2

@majkiii też tak myślę

1

@michaleu a no to jak masz sztuczną, to do 2 lutego możesz trzymać, tak polskim zwyczajem :)

3

@NeroTFP1 tylko czy Klopp by chciał do takiego wariatkowa?

2

@Arden Hansi: potrzymajcie mi piwo!

24

Jak to mówią: Nie ciesz się dziadku z czyjegoś wypadku!

A z drugiej strony pięknie się patrzy, jak real sam na głupi ryj upadł buahahahaha

0

@michaleu no tak liturgicznie się wczoraj skończył ten okres…
Co do choinki to zazdro, bo ja musiałam rozebrać w zeszłym tygodniu, dlatego że uschła bardzo :(

1

@Popitek12 powiedzmy, że Ci wierzę, ale pamiętaj, że trzymam za Ciebie kciuki ;)

0

@michaleu nie ma. Wczoraj zakończył się okres Bożego Narodzenia. Czapeczka będzie w wigilię dopiero ;)

3

@Bolton A masz!

46

Nie jeździjcie już tak po tym realu. Nie nadążam dawać herbów!

0

@michaleu szkoda :(

0

@michaleu coooo???

2

@Laminedependencia panie, to dopiero się zaczęło, a pan już pytasz o koniec?

0

@Popitek12 czyli chcesz zagłodzić chłopa na śmierć, żeby ona znowu była wolna, tak?

5

@esem91 No racja. Ja nie wiem, co złego jest w zjeżdżania na jabłuszku czy sankach…

2

@Pawlak1992 nie no, aż tak to nie. Ale jego stand upy to przemoc xD

3

@Pawlak1992 też nie. Jeśli moje miejsce pracy przypomina jakikolwiek serial to „The Office” XD

0

@Pawlak1992 ani trochę xd

0

@Pawlak1992 wiesz co, generalnie problem nie tkwi w tym, czym się zajmuję (prawo rodzinne), ale bardziej w tym jak wygląda praca w tym konkretnym miejscu i jakie mam w nim możliwości rozwoju. Jeśli komuś odpowiada takie ślizganie się z miesiąca na miesiąc w kancelarii typu korpo to spoko, dla mnie to po prostu punkcik w CV.

3

@Jakchcesz duma z tego chłopca!

1

@LOPEZ16 w skokach bryndza. Kacper Tomasiak jest nadzieją, ale co będzie, to się okaże. Chłopak ma 18 lat dopiero i różnie może być.

1

@Pawlak1992 bardziej niż na początku, ale i tak, gdy tylko znajdę coś lepszego, to zmienię.

0

@Eklerek myślę, że jest tego świadomy.

1

@tadzik447 o proszę, ciekawe czy @Criss18Barca też było widać haha
A może staliście razem???

0

@gumaz ja bym poszła jakby chciał. Zawsze się można pokłócić trochę na żywo ;)

1

@tadzik447 tak :D

2

@LAMC_10 a dziękuję, mnie się akurat średnio podoba i już ustawiłam poprzedni (:

4

Jak ktoś jest chętny i ma możliwość, to na Eleven 1 właśnie zaczęła się powtórka ;)

0

@clyde nie da się go nie wychwalać, po prostu :)

16

Rapha za wczoraj dostaje ode mnie notę 20!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?