1

@gumaz tylko po co mi pół litra?

2

@michaleu wstyd się przyznać. Dali tyle, że lepiej było nic nie dawać.

1

@Kozinho. To znaczy, że chciałabym też temu dziecku zapewnić normalną rodzinę, a w aktualnym stanie rzeczy jest to niemożliwe, dlatego zdroworozsądkowo bym teraz nie chciała. Natomiast czuję instynkt i z tego punktu widzenia, to jak najbardziej.

0

@Gary nie no w to prawo do urlopu, bo ja w prawie pracy nie robię, więc wiem tyle, ile potrzebuję dla własnych interesów.

0

@Kozinho. I tak i nie.

0

@blakkudium żałosne…

0

@Gary w sumie nie rozmyślałam o tym nigdy… muszę się zagłębić w temat.

0

@Safinetka albo parkują na miejscach dla niepełnosprawnych, a jak zapytasz gdzie legitymacja, to w samochodzie…

1

@draxidox dlatego u mnie stają na pasie jezdni. A co najlepsze, drogówka sobie ich omija i tyle z tego xd

2

@BorzyKrzys @Jakchcesz mrugnij dwa razy, jeśli potrzebujesz pomocy!

0

@Gronek Jeśli nie jesteś pasożytem i dobrze to funkcjonuje, tzn. rodzicom to nie przeszkadza, a i Tobie jest w porządku, to jak dla mnie nie ma w tym nic złego.

6

@tomek8756 Moja niedługo będzie na tym etapie, że by się ucieszyła XD

3

@tomek8756 wyobraź sobie, że żenisz się z sąsiadką. Twoja była żona w ramach zemsty wychodzi za jej ojca, który jest wdowcem i zostaje Twoją teściową. A ponieważ więzy powinowactwa po rozwodzie nie ustają, to masz dwie teściowe: matkę i córkę XD

1

@Czajka90 jak mi zimno to tak.

1

@kubix05 oj to w błędzie żyłeś…

1

@Popitek12 nie mam :(

6

@gumaz podejrzewam, że niektórzy chodzą nieubrani haha

A ja mam ciuchy, które jeszcze nie nadają się do wyrzucenia, ale już nie nadają się do ludzi.

1

@kubix05 już nawet Ty się bawisz w to dziwne uniwersum???

1

@kubix05 tymczasem ja: No spróbuj czy dobre!

1

@Criss18Barca ehhhh, nie tęskniłam

3

@Kgorecki2500 a jaka może być, jak nie obrzydliwa, skoro występuje w niej Karolak?

1

@TR3YWAY tak, przyjacielu

2

@clyde kiedyś nakręcą o nas serial :D

1

@FcPortoFan1999 u mnie już zostały drapaki i Świerki.

3

@lajcior Nie piłam nigdy. Już sam zapach i kolorek mnie zniechęca.

0

@FcPortoFan1999 u mnie w sobotę już były wyprzedane. Cudem się udało.

0

@kubix05 ooo w tym roku cienko z choinkami.

0

@Czajka90 nie bardzo

0

@Zoker pierogi, grzybowa, makowiec

2

@pt9 potwierdzam, wędzony susz wali niesamowicie. Moja mama gotuje z suszu suszonego i jest powiedzmy pijalny ten kompot, a babcia gotuje z wędzonych i już zapach (smród) na starcie mdli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?