July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michaleu ja zaraz lecę do Ga-Pa.
3
@Arden mi też po zobaczeniu tego jest ciężko być hetero…
0
@Czyhrynski Wybrałeś sobie datę śmierci, że wiesz, że to już 1/3?
4
@Kessie nigdy nie poznacie prawdy
1
@FcPortoFan1999 przecież to jest Karolina…
0
@michaleu @Fc112 możesz poczytać to co w nocy pisaliśmy, ale nie wiem czy jesteś na to psychicznie gotowy xD
3
@Czyhrynski mnie cieszy, że już nie mówi „jakby” co drugie słowo.
0
@Torras przecież to nie ja w nim widzę, tylko mi się tutaj to wmawia.
1
@Fc112 to już byłby akt desperacji
4
@Kgorecki2500 dwójka była najlepsza
1
@Fc112 obsesja zwiększa prawdopodobieństwo, że nie odpiszę już nigdy.
0
@michaleu za ciężko mi się było teraz wczuć w to, co mój mózg wymyślał o 1 w nocy xd
1
@michaleu tęskniłeś?
@Fc112 ostatni raz odpisałam mu 12 godzin temu xd
0
@michaleu ciesz się, że w ogóle zaczął. Jak studiowałam na UW to na Krakowskim nigdy nie było odśnieżone.
2
A pamiętacie sylwestrowe derby sprzed 3 lat???
2
@mordini123 u mnie i to i to się nie udało, a śnieg nie ma na to żadnego wpływu…
3
@Arden ja bym poczekała do końca sezonu. Jeśli Robert będzie dla nas decydujący w kluczowej fazie sezonu, to przedłużyłabym go o sezon, na zasadzie dalej słabnącej roli w zespole. Jeśli nie, to Thank you and good luck!
3
@Safrani @clyde jestem z Ciebie dumna :*
2
Abyście się dobrze chowały, moje dzieci!
@addept
2
@MessiForeverTheBest o 16 skoki, potem pewnie czas na la Ramblę, a potem to się włączy coś na Polsacie i już będzie nowy rok.
0
@michaleu No to bardziej do niej byś pasował w takim razie ;)
Ale siłą rzeczy my dwie stanowimy pewien pakiet xdddd
1
@michaleu mogę Was zapoznać (też 00), ale ona raczej nie pisze się na trad-wife tak jak ja. Jest moim przeciwieństwem raczej.
2
@Gary no moja przyjaciółka raczej z tych postępowych, co mają dwie lewe ręce w kuchni.
1
@michaleu u mnie gimnazjum to była patologia i męka i najszczęśliwszym dniem było ukończenie tej szkoły.
1
@michaleu u mnie zdecydowanie liceum. Potem równia pochyła.
2
@michaleu moja przyjaciółka zawsze mówi, że tak ją właśnie znaleźli.
1
@FcPortoFan1999 no niby tak. Ale młodość mi się kończy, każdy mówi, że to były najlepsze lata. A to jedno wielkie oszustwo.
7
@MaziFCB liście opadły, a głąb został xd
1
@michaleu właśnie sobie nie wyobrażam 30… ja sobie 25 nie wyobrażam nadal…
@FcPortoFan1999 nie przesadzałabym, że to depresja, ale faktycznie ostatnio mam doła.
1
@FcPortoFan1999 i co mi po tym, że będę się robić starsza i brzydsza?