July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nie, ale jak miałam taką najwyższą temperaturę, to śniło mi się, że La Bamba hejtowała Pedriego.
1
@Popitek12 Messi nie lubi tego.
1
@FcPortoFan1999 tak, w dodatku nie chorowałam tak poważnie od mundialu w Katarze, więc wyjątkowo ciężko to znoszę.
0
@FcPortoFan1999 możliwe, nie kontaktuję za bardzo
1
@FcPortoFan1999 stabilnie beznadziejnie :(
4
@FcPortoFan1999 szybki jesteś Oski xd
2
@Kamiloza91 dokładnie. Dopóki robimy swoje, to nie musimy się na nich oglądać. Zresztą umówmy się, może byśmy chcieli, ale oni nie będą tracić punktów w każdym meczu.
0
@tadzik447 Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór robi robotę!
1
Z tego Kacpra to będą takie ludzie, że o pany!
3
@FCBMati10 bo Kraft…
0
@michal26 Ty, ale on miał 119,5 m. Pół metra od punktu K. Myślę, że spokojnie mógłby dostać te 17,5 i 18 gdyby narta nie odjechała.
1
Kubacki całkiem najs…
0
@michal26 Kamil gdyby ładniej wylądował, to pewnie by się załapał. Te 16 zaważyły.
1
Kamil już oficjalnie poza drugą serią
2
Kacper przepięknie :D
1
No i Pan Kamil przegrał parę…
0
Zawołajcie na Małysza!
6
@RoberDzik pociągał go za sznurki. Tak właściwie to bronił Negreira, a nie Joan.
0
@Criss18Barca kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów.
3
@Patinka353 ja nawet nie prawie
0
@gumaz całkiem normalnie. Kiedyś za granicą mi nie działała La Bamba i jakoś przeżyłam.
1
@gumaz jedne poległy, a inne dorobiły się nowego potomstwa. Już nie podchodźmy do tego tak pesymistycznie.
1
@Czajka90 wolę Joana
1
@PatrychoO a mi jak Lewy strzelił Krychowiakiem
18
@Czajka90 Joan Garcia
0
@karci0 no jakieś niedociągnięcia są xd
4
@gorgota Joan jest debeściak!
1
Miałam czutkę pod tego Robercika dziś
2
Nie faulujcie mi go!!!
0
@Criss18Barca no i masz mnie xd