kształtowałam w sobie wizję kim chcę być i jaką drogę do tego chcę obrać, kwitłam wtedy towarzysko, poznałam kilka cudownych osób, z którymi mam super kontakt cały czas, dowiedziałam się, że jestem zdolna się zakochać (bez powodzenia, ale jednak), zaczęłam bardziej dbać o swoją sylwetkę i do tego wszystkiego byłam wybitnie zorganizowana, czego dzisiaj mi brakuje.
0
@Dankho94isback przede wszystkim, pod względem budowania siebie
0
@Criss18Barca dokładnie. Gdyby ta skocznia w Warszawie przetrwała, to pewnie sama bym spróbowała tego sportu w dzieciństwie, szczególnie że miałabym dogodnie komunikacyjnie tam. Nie mówię, że zostałabym następcą mistrza, ale…
1
@Popitek12 jako la rambli czy każdego z osobna? Bo ja swój prime miałam w 2021 roku.
1
@Criss18Barca a pomyśleć, że kiedyś w Warszawie była skocznia…
0
@Peciak święte słowa
1
@FcPortoFan1999 Oski, jesteś pracoholikiem.
0
@Bocheno1 nie jestem anty, po prostu nie czytam co tam wypisujecie o tym
3
@APTAPT jest to do zrobienia
@Stinger_ lucky looser, chociaż wątpię, by Paweł dał radę skoczyć tyle, by wejść z 5.
1
1. Domen
.
.
.
Reszta świata
0
@Bocheno1 nie znam się na darcie i wyścigówkach, więc się nie wypowiadam.
0
@Stinger_ Tschofi poszedł jak burza :)
A tu Stefan bam!
0
@Stinger_ ja liczę, choć nie chcę się przeliczyć, że Kamil się trochę podbudował. Mam wrażenie, że u niego najgorzej jest z mentalem.
3
Wszyscy Polacy z awansem. Gładko!
1
Kacper 124 m! Bez szału. Z awansem.
1
@michaleu od dzisiaj to Timing Zając haha
2
@mrboom nie mierzyłam nigdy banknotów xd
Ale wątpię, by miał przy tym, jakim skąpcem jest @Luciano99 i jakim pracownikiem jest sam @Kessie xd
1
@Kozinho. Nie, ale obiekty latające też są ;)
Ładny zachód był, różowe niebo
0
@TR3YWAY mam tylko… krótkie xd
0
@tadzik447 jednak przyjaźń damsko-męska nie istnieje… zawsze to schodzi na jeden temat.
1
@TR3YWAY nie sprawdzałam i sprawdzać nie chcę.
0
@Fc112 sam robisz sanki i jabłuszka hahah
5
Kamilek zacnie. 130,5 m!
1
@mrboom zdecydowanie sobie nie pomógł xd
1
@FcPortoFan1999 i co ja tam mam niby robić?
4
Pieter jak to Pieter. Na treningach słabo, kwali spoko. 3 miejsce jak na razie!
0
@michaleu człowiek by poszedł potańczyć, a ty sylwester z la Ramblą się szykuje…
5
@Fc112 sam jesteś łyżwiarz xd