2

Dani, dziękuję ❤️

2

Liga Negreiry XD

1

@Bilon87 i usłyszeli ;)

1

@Popitek12 szczęśliwy i okej :)

0

@FcPortoFan1999 Oski, czemu atakujesz Rooniego?

0

@Bilon87 jak to dlaczego? Żeby usłyszeli w Pradze…

1

@D10SLEO @heniusss to nie skakanie.
Po prostu znalazł w szafie flaszkę z bimbrem i myślał, że to herbata. On jest pijany.

2

Ja Was przepraszam za dzisiejszą dyspozycję Pedriego :(

1

@Eklerek no widzisz księżycku :*

1

@Eklerek drink by Siara

0

@Eklerek hmmm :(
A tomato może być?

0

@Eklerek nalewka z kompocikiem się nada?

3

@Popitek12 na patelsonie, to będą pączki w tłusty czwartek

2

@kubix05 serwetka Ci nie zasłania?

4

@gumaz jak z prezentem dla babuni, to nawet ten gorszy wnuczek może

1

Komu jeszcze szarlotki przed meczem? Jedzcie, bo się zmarnuje wnusie!

0

@Popitek12 Fermin dziś jako Joker.

2

@RobiS a miałeś opcję poprosić, żeby zrobili cieplej czy nie?

3

@Pedri16Future nie jestem za mundurkami, ale też nie za tym, na co się pozwala w dzisiejszej szkole. Jednak strój i ogólnie wygląd do szkoły powinien być jako tako schludny. I też kultura… siedzenie w czapkach czy kapturach na lekcjach. Zresztą, to mi się nie podobało też na studiach, jak strojem na egzamin przeważającej większości był wyciągnięty dawniej biały sweter i czarne dresy.

4

@gumaz pieniądze z wafla

0

@Giwera a mnie, poza kilkoma piosenkami, fatalnie się ich słucha… mimo, że za dzieciaka byłam ich psychofanką.

1

@Katalończyk 99 jak ja to kiedyś napisałam, to zostałam za to pojechana.
Także życzę Ci twardego tyłka ;)

1

@kulek22 dobrze, dziadku

1

@Sulimo dzięki :D

1

@Kgorecki2500 Piątnica truskawka kiwi :)

5

@barteq złudną. I bardzo dobrze.

3

@D10SLEO za takie słowa powinien dostać piorunem z czystego nieba.

5

@Esteban_ gorzej jak zażąda spłaty długu w naturze ^^

2

@Jakchcesz obawiam się, że jak nie spotkasz się z babą z banku, to przyjdzie do Ciebie baba od komornika. Wybierz mądrze!

0

@michaleu nie lubię oglądać ludzi jeżdżących na rowerze…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?