0

@FcPortoFan1999 nie, ale jak miałam taką najwyższą temperaturę, to śniło mi się, że La Bamba hejtowała Pedriego.

1

@Popitek12 Messi nie lubi tego.

1

@FcPortoFan1999 tak, w dodatku nie chorowałam tak poważnie od mundialu w Katarze, więc wyjątkowo ciężko to znoszę.

0

@FcPortoFan1999 możliwe, nie kontaktuję za bardzo

1

@FcPortoFan1999 stabilnie beznadziejnie :(

4

@FcPortoFan1999 szybki jesteś Oski xd

2

@Kamiloza91 dokładnie. Dopóki robimy swoje, to nie musimy się na nich oglądać. Zresztą umówmy się, może byśmy chcieli, ale oni nie będą tracić punktów w każdym meczu.

0

@tadzik447 Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór robi robotę!

1

Z tego Kacpra to będą takie ludzie, że o pany!

3

@FCBMati10 bo Kraft…

0

@michal26 Ty, ale on miał 119,5 m. Pół metra od punktu K. Myślę, że spokojnie mógłby dostać te 17,5 i 18 gdyby narta nie odjechała.

1

Kubacki całkiem najs…

0

@michal26 Kamil gdyby ładniej wylądował, to pewnie by się załapał. Te 16 zaważyły.

1

Kamil już oficjalnie poza drugą serią

2

Kacper przepięknie :D

1

No i Pan Kamil przegrał parę…

0

Zawołajcie na Małysza!

6

@RoberDzik pociągał go za sznurki. Tak właściwie to bronił Negreira, a nie Joan.

0

@Criss18Barca kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów.

3

@Patinka353 ja nawet nie prawie

0

@gumaz całkiem normalnie. Kiedyś za granicą mi nie działała La Bamba i jakoś przeżyłam.

1

@gumaz jedne poległy, a inne dorobiły się nowego potomstwa. Już nie podchodźmy do tego tak pesymistycznie.

1

@Czajka90 wolę Joana

1

@PatrychoO a mi jak Lewy strzelił Krychowiakiem

18

@Czajka90 Joan Garcia

0

@karci0 no jakieś niedociągnięcia są xd

4

@gorgota Joan jest debeściak!

1

Miałam czutkę pod tego Robercika dziś

2

Nie faulujcie mi go!!!

0

@Criss18Barca no i masz mnie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?