1

@Pawlak1992 to ostatnie zdjęcie, to jakiś nieśmieszny fotomontaż… Pedriemu się bardzo nie podoba.

2

@NeroTFP1 ojeju Bródka… pamiętam jak akurat delektowałam się feriami, czekałam na wieczorny mecz Barcelony i konkurs na dużej skoczni i przerzucałam kanały w tv, a oni tam podgrzewają atmosferę i zostawiłam. Pierwszy i ostatni raz oglądałam ten sport, ale podobało mi się :)

2

@krycha2201 była, jest i będzie dopóki nie osiwieje :)

1

@VegetaPolska Wojtek „Kamil mnie bił w szkole” Topór? TOP!

1

@macio_944 ja się staram nie pamiętać złego :)

1

@Bocheno1 pięknie brzmi :D

1

@Kapitan hawk czyli u Ciebie w negatywnym sensie te ciary i łzy…

11

Jakie wydarzenia w historii sportu nadal powodują u Was ciary na skórze i łzy w oczach???

U mnie to cały czas jest 6:1 z PSG i Mistrzostwa Świata na skoczni normalnej w Seefeld 2019.

1

@Popitek12 od imienia, ale dokładnej genezy Ci nie wyjaśnię, bo to dawno było. Dzisiaj pewnie bym coś lepszego wymyśliła np. PaniGonzalez…

4

@Popitek12 Dramat. Ja cały czas mówię, żebyście z głową wybierali kobiety, ale skoro wybrał real, to i kobiety nie mógł dobrze wybrać…

2

@Popitek12 nie obejrzysz zdjęć z gimnazjum, jeśli ich nie masz ^^

5

@Kgorecki2500 to wygląda jak akt małżeństwa dla rozwodników, którzy zawierają następne małżeństwo xd

4

@Kessie jaka jest prawdziwa prawda to nigdy się nie dowiecie.

1

@Arkon nie kiboli, tylko Rzeczypospolitej Polskiej ;)

0

@addept szczególnie, że ja nie lubię piwa, synek :D

0

@FcPortoFan1999 może i wielu, ale słabo stalkują xD

0

@FcPortoFan1999 raczej gapiostwo innych

1

@FcPortoFan1999 tak się nie udzielałam, że z Tobą Oski to odkąd pamiętam cały czas dyskutuję. Chyba odkąd tu jesteś.

3

@Jakchcesz @FcPortoFan1999 ja dalej się nie dowiedziałam, co kierowało ludźmi, którzy głosowali na mnie w kategorii, w której wygrałam.

4

@FcPortoFan1999 Oski, stukniemy puchara?

2

@wpwelement o mamo! Teraz będziemy cały rok mieli to znamię haha
Dzięki :D

2

@TR3YWAY jak wpadają niezapowiedziani, to uznaj, że to Jehowi i napij się sam!
Najlepszego ;)

1

@Kubajnos345 ale co pompowali, że Kacper będzie walczył o wysokie miejsce, a wiedzę, że nawet do drugiej serii nie wszedł… dobrze, że też postawiłam na wyspanie się.

1

@Jonyx Gratulacje!!!

0

@addept dobrze, zaraz kupię

1

@Batys idę zanim dostanę bana za dyskusję z panami

1

@Batys Ja Ci mogę co najwyżej dać zielonego i idę spać.

3

@Eklerek Nie mam pojęcia, ja tu jestem pierwszy raz i to przez przypadek. Zagubiłam się na La Rambli XD

3

@Kozinho. Ja nawet nie mam pewności, czy Wy jesteście mężczyznami, tak samo jak Wy nie macie pewności czy jestem kobietą xddd
@macio_944 nie o „spokój” jest problem…

1

@Kozinho. Przepraszam, ale to akurat Ty i @macio_944 użyliście pewne brzydkie słowo, nie ja XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?