1

@LeszekFCB u mnie nie ma nocek, na szczęście w tym tygodniu pracuję w domu, to pół biedy. Inaczej by wleciało L4, bo z grypskiem bym nie jeździła.

0

@AlexDark00 muszę, taka moja rola ;)

6

@tomek8756 tak. A najgorszy jest wieczór przed dniem pracującym, po wolnym. Czyli dzisiaj xd

1

@esem91 te przy tamtych wyglądają na normalne…

1

@addept dobrze. Kupię Ci konsolę, ale nie pytaj już o te literki :P

0

@esem91 to zależy jak bardzo krejzi... żebym tylko nie przystąpiła do tych babć, co co czwartek krążą po centrum Wawy z flagami LGBT i innych literek xd

0

@esem91 chcesz zrobić ze mnie krejzi babcię? :P

7

@GeneralXavi eeee, dobre suszone pomidory nie są złe ;)

5

@esem91 tak, a Słonce na noc gaśnie i Księżyc wcale nie odbija światła słonecznego... xd

0

@esem91 możesz się włączyć w wybór koloru na jaki pofarbuję siwiznę za 50 lat

0

@michaleu hmmmm... z tego, co mi się wydaje, to skończyliśmy na juventusiarzach... ale mogę się mylić.

2

@michaleu bardzo…

1

@pikass14 bo go nie ma nigdy :P

0

@PatrykBarca do mnie gwiazda nie prowadzi, nie mieszkam w Betlejem (:

1

@gumaz nikogo na oddział zakaźny nie wpuszczam xd

7

Przypominam, że dziś o 16:30 finał Turnieju Czterech Skoczni!!!

Państwu Prevcom - seniorom zaleca się iść wtedy do Kościoła, bo przecież dzisiaj święto nakazane :)

0

@draxidox w smaku obciach, w leczeniu klasa

2

@MessiForeverTheBest według niektórych było ich aż sześciu, ale nie wiem na jakim źródle opiera się ten ekspert.

1

@mekston @Marusek fakt, to prawie to samo.

1

@Marusek znając Belzebuba to nic nie przyniósł, tylko coś wyniósł.

0

@draxidox jakie 2? Ja słyszałam, że norma to raz, na rocznicę ślubu. Chyba, że ktoś brał ślub 29 lutego, to wtedy raz na 4 lata (:

0

@michaleu juventusiarz jest spoko, ale trzeba go przekupywać żarciem xD

1

@Marusek tak mi się właśnie wydawało, bo moja seniorka go brała jak miała zapalenie korzonków. Stąd w ogóle kojarzę co to jest.

0

@draxidox to ja już nic nie podpowiem, bo to wykracza poza moją wiedzę medyczną. Ale generalnie patowa sytuacja, słabo, że musisz jechać na takich środkach.

0

@michaleu u mnie tylko juventusiarz, z którym nie zamienisz więcej niż 2 zdania na raz, a reszta niepiłkarska.

0

@michaleu widać, że kompletnie mnie nie znają xddd

0

@draxidox jak Tobie octeangin nie pomaga, to masz duży problem. A robiłeś badania żołądka? Bo może Cię tak boleć od refluksu.

0

@michaleu koleżanki z pracy stwierdziły, że będę lepszą babcią niż matką xD

0

@draxidox Ciebie też dopadło?
Jak chcesz tramadol, to ukrusz sobie kość ogonową, albo cokolwiek zrób z kręgosłupem, zazwyczaj na to dają. Ale ogólnie nie polecam sobie niczego robić.

1

@michaleu a potem nie będzie mi już potrzebna, bo będę babcią (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?