July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 to ostatnie zdjęcie, to jakiś nieśmieszny fotomontaż… Pedriemu się bardzo nie podoba.
2
@NeroTFP1 ojeju Bródka… pamiętam jak akurat delektowałam się feriami, czekałam na wieczorny mecz Barcelony i konkurs na dużej skoczni i przerzucałam kanały w tv, a oni tam podgrzewają atmosferę i zostawiłam. Pierwszy i ostatni raz oglądałam ten sport, ale podobało mi się :)
2
@krycha2201 była, jest i będzie dopóki nie osiwieje :)
1
@VegetaPolska Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór? TOP!
1
@macio_944 ja się staram nie pamiętać złego :)
1
@Bocheno1 pięknie brzmi :D
1
@Kapitan hawk czyli u Ciebie w negatywnym sensie te ciary i łzy…
11
Jakie wydarzenia w historii sportu nadal powodują u Was ciary na skórze i łzy w oczach???
U mnie to cały czas jest 6:1 z PSG i Mistrzostwa Świata na skoczni normalnej w Seefeld 2019.
1
@Popitek12 od imienia, ale dokładnej genezy Ci nie wyjaśnię, bo to dawno było. Dzisiaj pewnie bym coś lepszego wymyśliła np. PaniGonzalez…
4
@Popitek12 Dramat. Ja cały czas mówię, żebyście z głową wybierali kobiety, ale skoro wybrał real, to i kobiety nie mógł dobrze wybrać…
2
@Popitek12 nie obejrzysz zdjęć z gimnazjum, jeśli ich nie masz ^^
5
@Kgorecki2500 to wygląda jak akt małżeństwa dla rozwodników, którzy zawierają następne małżeństwo xd
4
@Kessie jaka jest prawdziwa prawda to nigdy się nie dowiecie.
1
@Arkon nie kiboli, tylko Rzeczypospolitej Polskiej ;)
0
@addept szczególnie, że ja nie lubię piwa, synek :D
0
@FcPortoFan1999 może i wielu, ale słabo stalkują xD
0
@FcPortoFan1999 raczej gapiostwo innych
1
@FcPortoFan1999 tak się nie udzielałam, że z Tobą Oski to odkąd pamiętam cały czas dyskutuję. Chyba odkąd tu jesteś.
3
@Jakchcesz @FcPortoFan1999 ja dalej się nie dowiedziałam, co kierowało ludźmi, którzy głosowali na mnie w kategorii, w której wygrałam.
4
@FcPortoFan1999 Oski, stukniemy puchara?
2
@wpwelement o mamo! Teraz będziemy cały rok mieli to znamię haha
Dzięki :D
2
@TR3YWAY jak wpadają niezapowiedziani, to uznaj, że to Jehowi i napij się sam!
Najlepszego ;)
1
@Kubajnos345 ale co pompowali, że Kacper będzie walczył o wysokie miejsce, a wiedzę, że nawet do drugiej serii nie wszedł… dobrze, że też postawiłam na wyspanie się.
1
@Jonyx Gratulacje!!!
0
@addept dobrze, zaraz kupię
1
@Batys idę zanim dostanę bana za dyskusję z panami
1
@Batys Ja Ci mogę co najwyżej dać zielonego i idę spać.
3
@Eklerek Nie mam pojęcia, ja tu jestem pierwszy raz i to przez przypadek. Zagubiłam się na La Rambli XD
3
@Kozinho. Ja nawet nie mam pewności, czy Wy jesteście mężczyznami, tak samo jak Wy nie macie pewności czy jestem kobietą xddd
@macio_944 nie o „spokój” jest problem…
1
@Kozinho. Przepraszam, ale to akurat Ty i @macio_944 użyliście pewne brzydkie słowo, nie ja XD