July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek to się nazywa miłość na zabój xd
0
@pax Nie wiem, czy można porównywać. Natomiast o przypadku z Grójca, gdzie kobieta umarła po cesarce też jest stosunkowo cicho. O aborcji było głośno, a jakoś o opiekę w trakcie ciąży i okołoporodową panie nazywające się obrończyniami praw kobiet nieszczególnie się troszczą. Już pomijam tę butlę, bo tu mógł nikt ze szpitala nie zawinić. Ale chcę zwrócić uwagę na to, że prawa kobiet, to nie tylko prawo do aborcji, a panie z Lewicy, odkąd weszły do rządu, dziwnym trafem przestały o tym mówić.
0
@Kamiloza91 na pewno nie w skokach
0
@pax Ale kwestia Izabeli z Pszczyny to też błąd lekarski, a nawet trafniej by było powiedzieć: zaniedbanie. Nikt nigdy nie podważał przesłanki zagrożenia życia matki, a mimo to lekarze nie doprowadzili do terminacji ciąży ze względu na to zagrożenie. Czyli problem był w decyzji lekarza.
3
@bartulek98 dlatego, że Roony miał krwotok z nosa i wolał go nie wystawiać.
2
@misterio szkoda, że mu zabrakło żeby wejść do konkursu. Chłop jednak śrubuje rekord.
10
@Frimpong to krótką masz pamięć, skoro od maja nie pamiętasz :(
5
@LOPEZ16 teraz Lewica jest w koalicji. Teraz nie ma piekła kobiet.
2
@MichalZZZ Dzień dobry, warto przypomnieć, że 11 stycznia 2026 galaktyczny Real Madryt rozbił słabą Barcelonę 2:3 w finale nic nie wartego pucharu.
2
@ranger3120 w poniedziałek
0
@addept ja już Ci mówiłam, żebyś nie brał z tego pana przykładu
0
@Kozinho. Redakcja kazała zadzwonić, to dzwonię.
0
@addept z żadną ciocią nie śpi. Wujek Fermin oddzwonił. Dojeżdżają już na lotnisko i wracają do Barcelony.
0
@burcioszka Hansi mnie nie wpuszcza do szatni :(
0
@Krzysztof1987 no właśnie chciałam go zapytać… :/
4
Dzwonię do Fermina, ale nie odbiera…
0
@Fake69 półfinały
31
Dziękuję Wam chłopcy, że nie zepsuliście nam zabawy ;)
1
@DragonxNF - o zamążpójściu myślę
- czyim?
- no swojem.
0
@Pussy Patrol widziałeś jak się roztył?
1
@Kessie i okej!!!
1
@Azi trzeba być za nim, bo przed nim niebezpiecznie. No chyba, że jest się kobietą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sapos93 Rooney już dawno w piłkę nie gra. Chyba ciężko by było.
2
@Kozinho. Taki święty, a jednak nieświęty xD
0
@seba90 drugi gej
1
@ParlesCuyol5 „Pedryl” brzmi jakby to był pigmentopozytywny małpiszon. Szanujmy się.
0
@Kozinho. Ten tego znaczy się gonię go do odkurzacza, odśnieżania itp. Jest w ciągłym ruchu :P
0
@Kozinho. Ten rozruszany to grzeje ławę XD
4
Dopiero ogarnęłam, że Casado jest na boisku…
Bardzo przykry zjazd :(