July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz tylko po co mi pół litra?
2
@michaleu wstyd się przyznać. Dali tyle, że lepiej było nic nie dawać.
1
@Kozinho. To znaczy, że chciałabym też temu dziecku zapewnić normalną rodzinę, a w aktualnym stanie rzeczy jest to niemożliwe, dlatego zdroworozsądkowo bym teraz nie chciała. Natomiast czuję instynkt i z tego punktu widzenia, to jak najbardziej.
0
@Gary nie no w to prawo do urlopu, bo ja w prawie pracy nie robię, więc wiem tyle, ile potrzebuję dla własnych interesów.
0
@Kozinho. I tak i nie.
0
@blakkudium żałosne…
0
@Gary w sumie nie rozmyślałam o tym nigdy… muszę się zagłębić w temat.
0
@Safinetka albo parkują na miejscach dla niepełnosprawnych, a jak zapytasz gdzie legitymacja, to w samochodzie…
1
@draxidox dlatego u mnie stają na pasie jezdni. A co najlepsze, drogówka sobie ich omija i tyle z tego xd
2
@BorzyKrzys @Jakchcesz mrugnij dwa razy, jeśli potrzebujesz pomocy!
0
@Gronek Jeśli nie jesteś pasożytem i dobrze to funkcjonuje, tzn. rodzicom to nie przeszkadza, a i Tobie jest w porządku, to jak dla mnie nie ma w tym nic złego.
6
@tomek8756 Moja niedługo będzie na tym etapie, że by się ucieszyła XD
3
@tomek8756 wyobraź sobie, że żenisz się z sąsiadką. Twoja była żona w ramach zemsty wychodzi za jej ojca, który jest wdowcem i zostaje Twoją teściową. A ponieważ więzy powinowactwa po rozwodzie nie ustają, to masz dwie teściowe: matkę i córkę XD
1
@Czajka90 jak mi zimno to tak.
1
@kubix05 oj to w błędzie żyłeś…
1
@Popitek12 nie mam :(
6
@gumaz podejrzewam, że niektórzy chodzą nieubrani haha
A ja mam ciuchy, które jeszcze nie nadają się do wyrzucenia, ale już nie nadają się do ludzi.
1
@kubix05 już nawet Ty się bawisz w to dziwne uniwersum???
1
@kubix05 tymczasem ja: No spróbuj czy dobre!
1
@Criss18Barca ehhhh, nie tęskniłam
3
@Kgorecki2500 a jaka może być, jak nie obrzydliwa, skoro występuje w niej Karolak?
1
@TR3YWAY tak, przyjacielu
2
@clyde kiedyś nakręcą o nas serial :D
1
@FcPortoFan1999 u mnie już zostały drapaki i Świerki.
3
@lajcior Nie piłam nigdy. Już sam zapach i kolorek mnie zniechęca.
0
@FcPortoFan1999 u mnie w sobotę już były wyprzedane. Cudem się udało.
0
@kubix05 ooo w tym roku cienko z choinkami.
0
@Czajka90 nie bardzo
0
@Zoker pierogi, grzybowa, makowiec
2
@pt9 potwierdzam, wędzony susz wali niesamowicie. Moja mama gotuje z suszu suszonego i jest powiedzmy pijalny ten kompot, a babcia gotuje z wędzonych i już zapach (smród) na starcie mdli.