3

@Safrani to nie osoba klientowska, tylko @Safinetka się zlitowała xD

0

@michaleu a Ty się urodziłeś w Warszawie?

1

@michaleu ta ze zdjęcia pewnie też kiedyś lubiła tego Michała XD

2

@Batys akurat to miasto z metrem to jak wieś, dużo wieśniaków tu.. no tylko, że większe i z metrem xD

1

@michaleu skąd ta pewność? ^^

0

@esem91 bo ze mną nie ma nudy, nawet po rozstaniu xD
@michaleu przy pierwszej nadarzającej się okazji ;)

3

@Eklerek co oczywiście jest niezgodne z prawem, ale kto by tam prawo honorował w tym kraju xd

0

@michaleu kreatywny sposób na zerwanie, nie powiem xd

2

@Eklerek nic nie przebije tego, że ja kiedyś wysłałam nie to CV co trzeba, a i tak mnie zaprosili na rozmowę XD
Ale pracy nie dostałam, bo „młoda to zaraz na macierzyński pójdzie” xd

4

@Eklerek „w wolnej chwili lubię dyskutować z dziwnymi ludźmi na La Rambli, większość z nich to ta sama osoba” - tak każdy powinien sobie w CV pisać xd

2

@Luciano99 cóż poradzić… w świecie, w którym każda laska sama podaje się na tacy, chce być kebabem, po który trzeba pójść pieszo 5 km w zaspach śniegu xd

3

@Luciano99 na mnie nie działa

1

@AduŚ07 słaby moment w kalendarzu, niewiele do stracenia, bo tylko jeden konkurs.

2

@michaleu awatar xd

0

@michaleu nie poznałam Cię, będziesz bogaty xd

2

@Criss18Barca Kamil, musisz!

A tak poważnie. Ma wrażenie, że to Zakopane ma jakieś słabe miejsce w kalendarzu. Tuż po TCS, przed wyprawami do Japonii i zazwyczaj USA. Każdy to traktuje jak taki niepotrzebny przystanek, a w Zakopcu jest najlepiej.

4

@gumaz to ja powiem jak polityk-dyplomata. Na la Rambli jest wiele wspaniałych osób i kto był oparciem ten sam wie, że nim był. Niestety jest tu też garstka ludzi toksycznych, ale z racji, że nie chcę siać fermentu, to ich nie wymienię z nicku.

1

@FcPortoFan1999 tak samo, jak się przyjęły sztucznie zapełnione trybuny w pandemii xdd

0

@mrboom definitywnie nie ;)

1

@VAMOS1899LaMasia @Pedri16Future @majkiii oczywiście, że odpowiedź D
:D

11

@Roobo „Musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić, żeby jakaś sytuacja Cię złamała. No nie.”

1

@gaucho104 można powiedzieć, że Bóg zaliczył hat-tricka na La bambli ;)

0

@Kozinho. Nie jest taki zły ten dzień, trochę się poopierniczałam bo mi system nie działał i informatycy musieli naprawić :P
Ale dzięki :D

0

@Roobo aaa… tak to jest robić dwie rzeczy na raz xD

0

@Kozinho. Czy to jest próba łapówki???

0

@Roobo ale on się przyczepił tego, że poprawka. Też tak kiedyś miałam, że w drugim terminie nastukałam 100% ale babka mi dała 4,5 bo poprawiałam.

0

Robimy głosowanie:

Zawodnik Barcelony grający z numerem 28 to:
A)Rooni Bardadgji
B) Ronny Bardaghji
C) Rooney Bardagy
D) Roony Bardghji

Na odpowiedzi czekam do 12:00!

3

@Jakchcesz on się cofa w przód xd

1

@matirix20 nie no to na pewno

1

@macio_944 a na bolącego zęba, polecam umyć go 5 razy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?