July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@majkiii też tak myślę
1
@michaleu a no to jak masz sztuczną, to do 2 lutego możesz trzymać, tak polskim zwyczajem :)
3
@NeroTFP1 tylko czy Klopp by chciał do takiego wariatkowa?
2
@Arden Hansi: potrzymajcie mi piwo!
24
Jak to mówią: Nie ciesz się dziadku z czyjegoś wypadku!
A z drugiej strony pięknie się patrzy, jak real sam na głupi ryj upadł buahahahaha
0
@michaleu no tak liturgicznie się wczoraj skończył ten okres…
Co do choinki to zazdro, bo ja musiałam rozebrać w zeszłym tygodniu, dlatego że uschła bardzo :(
1
@Popitek12 powiedzmy, że Ci wierzę, ale pamiętaj, że trzymam za Ciebie kciuki ;)
0
@michaleu nie ma. Wczoraj zakończył się okres Bożego Narodzenia. Czapeczka będzie w wigilię dopiero ;)
3
@Bolton A masz!
46
Nie jeździjcie już tak po tym realu. Nie nadążam dawać herbów!
0
@michaleu szkoda :(
0
@michaleu coooo???
2
@Laminedependencia panie, to dopiero się zaczęło, a pan już pytasz o koniec?
0
@Popitek12 czyli chcesz zagłodzić chłopa na śmierć, żeby ona znowu była wolna, tak?
5
@esem91 No racja. Ja nie wiem, co złego jest w zjeżdżania na jabłuszku czy sankach…
2
@Pawlak1992 nie no, aż tak to nie. Ale jego stand upy to przemoc xD
3
@Pawlak1992 też nie. Jeśli moje miejsce pracy przypomina jakikolwiek serial to „The Office” XD
0
@Pawlak1992 ani trochę xd
0
@Pawlak1992 wiesz co, generalnie problem nie tkwi w tym, czym się zajmuję (prawo rodzinne), ale bardziej w tym jak wygląda praca w tym konkretnym miejscu i jakie mam w nim możliwości rozwoju. Jeśli komuś odpowiada takie ślizganie się z miesiąca na miesiąc w kancelarii typu korpo to spoko, dla mnie to po prostu punkcik w CV.
3
@Jakchcesz duma z tego chłopca!
1
@LOPEZ16 w skokach bryndza. Kacper Tomasiak jest nadzieją, ale co będzie, to się okaże. Chłopak ma 18 lat dopiero i różnie może być.
1
@Pawlak1992 bardziej niż na początku, ale i tak, gdy tylko znajdę coś lepszego, to zmienię.
0
@Eklerek myślę, że jest tego świadomy.
1
@tadzik447 o proszę, ciekawe czy @Criss18Barca też było widać haha
A może staliście razem???
0
@gumaz ja bym poszła jakby chciał. Zawsze się można pokłócić trochę na żywo ;)
1
@tadzik447 tak :D
2
@LAMC_10 a dziękuję, mnie się akurat średnio podoba i już ustawiłam poprzedni (:
4
Jak ktoś jest chętny i ma możliwość, to na Eleven 1 właśnie zaczęła się powtórka ;)
0
@clyde nie da się go nie wychwalać, po prostu :)
16
Rapha za wczoraj dostaje ode mnie notę 20!