July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 a cóż mi opiniować? Co kto lubi. Ja bym sobie nie zrobiła czegoś takiego. Jak to mówią „Ferrari się nie okleja”.
1
@Gary braliście ślub w strojach Barcelony?
1
@Hektor16 i słusznie ;)
1
@kundee może, może…
1
@FcPortoFan1999 może… ale ja bym raczej nie traciła już na nią energii na jego miejscu… potem będzie narzekał, że musi odpoczywać w pracy od niej…
@kundee nie ma za co ;)
2
@kundee ja myślę, że powiedziała Ci tak, żebyś nie marnował na nią swojego cennego czasu. Jest w tym pewien rodzaj szczerości i szacunku do Twojego czasu. Polemizowałabym tylko z jej kulturą osobistą .
0
@Bzyczekk no chyba nie…
0
@BorzyKrzys a kto tak powiedział? A może ona też pracuje? Poza tym, zapomniałeś o ciąży, połogu i laktacji. To nie tak, że urodziła i już jest git. Rzecz w tym, że ojcowie często są nieobecni duchem, bo przecież takie małe to tylko matki potrzebuje… No nie. Potrzebuje obojga.
0
@FcPortoFan1999 w Mińsku Mazowieckim widać, mam info
2
@MessiForeverTheBest cham (odpowiedź, nie że Ciebie obrażam xd)
5
@JimMorrisonFCB przecież, to tylko jej dziecko…
1
@Bzyczekk ale dyskusję zmontowałeś XD
1
@Kozinho. Ja mam sposób, żeby piec na poziomie najbliższym do grzałki i też fajnie wychodzi :)
0
@Kozinho. Uuuu, ja też niedawno robiłam. A masz piecyk do pizzy albo kamień czy sposobem?
1
Komentarz usunięty
3
@Comentateiro od każdego jedzenia można umrzeć, zależy od dawki
@Kozinho. opinia
1
Komentarz usunięty
0
@Kozinho. Drożdżowe czy na pianie?
0
@Kozinho. Strzelam, że tak xd
8
Komentarz usunięty
1
@Kozinho. O Ty! Ja też mam racuchy!
2
@Kazragore ale nadal nie myliłabym pełnej zdolności do czynności prawnych z dorosłością i dojrzałością.
18
@Safrani niby może… ale tak naprawdę, co taki człowiek wie o dorosłym życiu? Ja sama nie wiedziałam na co iść.
46
@Safrani ja bym nie przesadzała, że człowiek 18-20 letni jest dorosły… To takie szczypiorki na wiosnę.
3
@ranger3120 9/10 maja może nawet zremisować, a i tak będzie.
2
@gumaz ale zanim rzuci, to przeczyta…
5
@macio_944 znając @Kessie to on jeszcze mu ukradnie jego
7
@ZwyklyCuler48 trzymam kurczowo torebkę
1
@gumaz niestety, nic z tamtego czasu nie pamiętam :(
8
@NeroTFP1 Jest rok 2000. Pluskam się w wodach płodowych, nie mam żadnych zmartwień :)