2

@Dankho94isback Ryszarda „Gabrysia” Siarzewska, z zawodu żona-lafirynda ;)

2

@Eklerek może wreszcie się chłop mentalnie odbuduje…

0

@michaleu a widzisz, a ja się urodziłam. Jestem lepszym Warszawiakiem niż Ty xD

2

@Eklerek Anka może, a on co? Gorszy jakiś jest?

2

@Kgorecki2500 ja to bym bardziej stripsy wsunęła, jak wróci mi smak to się wybiorę, bo nawet dobry kurpon jest :P

1

@MateS jak Barcelona, to wiadomo, że Pedri też ;)

1

@Safrani a co Ty będziesz robił u mojego ojca?

0

@tadzik447 staram się nie pompować balonika

1

Nie ważne, kto wygra dzisiaj. Ważne, by w niedzielę wygrała Barcelona.

1

@Gary dzisiaj każdy może być każdym, nie zdziwi mnie jeśli jestem Marian, a o tym nie wiem xd

3

@Safrani to nie osoba klientowska, tylko @Safinetka się zlitowała xD

0

@michaleu a Ty się urodziłeś w Warszawie?

1

@michaleu ta ze zdjęcia pewnie też kiedyś lubiła tego Michała XD

2

@Batys akurat to miasto z metrem to jak wieś, dużo wieśniaków tu.. no tylko, że większe i z metrem xD

1

@michaleu skąd ta pewność? ^^

0

@esem91 bo ze mną nie ma nudy, nawet po rozstaniu xD
@michaleu przy pierwszej nadarzającej się okazji ;)

3

@Eklerek co oczywiście jest niezgodne z prawem, ale kto by tam prawo honorował w tym kraju xd

0

@michaleu kreatywny sposób na zerwanie, nie powiem xd

2

@Eklerek nic nie przebije tego, że ja kiedyś wysłałam nie to CV co trzeba, a i tak mnie zaprosili na rozmowę XD
Ale pracy nie dostałam, bo „młoda to zaraz na macierzyński pójdzie” xd

4

@Eklerek „w wolnej chwili lubię dyskutować z dziwnymi ludźmi na La Rambli, większość z nich to ta sama osoba” - tak każdy powinien sobie w CV pisać xd

2

@Luciano99 cóż poradzić… w świecie, w którym każda laska sama podaje się na tacy, chce być kebabem, po który trzeba pójść pieszo 5 km w zaspach śniegu xd

3

@Luciano99 na mnie nie działa

1

@AduŚ07 słaby moment w kalendarzu, niewiele do stracenia, bo tylko jeden konkurs.

2

@michaleu awatar xd

0

@michaleu nie poznałam Cię, będziesz bogaty xd

2

@Criss18Barca Kamil, musisz!

A tak poważnie. Ma wrażenie, że to Zakopane ma jakieś słabe miejsce w kalendarzu. Tuż po TCS, przed wyprawami do Japonii i zazwyczaj USA. Każdy to traktuje jak taki niepotrzebny przystanek, a w Zakopcu jest najlepiej.

4

@gumaz to ja powiem jak polityk-dyplomata. Na la Rambli jest wiele wspaniałych osób i kto był oparciem ten sam wie, że nim był. Niestety jest tu też garstka ludzi toksycznych, ale z racji, że nie chcę siać fermentu, to ich nie wymienię z nicku.

1

@FcPortoFan1999 tak samo, jak się przyjęły sztucznie zapełnione trybuny w pandemii xdd

0

@mrboom definitywnie nie ;)

1

@VAMOS1899LaMasia @Pedri16Future @majkiii oczywiście, że odpowiedź D
:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?