3

@Jakchcesz duma z tego chłopca!

1

@LOPEZ16 w skokach bryndza. Kacper Tomasiak jest nadzieją, ale co będzie, to się okaże. Chłopak ma 18 lat dopiero i różnie może być.

1

@Pawlak1992 bardziej niż na początku, ale i tak, gdy tylko znajdę coś lepszego, to zmienię.

0

@Eklerek myślę, że jest tego świadomy.

1

@tadzik447 o proszę, ciekawe czy @Criss18Barca też było widać haha
A może staliście razem???

0

@gumaz ja bym poszła jakby chciał. Zawsze się można pokłócić trochę na żywo ;)

1

@tadzik447 tak :D

2

@LAMC_10 a dziękuję, mnie się akurat średnio podoba i już ustawiłam poprzedni (:

4

Jak ktoś jest chętny i ma możliwość, to na Eleven 1 właśnie zaczęła się powtórka ;)

0

@clyde nie da się go nie wychwalać, po prostu :)

16

Rapha za wczoraj dostaje ode mnie notę 20!

0

@tadzik447 konkurs był fatalny. Dobrze, że Barcelona poprawiła humor :D

3

Dzięki Ci Boże, że nie jestem obiektywnym kibicem :)

1

@Safrani za mnie postanowiło Pekappe :)

13

@Popitek12 najgorzej, to być kibicem realu xd

1

@LeszekFCB że on jest lepszy od Pedrusia? Nie rozśmieszajcie mnie XD

1

@Kozinho. Najwspanialszy!

20

No to kilkunastu milionerów biegających po trawie sprawiło, że humor do środy gitówa :D

3

@esem91 a @Kozinho. mnie się dziwił, że oglądam na klęczkach xD

0

@clyde deal done!

3

@Kozinho. Jeśli masz jakieś zboczone skojarzenia, to od razu Ci mówię, żebyś wziął rozpęd i walnął głową o ścianę xD

8

@gumaz różnie bywa, czasem to i na klęczkach się ogląda…

0

@Nazio_87 będę się delektować spektaklem, jedzenie by mnie tylko rozpraszało.

0

Trener Maciusiak podjął decyzję, że Kacper Tomasiak nie weźmie udziału w MŚ w lotach!

1

@Safinetka nie musisz być zazdrosna, męcz się z nim dalej ;)

1

@michaleu nic nie straciłeś…

0

@MessiForeverTheBest @Encore jest fanem Manuela Fettnera?

4

@Stinger_ Anze jest akurat swój chłop, więc spoko jeśli wygra.

4

Niech Manu już to wygra, będzie chociaż coś pozytywnego.

0

Ale Schustera teraz uziemiło…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?