July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasarna ja też
1
@Bejb dobrze, Leo
0
@addept Nie skomentuję nawet…
2
@paweldunajecfcb mnie przerażają Twoje posty, za każdym razem…
0
@kanver_ ja się pytam, co te herby faktycznie dają?
0
@addept @gumaz nie myślcie tak, bo to błędne myślenie.
1
@Witekk10 skoro tak się stało, to jest to znak, żeby już jej nie odblokowywać…
7
@Kgorecki2500 Osioł ze Shreka coś wie na ten temat :)
1
@Faro polecam powtórkę obejrzeć ;)
2
@MirusAmisz ja tylko przekazuję, to co ona kazała powiedzieć, bo przyznam szczerze, że znajduję się w mało komfortowej sytuacji.
4
@blakkudium widzę, że ktoś się na żartach nie zna…
2
@mrboom @jowita kazała Ci przekazać, że nie jest gruba.
Ale polej jej.
1
@Eklerek może i nie, ale my też bywamy wzrokowcami…
2
@Eklerek mów za siebie, dupeczko ;)
4
@Transu96 padło: „trzeba anulować bo przegramy”
3
@Popitek12 ten łysy jest młotem?
0
@tomek8756 @Gary @MesQueUnClub_87 który z Was, gagatki?
2
@Popitek12 @gumaz kim jest Oliwia?
0
@gumaz @Kozinho. chwilę zostawić Was samych i już nie w temacie jestem xd
2
Kot, Kubacki, Stoch, Wąsek, Tomasiak!
Kadra Polski na Zakopane
1
@Fc112 to dam Ci namiar na @Kessie i on je odzyska polubownie
1
@kundee siemano
0
@Pabtytu jak mi podasz więcej szczegółów, to może coś wykminię. Aczkolwiek nie obiecuję, bo nie mam doświadczenia z takimi sprawami. Jak coś, zapraszam na priv ;)
1
@Kozinho. Dlaczego przykrość? Ja właśnie mam pełen szacuneczek dla takich ludzi :D
5
@Sinirsey przepraszam bardzo, że jestem przyzwyczajona do wyższych standardów takich jak umowa xddd
2
@clyde może i banał, ale tam gdzie daje ostrą paprykę, dodaję też słodką i wtedy jest idealny balans :D
2
@NeroTFP1 „Trudne sprawy”
4
@Marusek a Pedri jest wart wszystkiego!
4
@Kapitan hawk przecież ja to od roku tłumaczę… aktualizowałam adres mailowy i mi cofnęło licznik, jeszcze w dodatku 2 dni na kwarantannie spędziłam
0
@BezglutenowyPedri Roony