July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz u mnie trochę ponad 3l samej wody + 1-3 herbatki zielone.
2
@michal26 to prawda. Niestety, zdecydowana większość młodych dziewczyn to łyka. Ale niestety i panowie też mają wymagania, by dziewczyny wyglądały jak te z sociali (gdzie moim zdaniem, każda wygląda tak samo, więc w sumie co w tym fajnego?). W dodatku przedstawianie roli żony i matki jako coś złego, niewolniczego. To musi iść w złym kierunku.
1
@esem91 nie no nie przesadzajmy, wystarczy, że wodę spuści i ręce umyje xd
1
@Filipem myślał, że to water od @Popitek12
1
@esem91 nie wiedziałam, że wymaganie żeby facet się mył i nie chlał piwska codziennie to aż takie wymagania xddd
Nie no wiem, że laski są teraz jakie są. Faceci też zresztą nie są chodzącymi książętami z bajek, ale tak narodu nie uratujemy.
@PatrychoO może tak być (:
1
@michal26 tak tak. Ja już pisałam. Wpuśćmy. Jeszcze trochę i nie zostanie ani jednego prawdziwego Polaka.
0
@Gacu95 nawet nie chciało mi się zagłębiać, przywykłam, że Arkadio wiecznie na L4.
1
@Faro to bym wiedziała, na ile mogę sobie pozwolić przy tej osobie. Tutaj nie raz powstrzymuje się od pociśnięcia komuś, tylko dlatego, że nie wiem, czy ktoś po drugiej stronie nie jest zaburzony i nie zrobi sobie przeze mnie jakiejś krzywdy. Wiem, że to absurdalne, by ktoś miał sobie zrobić przeze mnie krzywdę, ale dla kogoś z problemem takie coś może wystarczyć.
1
@Gacu95 bo to już kolejna kontuzja xd
0
@Faro tylko, że w prawdziwym życiu widzę z kim rozmawiam, a tu widzę co najwyżej awatar.
0
@Criss18Barca tak. Miał fluor w smarze.
3
@Faro tylko po co?
1
Competition completed - znaczy, że nie było protestu albo protest nieuznany.
Reszta Polaków nie tknięta.
@VegetaPolska
1
@APTAPT ciekawe, czy jakiś sprzeciw złożyli
@VegetaPolska jeśli wszyscy mieli smarowane narty tym samym smarem, to polecą wszyscy…
2
@sebasarna u mnie może nie jest aż tak źle, ale też mam ostatnio doła i Barcelonka z Pedrim w składzie to najlepszy poprawiacz humoru ;)
0
Ja dobrze widzę, że Paweł zdyskwalifikowany przez smarowanie?
0
@APTAPT może i Pawełek jest bez formy, ale za to ma nieprzepisowy kombinezon xd
0
@clyde taka z Ciebie psiapsi??? :P
3
@tomek8756 powiem więcej. Sama bym nie poszła.
0
Ooo widzę, że Barcelona na grafice z godziną meczu w różnych strefach czasowych nareszcie zaczęła uwzględniać Warszawę :D
2
@tadzik447 Oczywiście, że dziady nie pokażą.
@Criss18Barca melisa już zaparzona jak coś ;)
0
@APTAPT Globalny spisek antydomenowy xd
0
Kacper - Maciek
0
@Pnog37 Ja się nie nastawiam na jakieś wielkie sukcesy, ale przy bardziej wyrównanym poziomie jest większe prawdopodobieństwo, że coś wpadnie, niż jeśli wystawimy czterech i będziemy mieć takiego Kubackiego albo Wąska bez formy w składzie.
0
O ile ogólnie jestem przeciwniczką zastąpienia konkursu drużynowego na IO duetami, tak w obecnej sytuacji, jeśli Kamil i Kacper spięliby pośladki (Kamil wiemy, że potrafi), to może i jakiś brąz by wyszarpali z pomocą natury i z wybitną dyspozycją dnia.
0
Kacperek solidnie!
0
Norwegowie cienizna...
Forfang lepiej, bo średnio xd
2
Kamil również mocno średnio, ale najwyżej z naszych.
0
Paweł podobnie do Dawida.
1
Maciek Kot - robota wykonana!