6

@FCBparasiempre akurat wiedziałam ;)

3

@macio_944 posty o Pedrim zawsze na propsie :D

1

@michaleu dlatego teraz Wojtek zapodaje snusy xd

0

@Majkel34 i użyłeś tego określenia. I teraz czekają Cię dyby…

0

@Majkel34 pani arcy… dalej nie powiem, bo nie wolno.

3

@mmaciass fajne to urozmaicenie kulturowe…

1

@Roobo teraz powinna wstąpić do zakonu. Niczym Klaudia z Rancza.

2

@majkiii bo jeszcze z nami nie grał…

0

@ZwyklyCuler48 myślę, że wysoko. Nawet hat-trick się udało wbić, nowych obserwujących, choć kilku też straciłam :(
Zyskałam fajnych kumpli i kilka psiapsi.
8+ bym dała.

2

@Kozinho. Damy radę ;)

0

@Kozinho. Whisky jest niedobra

1

@fejkenq @Kozinho. dobra, mogę postawić Wam, ale pijemy czystą. Nie żadne smakowe.

0

@Kozinho. Nie. Po prostu nie ufam ludziom xd

8

@ZwyklyCuler48 wszystkie

0

@Kozinho. No właśnie xd

1

@Kozinho. A ja tam wiem. Upijecie mnie z @fejkenq i mi buchniecie torebkę np.

0

@Kozinho. Oczywiście, że tak.

2

@addept Nie wujek @Kessie. O to możesz być spokojny.

1

@michaleu zmieniasz x w linku na Twitter. Dziękuj!

2

@blakkudium ono nie ma po kim być ładne z takimi tatusiami xd

2

@fejkenq Niestety to nie do mnie :(
@addept ja się zastanawiam do dzisiaj, kto jest Twoim ojcem xdddd

0

@Arkon Żadne, tu dwa kierunki były grane więc w sumie mi wyszło sześć lat.
Chociaż nie wiem, czy jakieś medyczne tyle nie trwają przypadkiem...

0

@gumaz ale ja pytałam o odwrotną sytuację. Kobieta udająca faceta na LR.

1

@gumaz nie pozostaje mi inny komentarz niż: iks deeee

1

@gumaz zauważasz, że Twoja kobieta przegląda la Ramblę i udaje Ci się podejrzeć nazwę jej konta. Znasz tę osobę, podaje się za faceta. Co robisz?

3

@Luciano99 mówię Ci, że nie kupię Ci piwa, bo to Ci nie pomoże.

1

@Kozinho. Dobra, dobra. I tak idzie z nami @fejkenq bo ja się Ciebie boję xd

0

@marcin62 aż mnie plery zaczęły boleć… jakoś nie pasuje do mnie taka liczba. 16 to tak, ale nie 26 xd

0

@Kozinho. Coś się znajdzie ;)

2

@marcin62 nie rok jest nowy, tylko my starzy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?