9

@Safrani pączkowanie to będzie 12 lutego :)

5

@Safrani dobrze, że ja mam za sztywny kręgosłup i nie mogłabym tak zrobić sobie dziecka z byle kim…

0

@Krzysztof1987 to było wesele bez atrakcji :(

2

@macio_944 wchodzić tam, to jak wchodzić do burdelu. Dziękuję za takie atrakcje.

0

@mmaciass o Krzysztofie Jakubie Stanowskim w klubie go-go.

0

@mmaciass pierwszą żoną Lisa była Kinga Rusin, świadkowała im Hanna Smoktunowicz, aktualnie Hanna Lis ;)

1

@Bolton sam fakt, że poślubił świadkową swojej pierwszej żony xd

1

@michaleu i tak za bardzo o nic nie walczymy… chociaż ja akurat lubię drużynówki. Mikstów nie lubię.

1

@Stinger_ a czy ja mówię, że zdziwienie… po prostu taki jest fakt.
@michaleu tylko, że jedno i drugie mam na telewizji, więc ciężko będzie… będę po prostu śledzić kiedy nasi i przełączać na ich skoki.

1

@michaleu tylko drużynówka się z meczem Barçy nakłada… :/

0

@Criss18Barca kurde, szybszy xd

3

Joniak, Kot, Kubacki, Stoch, Zniszczoł, Żyła
- kadra na MŚ w Lotach!

0

@clyde u mnie nigdzie nie ma butelkomatów nadal… butelek z kaucją zresztą też.

1

@gaucho104 o widzisz, a ja jako baba, wyszłam z wesela i nie pamiętałam nic poza dekoracjami kwiatowymi, ale to dlatego, że młoda wysłała mi zdjęcie dzień przed jak je składali haha
Ale umówmy się, najważniejsze, żeby było schludnie i estetycznie, nie musi być niewiadomo co, bo to i tak wyląduje w koszu po weselu ;)

1

@Rifek no tak, ale ludzie przez to, jaka jest cena talerzyka dają teraz dużo więcej niż kiedyś. 2 tysiące od pary to już teraz często się zdarza.

4

@Patinka353 13 zdaje się

0

@Rifek cena talerzyka mocno zawyża średnią ;)

4

@fart moi mają bardzo długi film z wesela i szczerze… fajny, bo jest wszystko pokazane jak było. Ja się sama świetnie bawię za każdym razem jak to oglądam. No i też super pamiątka, bo wielu ludzi już z nami nie ma, a można usłyszeć nawet ich głosy :D
@Hektor16 jeszcze co mogę podpowiedzieć: nie dajcie się wrobić przypadkiem, w prezent od znajomej fotografki w formie takiej, że zamiast koperty porobi Wam zdjęcia, bo moja kumpela na to poszła, dlatego, że robili bardzo budżetowe wesele i bardzo szybko ze względu na zaawansowaną ciążę. Typiara zaginęła ze zdjęciami i odezwała się 3 dni po porodzie, z tekstem, że jednak chciałaby kasę za te zdjęcia…

3

@fart @Toretto prawda jest taka, że na weselu poza parą młoda liczą się trzy rzeczy: jedzenie, alkohol i dobra muzyka do zabawy (taneczna, niekoniecznie disco polo).
Wesele moich rodziców było bez ozdób, słodkich i wiejskich stołów, barmanów, połykaczy ognia itp, a każdy kto był, do dzisiaj mówi, że to najlepsze wesele na jakim był. Mimo, że minęło już 30 lat. I faktycznie, na filmie widać, że ludzie cały czas się bawili. Zarówno wujki/ciotki, znajomi jak i dzieciaki.

7

@Hektor16 z perspektywy jedynie gościa powiem tak: nie inwestujcie w niepotrzebną dekorację - goście po wyjściu zapomną koloru serwetek czy gatunku kwiatów, a wydacie niepotrzebną kasę. Żeby było ładnie nie musicie wydawać milionów, dużo rzeczy można kupić za grosze na jakimś shein.

Druga sprawa: lepszy dobry DJ niż słaba orkiestra.
Również tort - nie musi być spektakularny, bo nie będziecie go dojadać całą rodziną tydzień. Wystarczy mały, ale dobry.

0

@Eklerek kurdeeee fakt xD

1

@Eklerek kto by nie był uśmiechnięty, jakby dostał takie żarełko?

9

Ale co mi serce pękło po faulu Solera, to moje…

Oby wszystko było dobrze.

3

@esem91 ale odziwo komentatorzy z C+ powiedzieli, że ich ekspert (były hiszpański sędzia) powiedział, że ta bramka powinna być anulowana.

1

@Mlodypro101 także głowy do góry! Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@Barca_bwo wtedy wszyscy myśleliśmy tak samo…

0

@TR3YWAY przyjmuję winę na klatę

6

2015 i tyle Wam powiem…

3

Wszyscy wiemy, co Robert krzyknął…

0

@damian16161212 no nie wolno i tak jest pod każdym takim pytaniem, że ktoś (najczęściej Oski) pisze, że to niebezpieczne tak pytać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?