July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeszekFCB u mnie nie ma nocek, na szczęście w tym tygodniu pracuję w domu, to pół biedy. Inaczej by wleciało L4, bo z grypskiem bym nie jeździła.
0
@AlexDark00 muszę, taka moja rola ;)
6
@tomek8756 tak. A najgorszy jest wieczór przed dniem pracującym, po wolnym. Czyli dzisiaj xd
1
@esem91 te przy tamtych wyglądają na normalne…
1
@addept dobrze. Kupię Ci konsolę, ale nie pytaj już o te literki :P
0
@esem91 to zależy jak bardzo krejzi... żebym tylko nie przystąpiła do tych babć, co co czwartek krążą po centrum Wawy z flagami LGBT i innych literek xd
0
@esem91 chcesz zrobić ze mnie krejzi babcię? :P
7
@GeneralXavi eeee, dobre suszone pomidory nie są złe ;)
5
@esem91 tak, a Słonce na noc gaśnie i Księżyc wcale nie odbija światła słonecznego... xd
0
@esem91 możesz się włączyć w wybór koloru na jaki pofarbuję siwiznę za 50 lat
0
@michaleu hmmmm... z tego, co mi się wydaje, to skończyliśmy na juventusiarzach... ale mogę się mylić.
2
@michaleu bardzo…
1
@pikass14 bo go nie ma nigdy :P
0
@PatrykBarca do mnie gwiazda nie prowadzi, nie mieszkam w Betlejem (:
1
@gumaz nikogo na oddział zakaźny nie wpuszczam xd
7
Przypominam, że dziś o 16:30 finał Turnieju Czterech Skoczni!!!
Państwu Prevcom - seniorom zaleca się iść wtedy do Kościoła, bo przecież dzisiaj święto nakazane :)
0
@draxidox w smaku obciach, w leczeniu klasa
2
@MessiForeverTheBest według niektórych było ich aż sześciu, ale nie wiem na jakim źródle opiera się ten ekspert.
1
@mekston @Marusek fakt, to prawie to samo.
1
@Marusek znając Belzebuba to nic nie przyniósł, tylko coś wyniósł.
0
@draxidox jakie 2? Ja słyszałam, że norma to raz, na rocznicę ślubu. Chyba, że ktoś brał ślub 29 lutego, to wtedy raz na 4 lata (:
0
@michaleu juventusiarz jest spoko, ale trzeba go przekupywać żarciem xD
1
@Marusek tak mi się właśnie wydawało, bo moja seniorka go brała jak miała zapalenie korzonków. Stąd w ogóle kojarzę co to jest.
0
@draxidox to ja już nic nie podpowiem, bo to wykracza poza moją wiedzę medyczną. Ale generalnie patowa sytuacja, słabo, że musisz jechać na takich środkach.
0
@michaleu u mnie tylko juventusiarz, z którym nie zamienisz więcej niż 2 zdania na raz, a reszta niepiłkarska.
0
@michaleu widać, że kompletnie mnie nie znają xddd
0
@draxidox jak Tobie octeangin nie pomaga, to masz duży problem. A robiłeś badania żołądka? Bo może Cię tak boleć od refluksu.
0
@michaleu koleżanki z pracy stwierdziły, że będę lepszą babcią niż matką xD
0
@draxidox Ciebie też dopadło?
Jak chcesz tramadol, to ukrusz sobie kość ogonową, albo cokolwiek zrób z kręgosłupem, zazwyczaj na to dają. Ale ogólnie nie polecam sobie niczego robić.
1
@michaleu a potem nie będzie mi już potrzebna, bo będę babcią (: