La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

1

Jutro o tej porze będzie 2026 rok

2

@michaleu nie dołuj…

1

@July_6_BcN Nowy rok-nowe nadzieje.Po co się dołować? :)

0

@July_6_BcN Jedyne co osiągnąłem to dożycie 26 lat, to ja tu jestem zdołowany.
A ty nie miałaś iść spać??

1

@FcPortoFan1999 A tam, data w roku się zmienia i moje życie ma się cudownie odmienić? 26 raz się nie nabiorę xD

0

@michaleu Nikt nie mówi o cudach.

1

@michaleu stwierdziłam tylko, że pora spać, ale nie bardzo mi się chce.
Mnie ta zbliżająca się liczba 26 przeraża… nie spodziewałam się, że dojdę do tego momentu.

0

@July_6_BcN Zawsze bliżej trzydziestki na pocieszenie.

0

@FcPortoFan1999 Ja już na cuda nie liczę

0

@July_6_BcN No mi też się nie chce spać...
Ja tez sie nie spodziewałem, przecież dopiero co miałem 18 lat, dobija mnie to.
Jesteś rocznik 2000?

2

@FcPortoFan1999 to nie jest pocieszenie, to tragedia.
@michaleu tak. Ja nadal mam 18 lat mentalnie.

1

@July_6_BcN Wy to baby lubicie tak marudzić i smucić? @michaleu A Ja dla odmiany liczę :)

1

@FcPortoFan1999 i co mi po tym, że będę się robić starsza i brzydsza?

1

@July_6_BcN Tak, wyobrażasz sobie 30? A to już za 4 lata.
2000 najlepszy rocznik, żółwik, jesteśmy razem w tym bagnie od urodzenia:v

0

@FcPortoFan1999 Jedynie sport nam może życie umilić.
@July_6_BcN albo skoki.

1

@July_6_BcN Ty chyba masz depresję. @michaleu Sport od tego jest.Polityka to tylko by doprowadziła do zgonu.

1

@michaleu właśnie sobie nie wyobrażam 30… ja sobie 25 nie wyobrażam nadal…
@FcPortoFan1999 nie przesadzałabym, że to depresja, ale faktycznie ostatnio mam doła.

0

@FcPortoFan1999 depresja upływającego czasu
A daj spokój z polityką, już się nią nie zajmuję :D

2

@July_6_BcN Za bardzo się przejmujesz takimi rzeczami.Każdy się starzeje.Nikt nie jest Krzysztofem Ibiszem. @michaleu Nie lepiej pogodzić się z tym że czas musi biec?

1

@July_6_BcN ja własnie jak mi stuknęła 25 to tak zacząłem się obawiać uplywajacego czasu, wcześniej myślałem ze jestem młody i mam czas na wszystko :D

0

@FcPortoFan1999 Ciężko się z tym pogodzić, bo i biegnie za szybko

1

@michaleu Ja zaś cieszę się że zmierzam do 27 lat.Od czasów nastoletnich właśnie ten wiek chciałem osiągnąć.

1

@FcPortoFan1999 no niby tak. Ale młodość mi się kończy, każdy mówi, że to były najlepsze lata. A to jedno wielkie oszustwo.

1

@July_6_BcN najlepsze lata to były w szkole, gdzie było beztrosko

1

@michaleu u mnie zdecydowanie liceum. Potem równia pochyła.

1

@July_6_BcN ja w każdej sql miałem dobry czas, od 2020 już gorzej :D

1

@michaleu u mnie gimnazjum to była patologia i męka i najszczęśliwszym dniem było ukończenie tej szkoły.

0

@July_6_BcN to ja akurat miałem spoko, w liceum troche gorzej bo klasa podzielona.
Ale często ludzie tak mają/mieli że tu lepiej a w innej gorzej

0

@July_6_BcN Najlepsze lata dopiero przed Tobą :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?