July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dani, dziękuję ❤️
2
Liga Negreiry XD
1
@Bilon87 i usłyszeli ;)
1
@Popitek12 szczęśliwy i okej :)
0
@FcPortoFan1999 Oski, czemu atakujesz Rooniego?
0
@Bilon87 jak to dlaczego? Żeby usłyszeli w Pradze…
1
@D10SLEO @heniusss to nie skakanie.
Po prostu znalazł w szafie flaszkę z bimbrem i myślał, że to herbata. On jest pijany.
2
Ja Was przepraszam za dzisiejszą dyspozycję Pedriego :(
1
@Eklerek no widzisz księżycku :*
1
@Eklerek drink by Siara
0
@Eklerek hmmm :(
A tomato może być?
0
@Eklerek nalewka z kompocikiem się nada?
3
@Popitek12 na patelsonie, to będą pączki w tłusty czwartek
2
@kubix05 serwetka Ci nie zasłania?
4
@gumaz jak z prezentem dla babuni, to nawet ten gorszy wnuczek może
1
Komu jeszcze szarlotki przed meczem? Jedzcie, bo się zmarnuje wnusie!
0
@Popitek12 Fermin dziś jako Joker.
2
@RobiS a miałeś opcję poprosić, żeby zrobili cieplej czy nie?
3
@Pedri16Future nie jestem za mundurkami, ale też nie za tym, na co się pozwala w dzisiejszej szkole. Jednak strój i ogólnie wygląd do szkoły powinien być jako tako schludny. I też kultura… siedzenie w czapkach czy kapturach na lekcjach. Zresztą, to mi się nie podobało też na studiach, jak strojem na egzamin przeważającej większości był wyciągnięty dawniej biały sweter i czarne dresy.
4
@gumaz pieniądze z wafla
0
@Giwera a mnie, poza kilkoma piosenkami, fatalnie się ich słucha… mimo, że za dzieciaka byłam ich psychofanką.
1
@Katalończyk 99 jak ja to kiedyś napisałam, to zostałam za to pojechana.
Także życzę Ci twardego tyłka ;)
1
@kulek22 dobrze, dziadku
1
@Sulimo dzięki :D
1
@Kgorecki2500 Piątnica truskawka kiwi :)
5
@barteq złudną. I bardzo dobrze.
3
@D10SLEO za takie słowa powinien dostać piorunem z czystego nieba.
5
@Esteban_ gorzej jak zażąda spłaty długu w naturze ^^
2
@Jakchcesz obawiam się, że jak nie spotkasz się z babą z banku, to przyjdzie do Ciebie baba od komornika. Wybierz mądrze!
0
@michaleu nie lubię oglądać ludzi jeżdżących na rowerze…