July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jakchcesz duma z tego chłopca!
1
@LOPEZ16 w skokach bryndza. Kacper Tomasiak jest nadzieją, ale co będzie, to się okaże. Chłopak ma 18 lat dopiero i różnie może być.
1
@Pawlak1992 bardziej niż na początku, ale i tak, gdy tylko znajdę coś lepszego, to zmienię.
0
@Eklerek myślę, że jest tego świadomy.
1
@tadzik447 o proszę, ciekawe czy @Criss18Barca też było widać haha
A może staliście razem???
0
@gumaz ja bym poszła jakby chciał. Zawsze się można pokłócić trochę na żywo ;)
1
@tadzik447 tak :D
2
@LAMC_10 a dziękuję, mnie się akurat średnio podoba i już ustawiłam poprzedni (:
4
Jak ktoś jest chętny i ma możliwość, to na Eleven 1 właśnie zaczęła się powtórka ;)
0
@clyde nie da się go nie wychwalać, po prostu :)
16
Rapha za wczoraj dostaje ode mnie notę 20!
0
@tadzik447 konkurs był fatalny. Dobrze, że Barcelona poprawiła humor :D
3
Dzięki Ci Boże, że nie jestem obiektywnym kibicem :)
1
@Safrani za mnie postanowiło Pekappe :)
13
@Popitek12 najgorzej, to być kibicem realu xd
1
@LeszekFCB że on jest lepszy od Pedrusia? Nie rozśmieszajcie mnie XD
1
@Kozinho. Najwspanialszy!
20
No to kilkunastu milionerów biegających po trawie sprawiło, że humor do środy gitówa :D
3
@esem91 a @Kozinho. mnie się dziwił, że oglądam na klęczkach xD
0
@clyde deal done!
3
@Kozinho. Jeśli masz jakieś zboczone skojarzenia, to od razu Ci mówię, żebyś wziął rozpęd i walnął głową o ścianę xD
8
@gumaz różnie bywa, czasem to i na klęczkach się ogląda…
0
@Nazio_87 będę się delektować spektaklem, jedzenie by mnie tylko rozpraszało.
0
Trener Maciusiak podjął decyzję, że Kacper Tomasiak nie weźmie udziału w MŚ w lotach!
1
@Safinetka nie musisz być zazdrosna, męcz się z nim dalej ;)
1
@michaleu nic nie straciłeś…
0
@MessiForeverTheBest @Encore jest fanem Manuela Fettnera?
4
@Stinger_ Anze jest akurat swój chłop, więc spoko jeśli wygra.
4
Niech Manu już to wygra, będzie chociaż coś pozytywnego.
0
Ale Schustera teraz uziemiło…