July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. W moim pokoleniu nie da się być rozrywkową :(
@michaleu żeby to było piccolo, a to był „szampan bezalkoholowy”. Najgorszy syf jaki piłam, piccolo to przynajmniej smakuje. Ale żeby nie było, ja butelkę prawdziwego, legitnego wina z procentami też wypiłam.
0
@Kozinho. Aż się boję zapytać…
0
@Kozinho. No Ty sobie pozwiedzasz, ja się w tym czasie wyśpię i wszyscy happy XD
2
@Kozinho. Bawcie się dobrze, ale beze mnie xd
@macio_944 dziękuję, że jesteś zawsze po mojej stronie :D
0
@Kozinho. Nie pamiętam, całą wizytę przespałam xd
5
@Kozinho. @macio_944 ta dyskusja zeszła na złe tory, panowie…
0
@Kozinho. Lepiej do muzeum Azji i Pacyfiku. Nigdzie się tak nie wyspałam jak tam xD
2
@Kozinho. Na pewno bez ogórków xd
0
@Kozinho. nie wiem…
1
@Kozinho. Każdy się bawi tak jak lubi ;)
1
@Kozinho. Wyłącz TV, włącz La Ramblę!
11
@macio_944 jest afterek u @Kessie w piwnicy, ale ja wolałam zostać w domu
1
@michaleu cóż, mam tylko nadzieję, że raczej nie był to wpis po którym bym znielubiła @GeneralXavi , tylko raczej bym się uśmiechnęła i powiedziała: „ no debil no” …
0
@michaleu szkoda :(
0
@michaleu ehhhhh… teraz to nie zasnę przez to, że wiem, że czegoś nie widziałam…
1
@Dari0G Nie no, chyba takie wyróżnienie mi nie grozi (:
2
@michaleu właśnie szkoda, bo jak zwykle mnie najciekawsze rzeczy omijają :(
1
@michaleu jak masz 26, to jesteś 1994???
1
@addept Dzięki synuś, nigdy mnie nie zawiodłeś :*
3
@Jakchcesz nie przejmuj się nimi, bo nie wiedzą, co czynią
5
@Jakchcesz oddam Ci debiut roku!
1
@MesQueUnClub_87 Tobie też. W końcu bardzo wysokie miejsce w ZP. Wyżej od nas, to już tylko gwiazdy.
1
@IronSanHybrid oznaczaj mnie ;)
6
@Roobo @Popitek12 polecasz czy odradzasz?
0
@VegetaPolska No wiesz co??? Wstydź się!!!
A tak serio, to ja też bym pewnie nie wiedziała, gdyby nie moja przyjaciółka-latawica.
0
@FCB_dimiC ale niekoniecznie tego oczekuje chłop przed 30 (Boże, jak to źle brzmi że ja jestem przed 30 xd) jak zarywa do laski xd
0
@Stinger_ rekord Kamila przespałam (wstałam, ale film mi się urwał akurat na jego skoku xD) więc może lepiej dla Kacpra, żebym jutro też przespała ;)
2
@VegetaPolska @FCB_dimiC postarać się, żeby nikt się nie wystraszył Juliana lat 57?
2
@michaleu ja w ten weekend odpuszczam. Za ciężki tydzień miałam, a nasi za słabo skaczą bym miała dla nich poświęcać swój cenny czas na sen.
Oglądałam dzisiaj rano i wystarczy.
2
@FCB_dimiC jak ucieknie z krzykiem, to już raczej nie napisze xd