0

@xcarnydemonx siemanko :D

0

@michaleu ja od 2017, a znamy się tydzień xd
Znaczy no kojarzyłam Cię wcześniej, ale bez przesady…

1

@karci0 Bóg jest przede wszystkim miłosierny, więc nie skreśla dobrych ludzi tylko dlatego, że Go nie poznali, bo wierzyli w kogoś innego, albo w nic nie wierzyli.

0

@michaleu nie podkusiło by mnie stwierdzać, że znam Cię dobrze…

0

@Moczymorda36 wzajemnie, wszystkiego dobrego :)
Najważniejsze to niezależnie od wszystkiego być dobrym dla ludzi, bo o to chodzi ;)

2

@Criss18Barca reakcja łańcuchowa: Oskar mnie, ja Ciebie, a Ty Mareczka :(

0

@michaleu Cię znam?

3

0

@michaleu w jakim sensie???

1

@addept nie bój się. On Ci tylko powie, czy stać go na te wszystkie zabawki, które chcesz.

0

@michaleu to sobie przypomnij, bo synek czeka

0

@Moczymorda36 rozumiem, natomiast próbuję Ci przedstawić, że to, że te „święta nakazane” tak strasznie dla Ciebie brzmią, dla osoby wierzącej wcale tak nie brzmią ;)
I tak przecież nie ma takiej mocy, która by kogoś zmusiła do przyjścia. Jeśli ktoś nie chce, to i tak nie przyjdzie, mimo nakazu.

0

@michaleu jak ma być niespokojnie, jak się nie odzywasz? Synek @addept Cię wcześniej zapytał, czy stać Cię na Ferrari i willę z basenem dla niego i się nawet nie ustosunkowałeś…

0

@addept Jest ;)

0

@addept nie kupimy kozy do bloku, ale mogę Cię zabrać na wycieczkę do wujka co ma kozy i krowy :D

0

@karci0 a to już pytaj ustawodawców :)

1

@Moczymorda36 wiesz co, jak ktoś jest wierzący, to dla niego naturalnym jest pójście do kościóła w święto i nikt mu nie musi ani o tym przypominać, ani nakazywać palcem ;)
Po prostu idzie się na spotkanie z najlepszym przyjacielem, którym jest Bóg i tyle :)

1

@Moczymorda36 Masz wolną wolę, możesz nie chodzić ;)

3

@Stinger_ ludzie przyprowadzają gówniaki, którymi nie ma kto/nikt nie chce się zająć.

2

@Kgorecki2500 najpierw wmawiają sobie, że to ich dzieci, a potem szukają psichiatrów, bo sobie z psiałobą nie radzą.
Autentycznie wczoraj widziałam ogłoszenie, w którym reklamował się terapeuta zajmujący się żałobą po stracie zwierzęcia.

Ale kicia fajna, żeby nie było że hejtuje posiadanie zwierzątek :D

1

@Gary to mnie podobnie ujrzą tam albo w poniedziałek, albo we wtorek, bo we wtorek mam zjazdy, a w poniedziałek jest mój poprzedni zespół to zawsze można się wyżalić na obecny.

0

@Kozinho. Im mniej niezapowiedzianych kartkówek zrobi, tym mniej się napracuje, trzeba myśleć!
@Criss18Barca w moim odczuciu to Ty masz vibe takiego umęczonego nauczyciela, tylko nie wiem czego miałbyś uczyć…

2

@xvcWinterSoldier aż tak dużo to tych czekoladek nie ma, żeby oponka dała radę urosnąć. Oficjalnie to są czekoladki dla klientów, ale radcowie jak idą na spotkania z klientami to przemycają z konferencyjnej do biura.

1

@xvcWinterSoldier dzięki. Pewnie i tak cały dzień spędzę na la bambie, bo będę pisać pytania do szefowej „co mam z tym zrobić?” I czekaj po godzinie aż odpowie.
@Gary najgorzej. Ja to lubię jak w biurze jest mało ludzi. Też nie tak, że zupełnie nikogo, bo przerąbane siedzieć sama w tym psychiatryku, ale tak jak przychodzi moja ulubiona parka kumpli radców to jest gicior, bo sobie gadamy i jemy firmowe czekoladki :P

1

@xvcWinterSoldier mnie już jest niedobrze na samą myśl, że jutro muszę pracować po 15 dniach przerwy, bo widziałam jakie zadymy były podczas mojej nieobecności, pozmieniały się kryteria pracy i jutro zaczynam i nie wiem co mam robić…

2

@xvcWinterSoldier za szybko…

2

@Recha_0684 Czy jest jedna prawidłowa droga do Boga? Nie. Jest wiele krętych. Każdy ma swoją. Natomiast jeśli wchodzisz w jakąś wspólnotę, która ma Ci pomóc w tej drodze, to bierzesz na siebie też zasady, albo je odrzucasz i siłą rzeczy oddalasz się od tej wspólnoty. Wolna wola.
@karci0 wigilia nie jest świętem. Jest oczekiwaniem na święto. Dawniej wigilią nazywano wieczór przed każdym świętem. Miał on pomóc przygotować się na nie duchowo.

0

@addept jeszcze trochę i będę musiała pójść na teologię haha

1

@kryhaa ja łatwo poznaję ludzi, ale znajomości nie trwają dalej niż przez czas typu: szkoła, studia, praca etc.
Ogólnie to chyba najtrafniejsze jest tu powiedzenie: kobieta kobiecie kobietą.

1

@addept Tylko, że to Kodeks Hammurabiego tak kazał. W Biblii było, że nie wolno „oko za oko, ząb za ząb”! Wujek musi się podciągnąć z religii trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?