July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xcarnydemonx siemanko :D
0
@michaleu ja od 2017, a znamy się tydzień xd
Znaczy no kojarzyłam Cię wcześniej, ale bez przesady…
1
@karci0 Bóg jest przede wszystkim miłosierny, więc nie skreśla dobrych ludzi tylko dlatego, że Go nie poznali, bo wierzyli w kogoś innego, albo w nic nie wierzyli.
0
@michaleu nie podkusiło by mnie stwierdzać, że znam Cię dobrze…
0
@Moczymorda36 wzajemnie, wszystkiego dobrego :)
Najważniejsze to niezależnie od wszystkiego być dobrym dla ludzi, bo o to chodzi ;)
2
@Criss18Barca reakcja łańcuchowa: Oskar mnie, ja Ciebie, a Ty Mareczka :(
0
@michaleu Cię znam?
3
@blakkudium ojoj
@Criss18Barca :(
0
@michaleu w jakim sensie???
1
@addept nie bój się. On Ci tylko powie, czy stać go na te wszystkie zabawki, które chcesz.
0
@michaleu to sobie przypomnij, bo synek czeka
0
@Moczymorda36 rozumiem, natomiast próbuję Ci przedstawić, że to, że te „święta nakazane” tak strasznie dla Ciebie brzmią, dla osoby wierzącej wcale tak nie brzmią ;)
I tak przecież nie ma takiej mocy, która by kogoś zmusiła do przyjścia. Jeśli ktoś nie chce, to i tak nie przyjdzie, mimo nakazu.
0
@michaleu jak ma być niespokojnie, jak się nie odzywasz? Synek @addept Cię wcześniej zapytał, czy stać Cię na Ferrari i willę z basenem dla niego i się nawet nie ustosunkowałeś…
0
@addept Jest ;)
0
@addept nie kupimy kozy do bloku, ale mogę Cię zabrać na wycieczkę do wujka co ma kozy i krowy :D
0
@karci0 a to już pytaj ustawodawców :)
1
@Moczymorda36 wiesz co, jak ktoś jest wierzący, to dla niego naturalnym jest pójście do kościóła w święto i nikt mu nie musi ani o tym przypominać, ani nakazywać palcem ;)
Po prostu idzie się na spotkanie z najlepszym przyjacielem, którym jest Bóg i tyle :)
1
@Moczymorda36 Masz wolną wolę, możesz nie chodzić ;)
3
@Stinger_ ludzie przyprowadzają gówniaki, którymi nie ma kto/nikt nie chce się zająć.
2
@Kgorecki2500 najpierw wmawiają sobie, że to ich dzieci, a potem szukają psichiatrów, bo sobie z psiałobą nie radzą.
Autentycznie wczoraj widziałam ogłoszenie, w którym reklamował się terapeuta zajmujący się żałobą po stracie zwierzęcia.
Ale kicia fajna, żeby nie było że hejtuje posiadanie zwierzątek :D
1
@Gary to mnie podobnie ujrzą tam albo w poniedziałek, albo we wtorek, bo we wtorek mam zjazdy, a w poniedziałek jest mój poprzedni zespół to zawsze można się wyżalić na obecny.
0
@Kozinho. Im mniej niezapowiedzianych kartkówek zrobi, tym mniej się napracuje, trzeba myśleć!
@Criss18Barca w moim odczuciu to Ty masz vibe takiego umęczonego nauczyciela, tylko nie wiem czego miałbyś uczyć…
2
@xvcWinterSoldier aż tak dużo to tych czekoladek nie ma, żeby oponka dała radę urosnąć. Oficjalnie to są czekoladki dla klientów, ale radcowie jak idą na spotkania z klientami to przemycają z konferencyjnej do biura.
1
@xvcWinterSoldier dzięki. Pewnie i tak cały dzień spędzę na la bambie, bo będę pisać pytania do szefowej „co mam z tym zrobić?” I czekaj po godzinie aż odpowie.
@Gary najgorzej. Ja to lubię jak w biurze jest mało ludzi. Też nie tak, że zupełnie nikogo, bo przerąbane siedzieć sama w tym psychiatryku, ale tak jak przychodzi moja ulubiona parka kumpli radców to jest gicior, bo sobie gadamy i jemy firmowe czekoladki :P
1
@xvcWinterSoldier mnie już jest niedobrze na samą myśl, że jutro muszę pracować po 15 dniach przerwy, bo widziałam jakie zadymy były podczas mojej nieobecności, pozmieniały się kryteria pracy i jutro zaczynam i nie wiem co mam robić…
2
@xvcWinterSoldier za szybko…
2
@Recha_0684 Czy jest jedna prawidłowa droga do Boga? Nie. Jest wiele krętych. Każdy ma swoją. Natomiast jeśli wchodzisz w jakąś wspólnotę, która ma Ci pomóc w tej drodze, to bierzesz na siebie też zasady, albo je odrzucasz i siłą rzeczy oddalasz się od tej wspólnoty. Wolna wola.
@karci0 wigilia nie jest świętem. Jest oczekiwaniem na święto. Dawniej wigilią nazywano wieczór przed każdym świętem. Miał on pomóc przygotować się na nie duchowo.
0
@addept jeszcze trochę i będę musiała pójść na teologię haha
1
@kryhaa ja łatwo poznaję ludzi, ale znajomości nie trwają dalej niż przez czas typu: szkoła, studia, praca etc.
Ogólnie to chyba najtrafniejsze jest tu powiedzenie: kobieta kobiecie kobietą.
1
@addept Tylko, że to Kodeks Hammurabiego tak kazał. W Biblii było, że nie wolno „oko za oko, ząb za ząb”! Wujek musi się podciągnąć z religii trochę.