2

@LAMC_10 a cóż mi opiniować? Co kto lubi. Ja bym sobie nie zrobiła czegoś takiego. Jak to mówią „Ferrari się nie okleja”.

1

@Gary braliście ślub w strojach Barcelony?

1

@Hektor16 i słusznie ;)

1

@kundee może, może…

1

@FcPortoFan1999 może… ale ja bym raczej nie traciła już na nią energii na jego miejscu… potem będzie narzekał, że musi odpoczywać w pracy od niej…

@kundee nie ma za co ;)

2

@kundee ja myślę, że powiedziała Ci tak, żebyś nie marnował na nią swojego cennego czasu. Jest w tym pewien rodzaj szczerości i szacunku do Twojego czasu. Polemizowałabym tylko z jej kulturą osobistą .

0

@Bzyczekk no chyba nie…

0

@BorzyKrzys a kto tak powiedział? A może ona też pracuje? Poza tym, zapomniałeś o ciąży, połogu i laktacji. To nie tak, że urodziła i już jest git. Rzecz w tym, że ojcowie często są nieobecni duchem, bo przecież takie małe to tylko matki potrzebuje… No nie. Potrzebuje obojga.

0

@FcPortoFan1999 w Mińsku Mazowieckim widać, mam info

2

@MessiForeverTheBest cham (odpowiedź, nie że Ciebie obrażam xd)

5

@JimMorrisonFCB przecież, to tylko jej dziecko…

1

@Bzyczekk ale dyskusję zmontowałeś XD

1

@Kozinho. Ja mam sposób, żeby piec na poziomie najbliższym do grzałki i też fajnie wychodzi :)

0

@Kozinho. Uuuu, ja też niedawno robiłam. A masz piecyk do pizzy albo kamień czy sposobem?

1

Komentarz usunięty

3

@Comentateiro od każdego jedzenia można umrzeć, zależy od dawki

@Kozinho. opinia

1

Komentarz usunięty

0

@Kozinho. Drożdżowe czy na pianie?

0

@Kozinho. Strzelam, że tak xd

8

Komentarz usunięty

1

@Kozinho. O Ty! Ja też mam racuchy!

2

@Kazragore ale nadal nie myliłabym pełnej zdolności do czynności prawnych z dorosłością i dojrzałością.

18

@Safrani niby może… ale tak naprawdę, co taki człowiek wie o dorosłym życiu? Ja sama nie wiedziałam na co iść.

46

@Safrani ja bym nie przesadzała, że człowiek 18-20 letni jest dorosły… To takie szczypiorki na wiosnę.

3

@ranger3120 9/10 maja może nawet zremisować, a i tak będzie.

2

@gumaz ale zanim rzuci, to przeczyta…

5

@macio_944 znając @Kessie to on jeszcze mu ukradnie jego

7

@ZwyklyCuler48 trzymam kurczowo torebkę

1

@gumaz niestety, nic z tamtego czasu nie pamiętam :(

8

@NeroTFP1 Jest rok 2000. Pluskam się w wodach płodowych, nie mam żadnych zmartwień :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?