1

@sebasarna ja też

1

@Bejb dobrze, Leo

0

@addept Nie skomentuję nawet…

2

@paweldunajecfcb mnie przerażają Twoje posty, za każdym razem…

0

@kanver_ ja się pytam, co te herby faktycznie dają?

0

@addept @gumaz nie myślcie tak, bo to błędne myślenie.

1

@Witekk10 skoro tak się stało, to jest to znak, żeby już jej nie odblokowywać…

7

@Kgorecki2500 Osioł ze Shreka coś wie na ten temat :)

1

@Faro polecam powtórkę obejrzeć ;)

2

@MirusAmisz ja tylko przekazuję, to co ona kazała powiedzieć, bo przyznam szczerze, że znajduję się w mało komfortowej sytuacji.

4

@blakkudium widzę, że ktoś się na żartach nie zna…

2

@mrboom @jowita kazała Ci przekazać, że nie jest gruba.


Ale polej jej.

1

@Eklerek może i nie, ale my też bywamy wzrokowcami…

2

@Eklerek mów za siebie, dupeczko ;)

4

@Transu96 padło: „trzeba anulować bo przegramy”

3

@Popitek12 ten łysy jest młotem?

0

@tomek8756 @Gary @MesQueUnClub_87 który z Was, gagatki?

2

@Popitek12 @gumaz kim jest Oliwia?

0

@gumaz @Kozinho. chwilę zostawić Was samych i już nie w temacie jestem xd

2

Kot, Kubacki, Stoch, Wąsek, Tomasiak!

Kadra Polski na Zakopane

1

@Fc112 to dam Ci namiar na @Kessie i on je odzyska polubownie

1

@kundee siemano

0

@Pabtytu jak mi podasz więcej szczegółów, to może coś wykminię. Aczkolwiek nie obiecuję, bo nie mam doświadczenia z takimi sprawami. Jak coś, zapraszam na priv ;)

1

@Kozinho. Dlaczego przykrość? Ja właśnie mam pełen szacuneczek dla takich ludzi :D

5

@Sinirsey przepraszam bardzo, że jestem przyzwyczajona do wyższych standardów takich jak umowa xddd

2

@clyde może i banał, ale tam gdzie daje ostrą paprykę, dodaję też słodką i wtedy jest idealny balans :D

2

@NeroTFP1 „Trudne sprawy”

4

@Marusek a Pedri jest wart wszystkiego!

4

@Kapitan hawk przecież ja to od roku tłumaczę… aktualizowałam adres mailowy i mi cofnęło licznik, jeszcze w dodatku 2 dni na kwarantannie spędziłam

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?