July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dankho94isback Ryszarda „Gabrysia” Siarzewska, z zawodu żona-lafirynda ;)
2
@Eklerek może wreszcie się chłop mentalnie odbuduje…
0
@michaleu a widzisz, a ja się urodziłam. Jestem lepszym Warszawiakiem niż Ty xD
2
@Eklerek Anka może, a on co? Gorszy jakiś jest?
2
@Kgorecki2500 ja to bym bardziej stripsy wsunęła, jak wróci mi smak to się wybiorę, bo nawet dobry kurpon jest :P
1
@MateS jak Barcelona, to wiadomo, że Pedri też ;)
1
@Safrani a co Ty będziesz robił u mojego ojca?
0
@tadzik447 staram się nie pompować balonika
1
Nie ważne, kto wygra dzisiaj. Ważne, by w niedzielę wygrała Barcelona.
1
@Gary dzisiaj każdy może być każdym, nie zdziwi mnie jeśli jestem Marian, a o tym nie wiem xd
3
@Safrani to nie osoba klientowska, tylko @Safinetka się zlitowała xD
0
@michaleu a Ty się urodziłeś w Warszawie?
1
@michaleu ta ze zdjęcia pewnie też kiedyś lubiła tego Michała XD
2
@Batys akurat to miasto z metrem to jak wieś, dużo wieśniaków tu.. no tylko, że większe i z metrem xD
1
@michaleu skąd ta pewność? ^^
0
@esem91 bo ze mną nie ma nudy, nawet po rozstaniu xD
@michaleu przy pierwszej nadarzającej się okazji ;)
3
@Eklerek co oczywiście jest niezgodne z prawem, ale kto by tam prawo honorował w tym kraju xd
0
@michaleu kreatywny sposób na zerwanie, nie powiem xd
2
@Eklerek nic nie przebije tego, że ja kiedyś wysłałam nie to CV co trzeba, a i tak mnie zaprosili na rozmowę XD
Ale pracy nie dostałam, bo „młoda to zaraz na macierzyński pójdzie” xd
4
@Eklerek „w wolnej chwili lubię dyskutować z dziwnymi ludźmi na La Rambli, większość z nich to ta sama osoba” - tak każdy powinien sobie w CV pisać xd
2
@Luciano99 cóż poradzić… w świecie, w którym każda laska sama podaje się na tacy, chce być kebabem, po który trzeba pójść pieszo 5 km w zaspach śniegu xd
3
@Luciano99 na mnie nie działa
1
@AduŚ07 słaby moment w kalendarzu, niewiele do stracenia, bo tylko jeden konkurs.
2
@michaleu awatar xd
0
@michaleu nie poznałam Cię, będziesz bogaty xd
2
@Criss18Barca Kamil, musisz!
A tak poważnie. Ma wrażenie, że to Zakopane ma jakieś słabe miejsce w kalendarzu. Tuż po TCS, przed wyprawami do Japonii i zazwyczaj USA. Każdy to traktuje jak taki niepotrzebny przystanek, a w Zakopcu jest najlepiej.
4
@gumaz to ja powiem jak polityk-dyplomata. Na la Rambli jest wiele wspaniałych osób i kto był oparciem ten sam wie, że nim był. Niestety jest tu też garstka ludzi toksycznych, ale z racji, że nie chcę siać fermentu, to ich nie wymienię z nicku.
1
@FcPortoFan1999 tak samo, jak się przyjęły sztucznie zapełnione trybuny w pandemii xdd
0
@mrboom definitywnie nie ;)
1
@VAMOS1899LaMasia @Pedri16Future @majkiii oczywiście, że odpowiedź D
:D