13

Z okazji tego, że jest dziś 28 grudnia, czyli dzień pocałunku, to pocałujcie mnie wszyscy w ….

Dolną część pleców.

0

@Dankho94isback obydwa skończyłam

0

@Dankho94isback właściwie wszystko po trochu: studiowałam dwa kierunki i szłam przez to jak burza, jednocześnie kształtowałam w sobie wizję kim chcę być i jaką drogę do tego chcę obrać, kwitłam wtedy towarzysko, poznałam kilka cudownych osób, z którymi mam super kontakt cały czas, dowiedziałam się, że jestem zdolna się zakochać (bez powodzenia, ale jednak), zaczęłam bardziej dbać o swoją sylwetkę i do tego wszystkiego byłam wybitnie zorganizowana, czego dzisiaj mi brakuje.

0

@Dankho94isback przede wszystkim, pod względem budowania siebie

0

@Criss18Barca dokładnie. Gdyby ta skocznia w Warszawie przetrwała, to pewnie sama bym spróbowała tego sportu w dzieciństwie, szczególnie że miałabym dogodnie komunikacyjnie tam. Nie mówię, że zostałabym następcą mistrza, ale…

1

@Popitek12 jako la rambli czy każdego z osobna? Bo ja swój prime miałam w 2021 roku.

1

@Criss18Barca a pomyśleć, że kiedyś w Warszawie była skocznia…

0

@Peciak święte słowa

1

@FcPortoFan1999 Oski, jesteś pracoholikiem.

0

@Bocheno1 nie jestem anty, po prostu nie czytam co tam wypisujecie o tym

3

@APTAPT jest to do zrobienia
@Stinger_ lucky looser, chociaż wątpię, by Paweł dał radę skoczyć tyle, by wejść z 5.

1

1. Domen
.
.
.
Reszta świata

0

@Bocheno1 nie znam się na darcie i wyścigówkach, więc się nie wypowiadam.

0

@Stinger_ Tschofi poszedł jak burza :)

A tu Stefan bam!

0

@Stinger_ ja liczę, choć nie chcę się przeliczyć, że Kamil się trochę podbudował. Mam wrażenie, że u niego najgorzej jest z mentalem.

3

Wszyscy Polacy z awansem. Gładko!

1

Kacper 124 m! Bez szału. Z awansem.

1

@michaleu od dzisiaj to Timing Zając haha

2

@mrboom nie mierzyłam nigdy banknotów xd
Ale wątpię, by miał przy tym, jakim skąpcem jest @Luciano99 i jakim pracownikiem jest sam @Kessie xd

1

@Kozinho. Nie, ale obiekty latające też są ;)
Ładny zachód był, różowe niebo

0

@TR3YWAY mam tylko… krótkie xd

0

@tadzik447 jednak przyjaźń damsko-męska nie istnieje… zawsze to schodzi na jeden temat.

1

@TR3YWAY nie sprawdzałam i sprawdzać nie chcę.

0

@Fc112 sam robisz sanki i jabłuszka hahah

5

Kamilek zacnie. 130,5 m!

1

@mrboom zdecydowanie sobie nie pomógł xd

1

@FcPortoFan1999 i co ja tam mam niby robić?

4

Pieter jak to Pieter. Na treningach słabo, kwali spoko. 3 miejsce jak na razie!

0

@michaleu człowiek by poszedł potańczyć, a ty sylwester z la Ramblą się szykuje…

5

@Fc112 sam jesteś łyżwiarz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?