1

@Eklerek bardzo. To był herbapect…

3

@Technik dokładnie tak to działa

@Vurt mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i więcej mnie nie nominujecie :)

1

@Batys w przyszłym roku nominuję Cię na debiutanta roku. Skoro ja mogłam wygrać po 9 latach, to Ty możesz po 20 ;)

3

@Aragorn33 bo w zeszłym roku zaktualizowałam maila

@ProMILs mulciaki są dla słabych. Wystarczy, że wejdziesz w mój pierwszy komentarz i zobaczysz datę ;)

0

@LAMC_10 co oznacza „jeszcze nie”? Jakaś furtka otwarta?

@Eklerek kielonek wleciał ;)

1

@FcPortoFan1999 debiut też, żadna ze mnie debiutantka. Widzisz Oski, bo tak to jest. Człowiek mówi, żeby tego nie robili, a oni to robią.

0

@jacobFCB dzięki :)

1

@DragonxNF Dzięki :)

0

@Czajka90 dzięki :D skoro ja jestem debiutantką, to Ciebie jeszcze tu nie ma xd

1

@Eklerek fatum, los, przeznaczenie (:

0

@Torras bo ja nawoływałam, by na mnie nie głosować ;) Vamos Polska!

3

@fejkenq w sumie trafiłeś z tym, że ja i @Kessie obok siebie, ale nie trafiłeś z tym, że dżentelmeńsko pilnuje mnie @MesQueUnClub_87 ;)

36

Wracam do domu i patrzę, że będąc aktywną użytkowniczką tegoż padołu od niemal 9 lat zostałam DEBIUTEM ROKU…

Także wszystkim głosującym dziękuję za głosy i chętnie się dowiem, co Wami kierowało żeby na mnie głosować.

Widzę też, że w plebiscycie Złotej Piłki wylądowałam na jednej półce z @MesQueUnClub_87! Przybij pionę ziomek, wiedz, że to wszystko dzięki mnie, bo na Ciebie głosowałam ;)

Gratuluję @Luciano99, oby to był dobry omen, że skoro on obronił ZP, to i Barcelona obroni w tym sezonie wszystko, choć zdobyła w zeszłym. A, że Lucek został też dodatkowo wyróżniony jako PROROK ROKU, to i Barcelona niech zdobędzie jego wzorem dodatkowe trofeum ^^

Graty również dla @FcPortoFan1999 @Kessie i @Danny Gaucho :D

3

@Eoren kiecka do ziemi i po problemie ;)

1

@gumaz aż mi się przypomniały słowa mojego kolegi z pracy, że on nie chce mieć dzieci dla siebie, tylko chce być dla nich. Szczerze, to się wzruszyłam jak to powiedział.

0

@Popitek12 zostanie, masz moje słowo!

0

Nie piszcie, że płacz jakby odchodził Pedri, bo jakby Pedri odchodził to ja bym najbardziej kwiczała, a tego nie robię.

1

@Safrani w Otwocku akurat zawsze mokro xd

0

@michaleu Nie, ani trochę,

0

@michaleu a nie, to jak chciałeś głosować na mnie, to nie masz za co przepraszać…

0

@michaleu no i zawiodłeś mnie…

2

@Faro niestety…

1

@Eto'o9 R10 chyba, że jesteś Zygzakiem McQueenem

1

@Eklerek w sumie to też nie… xd

1

@Eklerek nie no, aż tak to nie…

2

@Eklerek to się nazywa miłość na zabój xd

0

@pax Nie wiem, czy można porównywać. Natomiast o przypadku z Grójca, gdzie kobieta umarła po cesarce też jest stosunkowo cicho. O aborcji było głośno, a jakoś o opiekę w trakcie ciąży i okołoporodową panie nazywające się obrończyniami praw kobiet nieszczególnie się troszczą. Już pomijam tę butlę, bo tu mógł nikt ze szpitala nie zawinić. Ale chcę zwrócić uwagę na to, że prawa kobiet, to nie tylko prawo do aborcji, a panie z Lewicy, odkąd weszły do rządu, dziwnym trafem przestały o tym mówić.

0

@Kamiloza91 na pewno nie w skokach

0

@pax Ale kwestia Izabeli z Pszczyny to też błąd lekarski, a nawet trafniej by było powiedzieć: zaniedbanie. Nikt nigdy nie podważał przesłanki zagrożenia życia matki, a mimo to lekarze nie doprowadzili do terminacji ciąży ze względu na to zagrożenie. Czyli problem był w decyzji lekarza.

3

@bartulek98 dlatego, że Roony miał krwotok z nosa i wolał go nie wystawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?