3

@michaleu ja zaraz lecę do Ga-Pa.

3

@Arden mi też po zobaczeniu tego jest ciężko być hetero…

0

@Czyhrynski Wybrałeś sobie datę śmierci, że wiesz, że to już 1/3?

4

@Kessie nigdy nie poznacie prawdy

1

@FcPortoFan1999 przecież to jest Karolina…

0

@michaleu @Fc112 możesz poczytać to co w nocy pisaliśmy, ale nie wiem czy jesteś na to psychicznie gotowy xD

3

@Czyhrynski mnie cieszy, że już nie mówi „jakby” co drugie słowo.

0

@Torras przecież to nie ja w nim widzę, tylko mi się tutaj to wmawia.

1

@Fc112 to już byłby akt desperacji

4

@Kgorecki2500 dwójka była najlepsza

1

@Fc112 obsesja zwiększa prawdopodobieństwo, że nie odpiszę już nigdy.

0

@michaleu za ciężko mi się było teraz wczuć w to, co mój mózg wymyślał o 1 w nocy xd

1

@michaleu tęskniłeś?
@Fc112 ostatni raz odpisałam mu 12 godzin temu xd

0

@michaleu ciesz się, że w ogóle zaczął. Jak studiowałam na UW to na Krakowskim nigdy nie było odśnieżone.

2

A pamiętacie sylwestrowe derby sprzed 3 lat???

2

@mordini123 u mnie i to i to się nie udało, a śnieg nie ma na to żadnego wpływu…

3

@Arden ja bym poczekała do końca sezonu. Jeśli Robert będzie dla nas decydujący w kluczowej fazie sezonu, to przedłużyłabym go o sezon, na zasadzie dalej słabnącej roli w zespole. Jeśli nie, to Thank you and good luck!

3

@Safrani @clyde jestem z Ciebie dumna :*

2

Abyście się dobrze chowały, moje dzieci!

@addept

2

@MessiForeverTheBest o 16 skoki, potem pewnie czas na la Ramblę, a potem to się włączy coś na Polsacie i już będzie nowy rok.

0

@michaleu No to bardziej do niej byś pasował w takim razie ;)
Ale siłą rzeczy my dwie stanowimy pewien pakiet xdddd

1

@michaleu mogę Was zapoznać (też 00), ale ona raczej nie pisze się na trad-wife tak jak ja. Jest moim przeciwieństwem raczej.

2

@Gary no moja przyjaciółka raczej z tych postępowych, co mają dwie lewe ręce w kuchni.

1

@michaleu u mnie gimnazjum to była patologia i męka i najszczęśliwszym dniem było ukończenie tej szkoły.

1

@michaleu u mnie zdecydowanie liceum. Potem równia pochyła.

2

@michaleu moja przyjaciółka zawsze mówi, że tak ją właśnie znaleźli.

1

@FcPortoFan1999 no niby tak. Ale młodość mi się kończy, każdy mówi, że to były najlepsze lata. A to jedno wielkie oszustwo.

7

@MaziFCB liście opadły, a głąb został xd

1

@michaleu właśnie sobie nie wyobrażam 30… ja sobie 25 nie wyobrażam nadal…
@FcPortoFan1999 nie przesadzałabym, że to depresja, ale faktycznie ostatnio mam doła.

1

@FcPortoFan1999 i co mi po tym, że będę się robić starsza i brzydsza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?