1

@Kozinho. W moim pokoleniu nie da się być rozrywkową :(
@michaleu żeby to było piccolo, a to był „szampan bezalkoholowy”. Najgorszy syf jaki piłam, piccolo to przynajmniej smakuje. Ale żeby nie było, ja butelkę prawdziwego, legitnego wina z procentami też wypiłam.

0

@Kozinho. Aż się boję zapytać…

0

@Kozinho. No Ty sobie pozwiedzasz, ja się w tym czasie wyśpię i wszyscy happy XD

2

@Kozinho. Bawcie się dobrze, ale beze mnie xd
@macio_944 dziękuję, że jesteś zawsze po mojej stronie :D

0

@Kozinho. Nie pamiętam, całą wizytę przespałam xd

5

@Kozinho. @macio_944 ta dyskusja zeszła na złe tory, panowie…

0

@Kozinho. Lepiej do muzeum Azji i Pacyfiku. Nigdzie się tak nie wyspałam jak tam xD

2

@Kozinho. Na pewno bez ogórków xd

0

@Kozinho. nie wiem…

1

@Kozinho. Każdy się bawi tak jak lubi ;)

1

@Kozinho. Wyłącz TV, włącz La Ramblę!

11

@macio_944 jest afterek u @Kessie w piwnicy, ale ja wolałam zostać w domu

1

@michaleu cóż, mam tylko nadzieję, że raczej nie był to wpis po którym bym znielubiła @GeneralXavi , tylko raczej bym się uśmiechnęła i powiedziała: „ no debil no” …

0

@michaleu szkoda :(

0

@michaleu ehhhhh… teraz to nie zasnę przez to, że wiem, że czegoś nie widziałam…

1

@Dari0G Nie no, chyba takie wyróżnienie mi nie grozi (:

2

@michaleu właśnie szkoda, bo jak zwykle mnie najciekawsze rzeczy omijają :(

1

@michaleu jak masz 26, to jesteś 1994???

1

@addept Dzięki synuś, nigdy mnie nie zawiodłeś :*

3

@Jakchcesz nie przejmuj się nimi, bo nie wiedzą, co czynią

5

@Jakchcesz oddam Ci debiut roku!

1

@MesQueUnClub_87 Tobie też. W końcu bardzo wysokie miejsce w ZP. Wyżej od nas, to już tylko gwiazdy.

1

@IronSanHybrid oznaczaj mnie ;)

6

@Roobo @Popitek12 polecasz czy odradzasz?

0

@VegetaPolska No wiesz co??? Wstydź się!!!

A tak serio, to ja też bym pewnie nie wiedziała, gdyby nie moja przyjaciółka-latawica.

0

@FCB_dimiC ale niekoniecznie tego oczekuje chłop przed 30 (Boże, jak to źle brzmi że ja jestem przed 30 xd) jak zarywa do laski xd

0

@Stinger_ rekord Kamila przespałam (wstałam, ale film mi się urwał akurat na jego skoku xD) więc może lepiej dla Kacpra, żebym jutro też przespała ;)

2

@VegetaPolska @FCB_dimiC postarać się, żeby nikt się nie wystraszył Juliana lat 57?

2

@michaleu ja w ten weekend odpuszczam. Za ciężki tydzień miałam, a nasi za słabo skaczą bym miała dla nich poświęcać swój cenny czas na sen.
Oglądałam dzisiaj rano i wystarczy.

2

@FCB_dimiC jak ucieknie z krzykiem, to już raczej nie napisze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?